General Mobile Discovery için KitKat Geldi

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Ne geldi ama. Şimdiye kadar yayınlanması gerekiyordu halen beta.

Mali400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne geldi ama. Şimdiye kadar yayınlanması gerekiyordu halen beta.

650 tl lik telefon kullaniyorsunuz adamlar zaten ucuza satiyoruz ne gerek var guncellemeye demiyor ugrasiyor bir sitem icindesiniz ben olsam muzaffer golcu yerinde cikarmazdim.

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ucuz telefon alıyorsunuz sonra da neden güncelleme geç geldi diyorsunuz tabii geç gelir

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Siz olayın farkında değilsiniz verilen tarihler tutmuyor. Kullanıcılar beklenti içinde bırakılıyor. Discovery 2 sözde nisanda ön siparişteydi. Çıksın alayım diye bekliyorum. Ortada ne nisan var ne telefon.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Şimdi süpriz ypıp nihai sürümde en son güncellemeyi veriyolarmış :)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
705
biraz daha yenilikler gerekiyor

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Kişisel verileriniz silinecek ne demek abi benim bildiğim güncellemeler yüklenince boyutu falan nolursa olsun yazdığın mesajın harfi bile taslak olarak kalıyor. Silinecek ne demek ?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
705
Kişisel verileriniz silinecek ne demek abi benim bildiğim güncellemeler yüklenince boyutu falan nolursa olsun yazdığın mesajın harfi bile taslak olarak kalıyor. Silinecek ne demek ?

Bu rom olduğundan cihazı sıfırlayacak yada bekle güncelleme çıkınca kur

nino35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
beta meta geldi ya, ben yükledim. 2010 yılında ilk Android telefonumu aldığımda versiyonu 1.6 idi, 2.x'ı beklerken çektiğim sıkıntıları tekrar hatırladım GM'de.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Menü görünümü alfabetik düzen içinde bunu değiştirme şansımız varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yükleyemiyorum . telefona yükledim dosya acılamıyor diyor nedend,r?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu kadar kendimizi ezmeye gerek yok evet ucuz aldık ama onlarında pazarlama hedefi ucuza iyi teknoloji satmak piyasada yer edinebilmek. kendimizi ezmeye bayılıyoruz nedense....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ucuz dediğiniz telefon S3 ten daha iyi ve daha sağlam. Kullanmadığınız ciğere mundar demeyi bırakın. Önce kullanın ve neden piyasanın en çok satan telefonu olmuş görün. Bir kere fiyatı değil nedeni. Saygılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ucuz telefon diyen arkadaşlara cevabım o 1.500-2.000 verip aldıkları telefonlar kaç kere servise veriliyor yere düşünce kurtuluşu olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ucuzmu alıyoruz. sanki beleş alıyormuşuz gibi konuşuyorsunuz. Firma şu fiyat demiş piyasaya sürmüş ve bizde gidip aldık. fiyatını yukarı çıkartmış olsalardı o zaman belki başka markalara bakardık. Sadaka niyeti ile almadık parasını sayıp aldık 700 tl. Piyasaya cihazı arz ederken verecekleri destekleride sunuyorlar ve tüketici bu şartları değerlendirip öyle ürünü alıyor. Deselerki hiç bir destek vermiyeceğiz o zaman bak kim alıyor. Sanki Radyoda ve Tv de reklamı olan çin malları telefonları 80- 160 tl arası almışız üstüne üstlükte destek istiyormuşuz gibi bir hava oluşturmuşsunuz. Çakma ürünlerin dahi teknik destekleri var ki 700 tl gibi ücret ödediğimiz telefonun niçin desteği olmasın. Destek veremiyecekler ise tüketiciyi umutlandırmanın manasıda yok. Sanki kullandıgımız telefon pekmi kaliteli. camı kasası dandik ve nazik özel korumalı pakette taşınıyor bunuda göz arkası etmeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güncelledim fakat eski temalarım daha güzeldi, nasıl geri getirebilirim. bir çok sıkıntısı var form yazıp gönderdim.
sorunsuz eski sürüme nasıl geri dönebilirim. bilen varsa kolay ve anlaşılır yoldan yardımını rica ediyorum.
şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gerzek general mobile yetkilileri attiğim zilyon tane mesaja kiçini bi kaldirip geri dönmeyi düşünürse eğer bi zahmet neden bu son boktan güncellemenin aylardir telefona indirilemediğini de söylesin. Bye. Beyinsizler.