General Mobile Hesap Değiştirme

M4ZLUM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben yeniyim de bu forumda.Benim sorum olucak ben general mobile kullanıyorum ve iki tane Google hesabım var fakat su an 1 tanesini kullanabiliyorum diğer hesaba girebilmek için ne yapmam gerek mesela ben biraz oyun oynamayı seven biriyim karakterlerim her iki hesaptada var fakat diğerini acamiyorum ilk girdigim hesaptaki karakter açılıyor hep.Diğer hesaba nasıl geçiş yapabilirim(eskisini silmeden:))Umarım anlatabilmisimdir. Teşekkürler :)

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bende de discovery var ama su an romlu orijinalinde ayarlardan hesaplar ve senkronizasyon bolumu olmasi lazim oradan telefonunda bulunan hesaplari gorebilirsin. Oradan olmuyorsa oyun icinden olabilir hangi oyun? Clash of clans falan mi

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Ayarlar - Hesaplar - Google - Hesap Ekle
bu yolu takip ederek yeni bir google hesabı ekleyebilirsin ve geçiş yapabilirsin...

M4ZLUM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunun adı Avabel,RPG tarzı online bir oyun,oyun girişinde sol üst köşeye küçük bir oyun konsolu resmi sıkıstırmişlar zor buldum :)) Oraya tıklayınca karşıma hesaplarım çıktı fakat henüz giriş yapmadigim hesabıma tıkladığımda giriş yapıyor olmasına rağmen yine eski hesabın karakterleri karşıma çıkıyor :)