General Mobile Kullananlar Buraya

Bu konuyu okuyanlar

disiteknoloji

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar selam,

Son zamanlarda yeniyıl indirimiyle birliktefiyatı baya düşen ve donanımsal olarak da segmentinin sanırım en iyilerinden biri olan 9PRO yu almayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler General kulllananlar iyisiyle kötüsüyle görüşlerini belirtirse çok sevinirim.

Mutlu yıllar herkese :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
GM 5 Plus almıştım zamanında, bir daha da düşürme dedim attım kenara.. :)

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
GM'den uzak durun. 5 para etmez cihazları var. GM9 Pro iyi gibi görünse de artık GM üretim yapmıyor. Cihaz çıkarmıyor. Uzak durun bu markadan. Sürekliliği yok. Servisleri çöp. 1 TL bile verilmez.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Gm5p var taş gibi maşAllah gm9pro alinir meizu note8 de alabilir hatta note9 da olur.

tezcanalaca

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
ben generalin 9pro modelini kullandım her ne kadar sallayanları görsem de fiyat performans olarak değerlendirildiğinde bence donanımsal kalite olarak iyi bi telefon. kamerası yabancı sitelerden yüksek puan almış zaten, amoled ekranı var gorilla glass koruyuculuğu v.s her açıdan pişman değilim. yeni yıl indirimi de iyi olmuş. benim görüşüm budur dostum yine de sen bilirsin iyi araştır

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
GM'den uzak durun. 5 para etmez cihazları var. GM9 Pro iyi gibi görünse de artık GM üretim yapmıyor. Cihaz çıkarmıyor. Uzak durun bu markadan. Sürekliliği yok. Servisleri çöp. 1 TL bile verilmez.
Servisteki kizlar tatli ama...
Bayilim belaya!

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ben GM 4G modelini kullanmıştım ve telefon dökülüyordu, annemde 5 Plus modeli var ve telefon bükük durumda, panelin sağ tarafı sarı renkli diyebilirim, Android 8 ile kullanmak pek mümkün değil (Nougat'a düşünce rahatlıyor) ama performansı, kamerası ve malzemesi bakımından iyi bir cihaz yaşını baz alırsak (aynısını GM 4G için söylemek mümkün değil tabikide, telefon Spotify radyosu olmak dışında bir amaca hizmet et(e)miyor).

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Alınmaz kalitesiz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Gm5p var 8.0 gayet kullanilir durumda sesi iyi blutooth kulakligi ekolayzer ayarlatiyor huawei y6 2018 de bu yok.

Teknoloji_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar oğluma doğum günü hediyesi olarak telefon bakıyorum. Genellikle pubg oynuyor ve video yüklemeleriyle ilgileniyor telefonu biraz yoracak sanırım yaptıkları , bunlara istinaden Aşağıdaki listedeki bu telefonlardan arasında hangilerini tercih etmem mantıklı ve uygun olur takipçi arkadaşlarında yardımlarını rica ederim. Teşekkürler.
1-General Mobile GM 9 Pro
2-Honor 8X
3-Realme 5i
4-Xioami Redmi Note 6

Teknoloji_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dün itibariyle General Mobile GM9 Pro Dual Sim 64 GB siparişi verdik , inşallah sıkıntı yaşamayız.kullandıkça bilgilendirme yaparız burda arkadaşlar

ZaferA41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar selam,

Son zamanlarda yeniyıl indirimiyle birliktefiyatı baya düşen ve donanımsal olarak da segmentinin sanırım en iyilerinden biri olan 9PRO yu almayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler General kulllananlar iyisiyle kötüsüyle görüşlerini belirtirse çok sevinirim.

Mutlu yıllar herkese :)
Bence al güzel telefon bu telefonun tek sıkıntısı güncellemeyi geç alması.