Gigabyte Kazananları Belli Oldu!

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Gigabyte Kazananları Belli Oldu!

Gigabyte tarafından ShiftDelete.Net okuyucuları için hazırlanan ödüllü anketin sonucunda kazanan isimler belli oldu. Anakart ve kasa kazananlardan biri olup, olmadığınızı buradan öğrenin.

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Kazananlara hayırlı olsun, bizim içinse durmak yok yola devam...:D

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kazandığım ilk hediyeyi hayır kurumuna bağışlayacağım :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Kazananlara hayırlı uğurlu olsun :p Kasanın içindeki tozları gördükçe fıttırsınlar :mrgreen:

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Gene hüsran gene hüsran. :D

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
9 tane kasadan biri mi denk gelmez ya :p

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Tekrar ediyorum Random.org şeklinde bir çekliş yapılmazsa adaletli olmuyor bu olay pek...

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Adaletli olmuyor derken hangi konudan bahsediyorsun? Bu sözüne açıklama getirebilir misin? Anket düzenlenirken 100. ,200. ,1000. gibi rakamlar veriyoruz ve o sırada olan kullanıcılara hediyeleri gidiyor, adeletsizlik bunun neresinde. AYrıca senin dediğin olayı yapamayız onun için Milli Piyango idaresinden izin alınması gerekiyor, onun da astarı yüzünden pahalı oluyor, inan milli piyangoya ödenecek para verilen hediyelerden daha fazla.

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Adaletli olmuyor derken hangi konudan bahsediyorsun? Bu sözüne açıklama getirebilir misin? Anket düzenlenirken 100. ,200. ,1000. gibi rakamlar veriyoruz ve o sırada olan kullanıcılara hediyeleri gidiyor, adeletsizlik bunun neresinde. AYrıca senin dediğin olayı yapamayız onun için Milli Piyango idaresinden izin alınması gerekiyor, onun da astarı yüzünden pahalı oluyor, inan milli piyangoya ödenecek para verilen hediyelerden daha fazla.

Adaletten kastım hani 100.Kişiye veriliyor iyide bunu ilk gören adam derki ya ben şimdi yapsam 1.yapmış oluyorum hediye yok.Sonra başkası geliyor konu zamanına bakıyor ya ben yapsam 50-60 asarında olurum diyor zaman geçsin diyor...E herkes öyle der ise ne olacak bu işin hali ? :D

Reaksiyon puanı
66
Kazananlara hayırlı uğurlu olsun:) Kullandıkça sdn yi hatırlasınlar:D

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Hayırlı olsun.. biz su içekk :D

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Adaletten kastım hani 100.Kişiye veriliyor iyide bunu ilk gören adam derki ya ben şimdi yapsam 1.yapmış oluyorum hediye yok.Sonra başkası geliyor konu zamanına bakıyor ya ben yapsam 50-60 asarında olurum diyor zaman geçsin diyor...E herkes öyle der ise ne olacak bu işin hali ? :D

Sana katılıyorum.Bekleyenler oluyor mesaj okunma sayısına göre.Adaletsiz olduğunu düşünmüyorum ama 1.yede ödül verilmeli.

_HaMza_

Asistan
Reaksiyon puanı
4

Aynı fikirdeyim,
Budamı gol değil be, neyse başka sefere artık :D

Optimus-Prime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Slmlar, Anakart kazandım, gerçekten çok mutluyum ilk kez böyle bir şekilde hediye kazanıyorum.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
"şanslarını denemeye devam" su sözü görmek beni üzüyor :mrgreen:

yalnız şöyle bişeyde var; burda kaç yıllık üyeler var ama adam yarışmayı görüyor üyelik açıyor tek mesajla hediye'yi kapıyor bir daha yüzünü gülen cennetlik, bu benim sinirimi bozuyor işte :angry:

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
talih kuşu başımıza bi konmadı, pisleyip duruyor :D

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
2000'e yakın okuyucu katıldı bu ankete. Anketi dolduran kişi sayısını göremiyorsunuz biliyorsun. Her yazıyı okuyan da anketi doldurmuyor. :( Eğer senin dediğin gibi bir durum olursa, yeni açıklama yapar daha kazanan kişi belli olmadı diye duyuru yaparız merak etme :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Böyle bir sdn amorti grubu kuralım hediye kazanamayanlar arasında sonra orada bir çekiliş yapıp kazanamayanlar ödül verelim :D

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
kazananlara hayırlı olsun. Birgün benimde ismim yazacakmı acaba kazananlar arasında :D

Reaksiyon puanı
66
2000'e yakın okuyucu katıldı bu ankete. Anketi dolduran kişi sayısını göremiyorsunuz biliyorsun. Her yazıyı okuyan da anketi doldurmuyor. :( Eğer senin dediğin gibi bir durum olursa, yeni açıklama yapar daha kazanan kişi belli olmadı diye duyuru yaparız merak etme :)

evet her okuyan anketi doldurmuyor birde kurnazlar var kaç kere okundu diye sayfayı yeniliyor yeniledikçe bir kişi daha artıyor:)

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
"şanslarını denemeye devam" su sözü görmek beni üzüyor :mrgreen:

yalnız şöyle bişeyde var; burda kaç yıllık üyeler var ama adam yarışmayı görüyor üyelik açıyor tek mesajla hediye'yi kapıyor bir daha yüzünü gülen cennetlik, bu benim sinirimi bozuyor işte :angry:

Aynı fikirdeyim bende, açılan her ankete katılıyoruz. Mesaj sayısı olmadan kazanan var. Anket günü hesabı açıyor alıyor hediyeyi. Bana şimdi demeyin kim var öyle. Forumda birine ulaşılamıyordu diye konu açılmıştı kazanan ilk mesajını altına yazmıştı.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Kazanlara hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar :)