Gerçek Bir Hikaye

rangiku

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Avusturalya'da devlete ait bir şirketin umum müdürlüğünü yapan bir adama yanında çalışanların küçük bir şakası çok pahalıya mal olmuş.Yılbaşı dolayısı ile şirket çalışanları ve aileleri için tertip edilen bir eğlencede müdür masa üzerinde cüzdanını bırakıp tuvalete gitmiş.Adamın cüzdanını karıştırıp loto biletini bulan yardımcısı biletteki numaraları bir yere kayıt etmiş ve gidip garson kız ile bir şeyler konuşmuş.Adam tuvaletten döndükten biraz sonra garson kız salonun ortasına gelip''Yılbaşı lotosu biraz önce çekildi,bir kişi altı bildi,tam 15 milyon dolar kazandı,size kazanan numaraları okuyorum...''deyip adamın numaralarını okumuş.Müdür cüzdanından biletini çıkartmış,numaraları kontrol etmiş bir sararmış,bir kızarmış.Garson kızı yanına çağırıp numaraları bir daha öğrenmiş,biletini bir daha kontrol etmiş.Bir kadeh viskiyi dibine kadar içtikten sonra ayağa kalkmış ve şöyle demiş''Sizlere kısa bir açıklamam var,senelerden beri çalıştığım bu şirketten ve sizlerden nefret ediyorum.Karımı ve çocuklarımı da hiç sevmiyorum,altı aydan beri sekreterim ile sevişmekteyim.Artık hepinizin canı cehenneme,ben sekreterimi alıp Amerika'ya gidiyorum,çükü lotodan tam 15 milyon dolar kazandım!''Hakiki bir hikayenin,bir meslek hayatının ve bir evliliğin sonu...

Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

TempesTs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Sonra adami okulun onunde su muhallebisi satarken gormusler :D

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Adam değilmiş :D Ne sabır vardı bu kadar dayanmış :D

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Allah taksiratını affetsin..
Onu da sekreterini de parça pinçik etmişlerdir..
Hele karısı aboricin melezi filansa kesin ucunda ok olan sopalarla akupunktur bile yapmışlardır.. :)

En son Avustralya dan Yeni Zelanda ya yüzen birini görmüşler.. O olabilir mi?

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
sonucu güsel bağlamışsınn:icon_:
üzüldüm adama yaa yasıkk

Parayı bulunca tüm ailesini satan bir adama neden yazık olsun? Üstelik de karısını aldatıyor ve parayı bulunca bunu da marifetmiş gibi itiraf ediyor. Daha fazla şey söylemek mümkün de ben hikayenin gerçek olduğuna inanmıyorum. :)

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ossun bir anlık hayal bile gerçeğine değer
[ne edebi oldu dimi]
şaka şaka
herşey helalinden tayyibinden hayırlısından olsun
biz evdeki hurdayada razıyız

rangiku

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Parayı bulunca tüm ailesini satan bir adama neden yazık olsun? Üstelik de karısını aldatıyor ve parayı bulunca bunu da marifetmiş gibi itiraf ediyor. Daha fazla şey söylemek mümkün de ben hikayenin gerçek olduğuna inanmıyorum. :)
bende emin değilim ama bulduğum yerde gerçek olduğu yazıyordu;)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Karıdan çocuktan vaz geçiyor ama sekreterden vaz geçemiyor :D banada gerçek gibi gelmedi ama gerçeksede iyi olmuş

Gentleman

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yerinde Bi Saka Olmus Adamın Ne Mal Olduğu Meydana Cıkmıs :D

ZeK.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ahaha çok iyi olmus ona:D:D

VurguN

Asistan