Gittigidiyor.com için 1 cümle söyleyin desek ne derdiniz?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
http://shiftdelete.net/gittigidiyor.comu-yakindan-taniyalim-video-34200.htmlTürkiye'nin en önemli e-ticaret sitelerinden biri olan Gittigidiyor.com'u mutfağını görmeye ne dersiniz?

Firmanın Genel Müdürü Cenk Angın ile Gittigidiyor.com ofisinde gerçekleştirdiğim zel röportajımı izlemek için buraya tıklayın lütfen.

Videoda, firmanın 2012 planları da dahil olmak üzere ilginç bilgiler bulacaksınız.

Videodan hemen sonra sizlere bir sorum var.

"Gittigidiyor.com'u 1 cümle ile özetlemek isteseniz, ne derdiniz?"

Lütfen bu sayfa altında paylaşın yorumlarınızı.

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
havale kalktı gittinin liderliği sahibindene gittiiii . (yeniden başlamışlar bankamatik kartıyla falan satışa ama artık çok geç )

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ben 100 den fazla ürün aldım bir sorun yaşamadım ama komisyon oranı çok yüksek ve kart oranları berbat. sanalpazar var artık onu kullanıyorum hem %5 komisyon alıyor hemde bir çok karta 12 ay sıfır vade :) zate gittigidiyorun farklılığı açık arttırma olmasıydı şimdi doğrudan satış stok olmadan üyeleri sayesinde resmen tefeci durumuna gelmiş bir site benim gözümde :) robot yardımcıları sayesinde ruh sağlığınızdan olabilirsin bunuda ayrıca belirteyim. saat felan almayı düşünenlere tavsiyem bulaşmayın replika bile değil :D

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1000 üzerinde ürün aldım sattım milyarlar kazandım harcadım .. harika bi site güzel bi sistem .. anck adminleri yöneticileri tek kelime ile .. iğrenç

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
daha iyileri var.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Gittigidiyor.com'dan hiç alışveriş yapmadım, Sıfır ürün almak isterken ikinci el ürünlerle karşılaşacağım hissi veriyor :D

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Bencede %10 komisyon çok fazla ve bişeyi anlamakta zorluk çekiyorum, Forumda bişey satmak yasak, ilan vermek yasak, ama diğer taraftan gittigidiyor olsun vatan bilgisayar vs olsun link verip bak şurda şu fiyat, burda bu fiyat adeta reklemını yapmak serbest bana tuhaf geliyor

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 100 den fazla ürün aldım bir sorun yaşamadım ama komisyon oranı çok yüksek ve kart oranları berbat. sanalpazar var artık onu kullanıyorum hem %5 komisyon alıyor hemde bir çok karta 12 ay sıfır vade :) zate gittigidiyorun farklılığı açık arttırma olmasıydı şimdi doğrudan satış stok olmadan üyeleri sayesinde resmen tefeci durumuna gelmiş bir site benim gözümde :) robot yardımcıları sayesinde ruh sağlığınızdan olabilirsin bunuda ayrıca belirteyim. saat felan almayı düşünenlere tavsiyem bulaşmayın replika bile değil :D

%100 katılıyorum ve altına imzamı atıyorum 150ye yakın alışım ve satışım olduğu halde söylediklerini maalesef siteden soğutuyor insanı :(

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Açık arttırma kaldırılınca cazipliği kalmadı!

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Açık artırma varken çok daha güzeldi.