Soru Gigabyte H510M'in BIOS ayarları nasıl olmalı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nacio41
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nacio41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gigabyte H510M’nin. BIOS ayarları baştan sona nasıl olmalı arkadaşlar? BIOS ayarlarım bozuldu, karman çorman oldu. Bir yardımcı olur musunuz?

Nacio41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anakart pilini çıkar tak yaptın mı?
Yaptım format ekranına giremiyorum diskleri biçimlendirdik ten sonra başladı sorunlar format atmak için biçimlendirdim format ekranına gelemiyorum şimdide realtek media hatası alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım eder misin lütfen
M.2ssd yi biçimlendirdim sildim yeniden boyutlandırdım ileri tuşu kapandı ilerletemiyordum bende yeniden başlattım PC yi bu sorunlarla karşılaşmaya başladım şimdide bıos ayarlarını karıştırdım ne yapsam da düzeltemiyorum format ekranını açamıyorum realtek media hatası veriyor

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,476
Yaptım format ekranına giremiyorum diskleri biçimlendirdik ten sonra başladı sorunlar format atmak için biçimlendirdim format ekranına gelemiyorum şimdide realtek media hatası alıyorum

Yardım eder misin lütfen
M.2ssd yi biçimlendirdim sildim yeniden boyutlandırdım ileri tuşu kapandı ilerletemiyordum bende yeniden başlattım PC yi bu sorunlarla karşılaşmaya başladım şimdide bıos ayarlarını karıştırdım ne yapsam da düzeltemiyorum format ekranını açamıyorum realtek media hatası veriyor
Beni ondan sonrası aşar.

Formatı Usb üzerinden mi atmaya çaşlışıyosun?