Gezilesi 10 İnternet Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

filtrekahve

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
0
Yazın sona erdiği şu günlerde yağmurlara paralel bilgisayar başında daha fazla vakit geçirmeye hazır olun. İşte bu vakti daha ilginç geçirmeniz için 10 farklı site öneriyoruz sizlere.

Sizlere bu kez tanıtacağımız sitelerin çoğunluğu, internet üzerinden hayata daha fazla nasıl katılırım sorunuza yanıt bulmanızı da sağlıyor. İnsan haklarından Türkçe'nin gelişimi ve korunmasına, el emeği göz nuru ürünlerden geri dönüşüm bilinci aşılamaya pek çok site tavsiye ettiklerimiz listesi üzerinden ziyaretlerinizi bekliyor.

:: engellerikaldir.com

Son günlerin en aktif sosyal hareketlerinden birini tanıtmak istiyoruz sizlere. İlk olarak Ocak 2009'da İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü öğrencisi Rodin Alper Bingöl'ün tez projesi olarak hayata geçen Engelleri Kaldır Hareketi (EKH), son dönemde Microsoft'un da aralarında bulunduğu destekçilerinin artması ve internet üzerindeki aktifliğiyle gündemde kalmayı başarıyor.

İnsan hakları için çalışan insanların oluşturduğu İstanbul merkezli bir hareket olan EHK, dünya çapında yürütülen bir hareket olma ünvanını da taşıyor. "Kalbini engelleme, engelleri kaldır!" sloganı ile yayın yapan EHK hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, Facebook ya da Twitter üzerinden takip etmek ve tabii katkıda bulunmak istiyorsanız engellerikaldir.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

:: En çok hangi site ilginizi çekti?

Yazan: Melih Çelik
SDN - http://shiftdelete.net

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Çok güzel bir derleme..Türkçesivarken.com ve etkinlikmerkezini incelemeye aldım bile...

Çok teşekkürler bu ffaydalı makale için..

Düzenleme:Türkçesivarken sitesi açılmıyor..açabilen var mı?

Düzenleme2:googleden aratıp girebildim.verdiğiniz adresen gidilmiyor..

filtrekahve

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
0
Çok güzel bir derleme..Türkçesivarken.com ve etkinlikmerkezini incelemeye aldım bile...

Çok teşekkürler bu ffaydalı makale için..

Düzenleme:Türkçesivarken sitesi açılmıyor..açabilen var mı?

Düzenleme2:googleden aratıp girebildim.verdiğiniz adresen gidilmiyor..

Türkçesivarken.com linkini düzeltmiştim, şu an çalışıyor.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yararlı siteler var içlerinde. Güzel bir derleme olmuş.