Giovani Dos Santos Galatasaray'da!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AliA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

meksn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Güzel oldu bu transfer de. Opsiyon hakkını da almış olsalar bari. Hayırlı uğurlu olsun..

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
Bugün yarın açıklanır artık.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
:D:D

PEKİ DOS SANTOS OLAYI NEREDE?
Dos Santos olayı o gün duyurduğumuz yerde..
DOS SANTOS GALATASARAY İLE ANLAŞTI..
JO'DAN SONRA GALATASARAY FORMASI GİYECEK..

Yani bu haberi verdikten sonra turkspor.net bir haftadır DOS SANTOS u yeni yeni duyuran hatta son olarak SKY bilmem ne kanalının haberini manşet yapanlar gibi DOS SANTOS G.SARAY İLE ANLAŞTI MI diyecekti..
Kewell'a güle güle demenin vakti gelmiş. :(

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
Malesef , başta inanmamıştım ama gidecek belli :(

Kartal-uA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kewell gidip santos gelecekse hiç gelmesin.
kewellin hakkını yemesinler adam galatasarayda yüreğiyle oynadı oynamadığı mevkii kalmadı şimdi 2 ay sakat diye terbiyesizlik yapmalarına gerek yok eğerki kewelli göndereceksede bizim yönetim bence kewelin vereceği en güzel cevap fenerbahçeye gitmesidir inş yönetim böyle bir hataya düşer yollarda fenere gider o zaman görürler

LANET OLSUN!!!

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
Kewell gönderilirse gerçekten bi ayaklanma olur zaten , isyan çıkar isyanın başınıda ben çekerim :D

Kartal-uA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu yorumlar Osman TAnburacıya yakışmadı hiç bir futbolcu hakkında böyle konusulmaz hastalığıyla dalga geçilir gibi yazılmaz yaşıyla dalga geçilmez özelliklede bu futbolcu kewell ise ÖZELLİKLEDE BU FUTBOLCU herşeye rağmen yüreğiyle oynayan futbolcu ise yazdığı en kötü en seviyesizz yazı bu

Sahiplendikleri Kewell 32 yaşında…

Hepatit bilmem ne hastası…

AYIP!!!

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
bilmem kaç yıl sakat linderoth a milyonlar veren yönetim..ne oldu da KEWELL a böyle bir adilik yapma gereği duydu bilmiyorum..

demek denilen doğruymuş.."Bu zamanda millete iyilik yaramıyor..Ancak millete kötülük yapacaksın ki iyi olacaksın.."

ben böyle bir adaletsizlik görmedim..Nonda gibi Linderoth gibi dandik elemanlar taa ne zamandan gönderilmesi gerekirken, Adam gibi adam bir Kewell var, O'nu yollamaya çalışıyorlar..

Üstelik Orduspor gibi ÇOK ÇOOOK ÖNEMLİ bir maçta ilk 11 de oynatılarak bu hale getirildi..Yoksa idmanda kendini zorlamışta bilmem ne olmuş, hikaye...

Yazık ne diyeyim bilmiyorum..

İnşAllah Nonda gider, Kewell kalır..Temennimiz bu yönde..

Kartal-uA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilmem kaç yıl sakat linderoth a milyonlar veren yönetim..ne oldu da kewell a böyle bir adilik yapma gereği duydu bilmiyorum..

Demek denilen doğruymuş.."bu zamanda millete iyilik yaramıyor..ancak millete kötülük yapacaksın ki iyi olacaksın.."

ben böyle bir adaletsizlik görmedim..nonda gibi linderoth gibi dandik elemanlar taa ne zamandan gönderilmesi gerekirken, adam gibi adam bir kewell var, o'nu yollamaya çalışıyorlar..

üstelik orduspor gibi çok çoook önemli bir maçta ilk 11 de oynatılarak bu hale getirildi..yoksa idmanda kendini zorlamışta bilmem ne olmuş, hikaye...

Yazık ne diyeyim bilmiyorum..

Inşallah nonda gider, kewell kalır..temennimiz bu yönde..

+1905

SARKAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Galatasaray bu paraları nasıl ödeyecek acaba

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Kiralama ücretleri o kadar da fazla değil. Jo da Dos Santos da 750.000 Euro gibi bir fiyatla geldiler.

Sezon sonunda bonservis olayları için sponsor bulunur. Riva işi de tamamen bitti, icraata geçiyorlar. Para konusunda bir sıkıntı yaşanmayacak bundan sonra.

Hadi hayırlısı. :)

Rom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Galatsaray bu paraları nasıl ödeyecek acaba

1. yeni stad
  2. riva arazisi
  3. reklam gelirleri
  4. yayıncı kuruluş gelirleri ( şampiyon olunduğu takdirde katlanacak)

Baktığınızda yapılan harcamalar o kadar yüksek meblağlar değil Jo transferini yanlış bilmiyorsam 700 bin euro (veya pound) yarım sezon için Üste 3-4 katı verseniz Galatasarayın reklam değerine katkıda bulunamazsınız. Yönetim KEsinlikle çok iyi işler çıkarıyor. Tabiki Rijkaard'ın önemli faktörünüde unutmamak lazım...

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
galatasaray bu paraları nasıl ödüyecek sorusuna kabaca bir hesap yapalım

yeni stad 75 milyon dolar
forma reklamı 5 milyon
diğer reklamlar 20 milyon(stad isim hakkıda içinde)
yayın parası 35 civarı
forma satışları 10 milyon
şampiyonlar ligine kalırsa ordanda 10 milyon civarı yeter herhalde

judgment666

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bülent korkmaza, Hakan Şüküre, Arife, Hasan Şaşa ve de aklınıza gelebilicek uzun yıllar hizmet vermiş bunlar gibi oyunculara bir jübile bile düzenlenmemişken k.çı kırık bir kewelli neden bukadar büyüttüğünüzü anlamıyorum. Futbolculuğuna ve karakterine lafım yok ama ztn kewell yeni sözleşme imzalamaya yanaşmıyordu. Yanaşsa bile uçuk rakamlarda diretiyordu.. Uzun zamandır kewellin tam performanslı bir 90 dk oyunda kaldığını görmedim.. Her klübün planları içinde vardır rejenerasyon haraketli.. Böylemi olması gerekirdi fesh mi edilmeli sözleşmesi derseniz ztn kewell ilk başta kendine önerilen kontratı kabul edip imza atsaydı bugün bunları konuşmuyor olurduk.. Oyun stilini ve zekasını beğendiğim bir futbolcudur kewell ama artık miladı dolmak üzere.. Gerçekten sözleşmi fesh edilecekse buzamana kadar verdiği hizmetler için kendisine teşekkür eder hayatının devamında başarılar dilerim..

Kartal-uA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bülent korkmaza, Hakan Şüküre, Arife, Hasan Şaşa ve de aklınıza gelebilicek uzun yıllar hizmet vermiş bunlar gibi oyunculara bir jübile bile düzenlenmemişken k.çı kırık bir kewelli neden bukadar büyüttüğünüzü anlamıyorum. Futbolculuğuna ve karakterine lafım yok ama ztn kewell yeni sözleşme imzalamaya yanaşmıyordu. Yanaşsa bile uçuk rakamlarda diretiyordu.. Uzun zamandır kewellin tam performanslı bir 90 dk oyunda kaldığını görmedim.. Her klübün planları içinde vardır rejenerasyon haraketli.. Böylemi olması gerekirdi fesh mi edilmeli sözleşmesi derseniz ztn kewell ilk başta kendine önerilen kontratı kabul edip imza atsaydı bugün bunları konuşmuyor olurduk.. Oyun stilini ve zekasını beğendiğim bir futbolcudur kewell ama artık miladı dolmak üzere.. Gerçekten sözleşmi fesh edilecekse buzamana kadar verdiği hizmetler için kendisine teşekkür eder hayatının devamında başarılar dilerim..

nondanın yerine kewell gibi bi adamı gönderirlerse büyütürüz tabi

SARKAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Kiralama ücretleri o kadar da fazla değil. Jo da Dos Santos da 750.000 Euro gibi bir fiyatla geldiler.

Sezon sonunda bonservis olayları için sponsor bulunur. Riva işi de tamamen bitti, icraata geçiyorlar. Para konusunda bir sıkıntı yaşanmayacak bundan sonra.

Hadi hayırlısı. :)

Valla bilmiyoruz artık. Bide bu gelenler kiralık ve opsiyon yok. Yani yeni transferler bizde göz doldursa sene sonu yine başkasına yâr olacak.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530

thesummoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hala inanamıyorum kewelldan vazgeçilmesine.
Osman Tanburacı baros martta dönecek diyor..
Keita dönüyor.
Dos santos geliyor.
Bu adamların üçü de forvette oynayabilen oyuncular.
Yani atletico madrid'i geçtiğimiz anda baros zaten bir sonraki turda var.
Ligde zaten bu saydığım adamların üstüne jo da oynayabilecek.
Nonda'ya kewell'ın biletini kesecek kadar ihtiyaç yok.
Atletico madrid maçında lazım bize diyecekseniz, o maçta oynaması bile garanti değil.Bugün gene antremana çıkmamış. Oynasa bile şu formuyla zaten bi fark yaratacağına inanmıyorum. Keita 10 kat daha iyi oynar forvette Nonda'dan.
Kewell'ın sezon sonu sözleşmesi yenilenmese anlayabilirdim bunu. Çünkü gerçekten 90 dakikalık kondisyonu yok ve sakatlıklarla boğuşuyor, üstelik maliyeti fazla.Ama bunu haketmedi Kewell.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Kupa maçlarında Leo oynamıyor. Ordu'ya da götürmemişlerdi.

thesummoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım perşembe günü belli olacak kewell'ın sakatlığının son durumu, ona göre de kewell mı nonda mı gitsin karar verilecek. Yani dos santos açıklaması perşembeden önce olmaz.

Bu arada konuyla biraz alakasız ama keita bey gene gecikiyor sanırım hala türkiyeye gelmedi.