GGMatiK v2.0 – Gelir Giderlerinizi Basitçe Hesaplayın(Yeni Sürüm)(Ücretsiz)

Bu konuyu okuyanlar

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Merhaba arkadaşlar. Daha önce 1.versiyonunu yayınlamış olduğum bizzat kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda geliştirmiş olduğum GGMatiK programının 2.versiyonuyla karşınızdayım. İlk versiyonu kullananlar bilirler ki, tamamen kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ve hızlı bir şekilde geliştirmiş olmamdan ötürü arayüz tasarımını pek önemsemeden derleyip yayınlamıştım.

Nihayet biraz zaman buldum ve programa biraz makyaj yapmaya karar verdim :) Sanırım bu yeni versiyonuyla biraz daha yakışıklı, nur topu gibi bir programımız oldu.
Daha öncede bilgi verdiğim üzere C# diliyle yazmış olduğum GGMatiK v2.0 programında yine aynı şekilde SQLite DB kullandım. Veritabanı kısmında herhangi bir değişikliğe gitmedim(hızlı+ücretsiz+pratik bir db olması nedeniyle).
Programla ilk defa karşılaşacaklar için dilerseniz program hakkında biraz bilgi vereyim. GGMatiK v2.0 programıyla, aylık olarak ne kadar geliriniz ne kadar gideriniz oldu bunları kayıt altına alıyorsunuz. Ay bazlı hesaplama ve listeleme yaptırabiliyorsunuz.
O ayki gelir eğer gideri karşılamıyorsa direkt eksiye düştünüz şeklinde bilgilendirme alıyorsunuz. Ayrıca ilgili aya ait gelir yada gideri direkt olarak MS-Excel’e gönderebiliyorsunuz.
Dediğim gibi tamamen kendi ihtiyaçlarımdan ötürü geliştirdim ve belki benim gibi aylık olarak mali durumunu izlemek isteyen birileri varsa onlarında işini görür diye paylaşmak istedim. Son derece kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz yazmaya çalıştım.

Dosya Boyutu : 9.3MB
İndirmek için : https://www.muratyalcin.com.tr/ggmatikv2/GGMatiKv2.exe

2-AnaPanel.jpg

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Kurulum ve kullanımı hakkındaki anlatım videosu aşağıdadır. İzleyebilirsiniz(konuyu editleyemediğim için ekliyorum).

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Screenshot_2019-09-29-18-36-25.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2019-09-29-18-36-25.png

Video oynamiyor...

Qasl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0