General Mobile e-tab Hakkında Her Şey

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Çok hızlı bir giriş yapmak istiyorlar anlaşılan. Bir solukta okudum çok güzel gelişme.

kuntakinte

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tebrikler General Mobile 'a , beyendim :)

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
General Mobile olayını çözemesemde güzel bir şey. General Mobile şimdi Türk firması mı yani Ceo'su Türk mü ya da diğer bir değişle para Türkiye'ye akıyor değil mi ?

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
512 mb ram yetersiz gibi görünüyor, ve bu arada 0 yerli üretimleri bekliyoruz :)

_HaMza_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
General Mobile olayını çözemesemde güzel bir şey. General Mobile şimdi Türk firması mı yani Ceo'su Türk mü ya da diğer bir değişle para Türkiye'ye akıyor değil mi ?
bunun cevabını bende çok merak ediyorum, güzel bir açıklama beklemekteyim :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
General Mobile bir Türk şirketi. Her ne kadar Amerika tarafında bir ofisleri olsa da, yerli bir firma. Genel Müdürü Muzaffer Bey'i izlediniz işte :D

Daha ne olsun?

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Vay dedim yani <:) 6 saat kesintisiz HD video izlemek nedir ya <:)

Helal olsun <:) Diğer özelliklerini de dikkate alırsak gerçekten güzel bir makine <:)

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Özellikleri çok iyi geldi ve bu cihazı 899 tl ye satacaklar ise hakkaten çıldırmış olmalılar. Jiroskop var mı acaba :D Ürün montaj hattında çalışan arkadaş varsa, gitti jiroskop mu sordu diye bana sövmesin :D hakkaten her cihazda olması lazım.

3 yönlü hareket sensörü jiroskop olmasın. Ben şu tanıtım videosunu bir daha izleyim. Huawei Honordan vaz geçerim jiroskopu varsa (eheuheuhe sövmeyin bea... bakıp geliyom..) :D :clover:

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
''bu cihazı 899 tl ye satacaklar ise hakkaten çıldırmış olmalılar.'' Katıldığım tek yer burası.

Exper EasyPad'de Nvidia Tegra Çift çekirdekli işlemci 512mb Ram var ve 599TL.

Bana göre bu ürünün Türkiye ile alakası yoktur.
Ne tasarımı bize ait, ne işlemcisini biz yapabilme teknolojisine sahibiz ne de Ram yapabiliyoruz.

Amerikada birileri bunların tasarımını, nerede üretileceğini, nerede birleştirilip nerelerde kaç paraya satacağını hesaplamış, planlamış, kalkıp da sakın ha Türk Malı damgası yapıştırmayalım, zira firmanın kendisi de hiç bir zaman biz Türk Markasıyız demedi. Yerli üretim dedi ama ben bu bölüme de yukarıda anlattığım nedenlerle karşıyım.

Microsoft'un, Mercedes'in, BMW'nin hepsinin Türkiye genel müdürleri Türk, bunların hiçbiri türk firması değil.
Türkiyede bir çok marka araba üretiliyor, ama bunlar da türk malı değil. General Mobile ne kadar Türk ise Renault da o kadar Türkdür.
Bunların Türkiyede üretilmesi çalışanlarının türk olması da bu ürünleri Türk Malı yapmaz.

Öyle olsaydı Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan otomobil üreticileriyle konuşup, artık yerli malı bir araba üretin demezdi.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
güzel görünüyor. fiyatı biraz daha indirebilirerse alınır

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
''bu cihazı 899 tl ye satacaklar ise hakkaten çıldırmış olmalılar.'' Katıldığım tek yer burası.

Exper EasyPad'de Nvidia Tegra Çift çekirdekli işlemci 512mb Ram var ve 599TL.

Bana göre bu ürünün Türkiye ile alakası yoktur.
Ne tasarımı bize ait, ne işlemcisini biz yapabilme teknolojisine sahibiz ne de Ram yapabiliyoruz.

Amerikada birileri bunların tasarımını, nerede üretileceğini, nerede birleştirilip nerelerde kaç paraya satacağını hesaplamış, planlamış, kalkıp da sakın ha Türk Malı damgası yapıştırmayalım, zira firmanın kendisi de hiç bir zaman biz Türk Markasıyız demedi. Yerli üretim dedi ama ben bu bölüme de yukarıda anlattığım nedenlerle karşıyım.

Microsoft'un, Mercedes'in, BMW'nin hepsinin Türkiye genel müdürleri Türk, bunların hiçbiri türk firması değil.
Türkiyede bir çok marka araba üretiliyor, ama bunlar da türk malı değil. General Mobile ne kadar Türk ise Renault da o kadar Türkdür.
Bunların Türkiyede üretilmesi çalışanlarının türk olması da bu ürünleri Türk Malı yapmaz.

Öyle olsaydı Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan otomobil üreticileriyle konuşup, artık yerli malı bir araba üretin demezdi.
doğru söze ne hacet

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
sanıyorum biraz geç kaldılar. nvidia tegra 3'lü ilk tablet piyasada 1-2 ay içinde diğer markalarda tegra3'lü modellerini piyasaya sürerler.

ayrıca docklu asus transformer 1100 lirayken bu cihazın 900 lira etmesi mümkün değil

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Cihazın ayrıntılı bir incelemesini yapmadınız. En kısa zamanda bekliyoruz.

Kafadar784

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Varsa bir baba yiğit e tab 5 rootlasın Japonlar yapmış diorlar ama bilmem türkler rootlar herhalde :D