Geri giden kargo

Bu konuyu okuyanlar

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
N11 den bir ürün almıştık kargo geldi ama evde olmadığımızdan geri gitmiş.Cumartesi pazar sokağa çıkma yasağı olduğundan alamadık pazartesi'de işimiz çıktı kargo geri gitmiş.Şimdi ne yapmamız gerekiyor? Mağazaya sordum ama 1-2 saattir cevap gelmiyor.Ürünü iptal etmek istemiyoruz tekrar gönderebilirler mi acaba? (Aras Kargo)

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ürün iptal olur muhtemelen. Arayıp müşteri hizmetiyle görüşün derim.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
N11 den bir ürün almıştık kargo geldi ama evde olmadığımızdan geri gitmiş.Cumartesi pazar sokağa çıkma yasağı olduğundan alamadık pazartesi'de işimiz çıktı kargo geri gitmiş.Şimdi ne yapmamız gerekiyor? Mağazaya sordum ama 1-2 saattir cevap gelmiyor.Ürünü iptal etmek istemiyoruz tekrar gönderebilirler mi acaba? (Aras Kargo)
Çok saçma Aras kargo 'nun işleri
Siz evde yoksanız kargo şubeye gitmesi gerek neden geri gönderiliyor ki

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Çok saçma Aras kargo 'nun işleri
Siz evde yoksanız kargo şubeye gitmesi gerek neden geri gönderiliyor ki
Hocam şubeye göndermişler ama cumartesi pazar sokağa çıkma yasağı vardı kargoyu alamadık pazartesi de işimiz çıktı sanırsam 3 gün şubede kalınca geri gönderiyorlarmış.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bazen işgüzarlık yapıyorlar evde yoksan ararlar seni bilgi verirler senden aldıkları talimata göre hareket ederler..

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Bazen işgüzarlık yapıyorlar evde yoksan ararlar seni bilgi verirler senden aldıkları talimata göre hareket ederler..
Aramışlar evet ama açamadım telefonu sonra mesaj yazmış aras kargo geldik açmadınız diye pazartesi kargonuzu şubeden alabilirsiniz diye.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Aramışlar evet ama açamadım telefonu sonra mesaj yazmış aras kargo geldik açmadınız diye pazartesi kargonuzu şubeden alabilirsiniz diye.
Kargo şirketinin burda suçu yok prosedürü uygulamışlar pazarteside gidemeyince geri göndermişler satıcı ile görüşüp tekrar kargolanmasını bekleyeceksiniz..