Gizli Güçler Hafızayı Yiyor

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bugün itibarıyla nedensizce birden durduk yere telefonumdaki hafıza kendiliğinden sönürülmeye başladı yavaş yavaş, birden hafıza dolu yazdı ve telefon kendi kendine bazı silmeler yaptı, ilk olarak mailler silindi, gelen hafıza yeri de yavaş yavaş gitti gene hafıza dolu yazdı bu sefer uygulamalara geçti yavaş yavaş uygulamalar siliniyor kendiliğinden ve gelen hafıza hemen gidiyor, telefonu bilgisayara taktım "Belgeler ve Veriler 6GB" yazdığını gördüm internette baya araştırdım sorunun çözümünü bulamadım bir türlü, genelde bu tip sorun yaşanların hafızası "Diğer" kısmından giderken benim hafızam "Belgeler Ve Veriler" kısmından gidiyor nedenini de anlamıyorum tüm ayarları kontrol ettim hepside doğru

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Dostum programlar kendi bünyesinde dosya indirip boyutu artiyordur. Örneğin excel programı 100 mb olarak gözüküyordu ama indirdikten sonra 1 ay sonra 500 mb'i geçtiğini görmüştüm arka planda dosyaları saklıyor.

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dediğin olayı biliyorum ama o "Saklama Alanı" bölümünde gözüküyor, benimkisi durduk yere gidiyor, telefonda "Saklama alanı" bölümünü açtım gözümün önimde 300mb gitti hiçbirşey yapmama rağmen

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
image.png
Böyle gözüküyor

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Kamera açık olabilirmi ?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
İnternet'i kapat.

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon ayarlarını bile sıfırladım gene çözülmedi, şimdi Whatsapp'a bile giremiyorum
image.png

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonum tövbe tövbe Alzheimer gibi oldu, gün geçtikce eriyor, uygulamalarımin önce içi gidiyor sonra tamamiyle siliniyor, 12.000 tane mailim silindi 2-3 uygulamam silindi sıra giremediğim whatsappda, Saklama alanından bakıyorum siliniyor yavaş yavaş, her geçen vakit azalıyor

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Aynı durum bende de var.

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilgisi olan yokmu telefonumda neredeyse hiçbir uygulamaya girilmiyor, hepsi kapanıyor, whatsapp'a bile girmiyor yeterli alan yoktur diyor, telefondan kendiliğinden uygulama siliniyor..

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Bilgisi olan yokmu telefonumda neredeyse hiçbir uygulamaya girilmiyor, hepsi kapanıyor, whatsapp'a bile girmiyor yeterli alan yoktur diyor, telefondan kendiliğinden uygulama siliniyor..

Abi yedek al. Restore yap.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Benzer bir olayı Windows XP'de görmüştüm. Bilgisayar sürekli bir şeyler yüklüyordu. O sene Hacker'lar alan aşırtma adında bir yöntem ile AVG7'yi devre dışı bırakmayı başarmışlardı. Bilgisayrı AVG8 ile taradığımda diskin yarısı "Trojan Downloder" ile dolu çıkmıştı. Belki benzer bir durumdur.

portios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sorunun kaynağı başka sitelerden okuduğum kadarıyla whatsapp ın son güncellemesi ile alakalıymış ; bazı kişiler whatsapp I silip tekrar yüklemiş ve sorunları çözülmüş! Bir deneyin isterseniz...

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Benzer bir olayı Windows XP'de görmüştüm. Bilgisayar sürekli bir şeyler yüklüyordu. O sene Hacker'lar alan aşırtma adında bir yöntem ile AVG7'yi devre dışı bırakmayı başarmışlardı. Bilgisayrı AVG8 ile taradığımda diskin yarısı "Trojan Downloder" ile dolu çıkmıştı. Belki benzer bir durumdur.
Sanmıyorum. İos da bu tarz şeyler çok olmaz. Ve bir çok kullanıcıyı etkilsese duyurulurdu.

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir çok kullanıcı etkilendi zaten ama konu Apple ile direk ilgili olmadığı için Apple ses çıkartmıyor şu anda

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Bugün itibarıyla nedensizce birden durduk yere telefonumdaki hafıza kendiliğinden sönürülmeye başladı yavaş yavaş, birden hafıza dolu yazdı ve telefon kendi kendine bazı silmeler yaptı, ilk olarak mailler silindi, gelen hafıza yeri de yavaş yavaş gitti gene hafıza dolu yazdı bu sefer uygulamalara geçti yavaş yavaş uygulamalar siliniyor kendiliğinden ve gelen hafıza hemen gidiyor, telefonu bilgisayara taktım "Belgeler ve Veriler 6GB" yazdığını gördüm internette baya araştırdım sorunun çözümünü bulamadım bir türlü, genelde bu tip sorun yaşanların hafızası "Diğer" kısmından giderken benim hafızam "Belgeler Ve Veriler" kısmından gidiyor nedenini de anlamıyorum tüm ayarları kontrol ettim hepside doğru
Sizin telefonunuza büyü yapılmış

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlginç bir şekilde sabah uyandığımda sorunun çözüldüğünü gördüm Kulanılabilir alan 6Gb gösteriyor

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
WhatsApp sorunun kendisinden olduğunu kabul etti ve 5 Mart sabahı bu durum için bir güncelleme yayınladı. Uygulamayı kaldırıp günceli kurunca yer problemi ortadan kalkıyor.

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Sanmıyorum. İos da bu tarz şeyler çok olmaz. Ve bir çok kullanıcıyı etkilsese duyurulurdu.
hahaha... sen öyle san... appstoreda trojan yükleten tek Apple'dı... android denetimsiz diyorlar ama esas denetim altında kontrolsüz olan ios...