GETİR Sabaha kadar şiparis kalırmı?

Bu konuyu okuyanlar

lgsyegirecek60

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın şimdi arkadaşlar yaklaşık 2ay önce babamı getirden aradılar. 'Aradığınız ürünü bulamadık onun yerine şunu getirelimmi?' demişler.Ben o gün babamın telefonuna dokunmadım bile full bilgisayar oynadım.1ay telefon bilgisayar cezası yedim instagram hasreti bitince buraya geldim.Şimdi 2 seçenek var.Ya ben bilmeden şipariş verdim yada babamlar kendileri şipariş verdi sonra bana yıktılar yükü. Şimdi size 3 sorum var.

1-Getir şiparisi sabaha kalırmı
2-ürün sepette 24 saat geçince otomatikten seppettekileri şipariş verebilirmi
3-Getir sepetteki ürün teslimat adresi olmayınca sepet iptal olurmu

NOT:babamı aramalarından 1 gün önce misafirliğe gittik misafirlikte getire girdim orada teslimat adresi belirlemedim.Oyüzden 3'ü sordum.

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Konu hakkında bilgi sahibi değilim ama;
Teslimat adresi almadan size sipariş çıkarmaları imkansız, sepetteki ürün isterse ömür boyu dursun ödeme alınmadan sipariş çıkmaz.
Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın şimdi arkadaşlar yaklaşık 2ay önce babamı getirden aradılar. 'Aradığınız ürünü bulamadık onun yerine şunu getirelimmi?' demişler.Ben o gün babamın telefonuna dokunmadım bile full bilgisayar oynadım.1ay telefon bilgisayar cezası yedim instagram hasreti bitince buraya geldim.Şimdi 2 seçenek var.Ya ben bilmeden şipariş verdim yada babamlar kendileri şipariş verdi sonra bana yıktılar yükü. Şimdi size 3 sorum var.

1-Getir şiparisi sabaha kalırmı
2-ürün sepette 24 saat geçince otomatikten seppettekileri şipariş verebilirmi
3-Getir sepetteki ürün teslimat adresi olmayınca sepet iptal olurmu

NOT:babamı aramalarından 1 gün önce misafirliğe gittik misafirlikte getire girdim orada teslimat adresi belirlemedim.Oyüzden 3'ü sordum.