General mobile discovery 500tl !

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ace2 alınca kafası ağrımayacaksa alınır tabi ama emin ol o kafa ace ile daha çok ağırır. 600 liralık telefonda bu sorunlar devede kulak

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
4 cekirdege aldanmayin a15 yada a9 la bir degil discovery deki 4 cekirdek

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
cihazin 544 tl telpa çikişi var bayilere yani 500 tl gibi bir fiyat pazarlikla elde edilemez bir durum oldugu ortada 500 tl ye bulabiliyosaniz ben 520 tl den 10 adet alabilirim

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tartışmayın yani 550tlye olur dedi ben 500e inerse diye söylemiştim 550ye veriyo hatta telpa yetkili satıcısı :cool:

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam indirim yaptı 550 olur teyze dedi annem 500e indiririm dedi o yüzden dedim sizde 2dkda çakma falan diyonuz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kardesim biz samsung galaxy ace 2 yi de biliroz discoveryi al rahat et su an s3 um olmasa düşünmeden alirdim bende hem romlari falanda cikmaya basladi discoverynin ve alanlar çok memnun bence tereddüt etme

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
S3 mini mi :D Kardeşim bak al 5tl yanına in bakkala 5lt su al eve getir deki annene bak anne s3 mini aldım ayırt edemez s3 mini ile 5lt suyu emin ol. Yada arkadaşın tavsiyesine uy git s3mini al 1 ay sonra kasıyoda yavaşta menülerde bile takılıyor da gibisinden şikayetlerle konu açarsın ilk cevabıda ben veririm o konuya

Aynen vala s3 miniye telefon bile demiyorum bedava verseler kullanmam neden durduk yere sinirim bozulsun ki.Ben de birine o kdr dedim alma ama gitti aldı sonra sonrası malum hüsran.general mobile discoveryi bırak s3miniye s3e tercih ederim o kadar memnunum çok harika bir cihaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beni çağırmışsınız, geldim. Kötü yorum yapmayacağım çünkü 1 hafta gibi bir süre önce cihazın mavisini kullanma fırsatım oldu. Arayüz geçişleri, tarayıcı performansı falan gayet güzel. Ama Smash Cops gibi bir oyunda bile15-20 fps arası alıyor. Hoşuma gitmeyen tek sorun bu. Aynı olay RR3 ve Max Payne gibi oyunlarda da mevcut. Oyunlarda Neden bu kadar FPS az? Oyun kasıyor denemez yani hep aynı seyirde 15-20 fps olarak gidiyor. Bence bu kötü bir şey. Ben 4 çekirdek, HD ekran, Klas bir telefon alıyorsam neden oyunları bu denli düşük seviyede oynuyorum ki? Bu kadar söyledim ama günlük oyunları rahat rahat oynatır. Granny Smith oynadım harikaydı mesela :) . 600 tl ye göre efsane bir cihaz. Ölü pixel diyorlar ama rastlamadım ben. He bazıları S3 ile kıyaslıyorlar ya, çok komiğime gidiyor :D

1.2ghz arm cortex a7 işlemci PowerVr SGX544Mp ile hd ekranda oyun performansı zaten beklemiyordum ben açıkçası.Hd ekranda oyun oynamak istiyorsan en kötü 1.5 ghz s4 pro işlemci adreno 320 olmalı yoksa zaten oyun performansı düşük olur.Bu gayet doğal bir durum bence.Bende alırken öyle düşündüm birkaç oyun oynarım arada diğer tüm işlerimi görsün yeter.Sorunsuz oyun oynamak isteyenlerin biraz daha paraya kıyıp sp almaları gerekir.

btrmbtrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o telefonu kimse 500 e satmaz normal fiyatı 600 650-750 arasında bile satılıyor

Storm Worm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne garip yorumlar var çok ilginç.Neyse 500 Tl ye bulursan bende şöyle bir 4-5 tane alayım altın gibi sürekli değerleniyor zaten bende var yeni aldıklarımı eşe dostta veririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonu 1 haftadır kullanıyorum hiç bir sorunu yok ( ölü piksel de dahil ) temple run, real racing 3 oynuyorum zaten telefonda oyun oynamaktan hoşlanmam takılma diye bir şey yok menüde çok hızlı. beğenmediğim özelliği bazı yerleri Türkçeye çevirememişler ona gıcık oldum birde çok uzun sürede şarz oluyor yani donanımsal değil ama teknik olarak biraz sıkıntı var eğer GM güncelleme falan yaparsa düzelir diye ümid ediyorum. almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim parasının hakkını veriyor. bi problem çıkarsada çok üzülmezsiniz hem 600 tl hem de elektronik biraz şans işi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sadece renkli kapaklarını satarlar mı sonrasında mavi istiyorum ama internette yok, beyaz alsam sonra mavi kapakla değiştirebilr miyim??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
20 gündür kullanıyrum herkese de tavsiye ederim daha hiç bir şeyde takılmadı divx film seyrediyorum internet çatır çatır oyunlar da ısınmıyor bile

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bende okuduğum yorumlara dayanarak birkaç arkadaşa tavsiye ettim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefon bende var şu anda kullanıyorum. Telefona wild blood, dungeon hunter 4, resident evil 4, real racig 3, nfs most wanted, temple run falan yükledim hiç birinde takılma yok. Hatta oyunun en akıcı olduğu zamanda bile anında oyundan çıkıyor bir takılma falan olmadan alacak arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim. Gerek menü geçişleri gerek ana ekrandaki geçişler hiç bir takılma yok. Bende samsung galaxy w vardı ilk çıktığı zamanlar almıştım 650tlye simdi bu telefonu 600e aldım be galaxy w'yi 5 e hatta 6 ya katlar. 600tl'lik telefon 1200tl'lik galaxy s3le kıyaslanıyorsa yani diyecek bişey yok.

HMZ SLCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu telefonu kullanmadan kafadan yorum yapanları helede s3 mini kadar dandik bi telefonla karşılaştırmaları cidden komiğime gidiyor. beyler biz telefonu oyun oynamak içinmi alıyoruz yoksa telefon olduğu içinmi oyun performansını bilmem ama 600 tlye alınabilecek en mükemmel telefon..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

s3 alacak paranız varsa s3 alın kardeşim burda kimse s3 almayın gmd daha iyi diyen yok. ama s3 e alternatif bi cihaz :)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Oyun oynarsanız dayanmaz bataryası bence oyun oynamak için almayın telefon olarak kullanmak için alın.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Bu telefon ile oyun oynarken kasmıyor diyen arkadaslara inanmıyorum. Cihaz şu anda elimde. Ram de 600 mb boş yer varken Dolmuş Driver oynayayım diyorum, bir sürü takılma oluyor arada. Grafikleri o kadar da iyi olmayan oyun bu cihazda donuyorsa, ben sizlerin wild blood gibi oyunları oynadığınıza inanmıyorum.

thebancally

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefon ile oyun oynarken kasmıyor diyen arkadaslara inanmıyorum. Cihaz şu anda elimde. Ram de 600 mb boş yer varken Dolmuş Driver oynayayım diyorum, bir sürü takılma oluyor arada. Grafikleri o kadar da iyi olmayan oyun bu cihazda donuyorsa, ben sizlerin wild blood gibi oyunları oynadığınıza inanmıyorum.

real racing 3,most wanted,gta vice city kasmıyor dolmus driver mı kasıyor?Bir sürü video,mesut çevik in incelemesi var onlar yalan söylüyor sen dogru söylüyorsun yani?Hiçbir oyunda sıkıntı çıkarmadı telefon şimdiye kadar.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
real racing 3,most wanted,gta vice city kasmıyor dolmus driver mı kasıyor?Bir sürü video,mesut çevik in incelemesi var onlar yalan söylüyor sen dogru söylüyorsun yani?Hiçbir oyunda sıkıntı çıkarmadı telefon şimdiye kadar.

Kardeşim telefon elimde ve kasıyor diyorum. O mesut mudur nedir rr3 oynuyordu. Kastığı halde kasmıyor diyor. Yalan mı söyleyeyim kasmıyor diye yani. Sırf meraktan gittim aldım telefonu inceleme yapmak için. Inceleme yaparken izlersin.

thebancally

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim telefon elimde ve kasıyor diyorum. O mesut mudur nedir rr3 oynuyordu. Kastığı halde kasmıyor diyor. Yalan mı söyleyeyim kasmıyor diye yani. Sırf meraktan gittim aldım telefonu inceleme yapmak için. Inceleme yaparken izlersin.

RR3 oynayan mesut degildi,youtube da bir sürü inceleme var o oyun ile ilgili.Ben de diyorum ki dolmuş driver kasmıyor.Bırak dolmuş driverı modern combat 4,gta vice city,most wanted da kasmıyor.İndirdigin sürümde bir sıkıntı olmuş olabilir.

edit:google play deki yorumları okudum herkes kastıgından şikayet etmeye başlamış.Ben dolmus driver çıkar çıkmaz kurmustum ve oynamıştım.Geçenlerde güncelleme gelmişti büyük ihtimal ondan sonra bozdu oyun.Mesela "minion rush" oyunu da güncellemeden sonra her cihazda kasmaya başladı

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
RR3 oynayan mesut degildi,youtube da bir sürü inceleme var o oyun ile ilgili.Ben de diyorum ki dolmuş driver kasmıyor.Bırak dolmuş driverı modern combat 4,gta vice city,most wanted da kasmıyor.İndirdigin sürümde bir sıkıntı olmuş olabilir.

edit:google play deki yorumları okudum herkes kastıgından şikayet etmeye başlamış.Ben dolmus driver çıkar çıkmaz kurmustum ve oynamıştım.Geçenlerde güncelleme gelmişti büyük ihtimal ondan sonra bozdu oyun.Mesela "minion rush" oyunu da güncellemeden sonra her cihazda kasmaya başladı

Anlıyorum, telefona toz kondurmak istemiyorsunuz da şu ana kadar oynadığım oyunların hepsi kasıyor ; rr3,dolmuş driver, riptide gp2. Su ana kadar bir tek angry birds te donduğunu görmedim. Siz tatlı discovery dünyanızda takılmaya devam edin. Ben bu cihazı aldığıma çok ama çok pişman oldum. Malzeme kalitesi, performans gibi konularda çok vasat. Şu anda kenara bıraktım SII yi kullanıyorum

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Anlıyorum, telefona toz kondurmak istemiyorsunuz da şu ana kadar oynadığım oyunların hepsi kasıyor ; rr3,dolmuş driver, riptide gp2. Su ana kadar bir tek angry birds te donduğunu görmedim. Siz tatlı discovery dünyanızda takılmaya devam edin. Ben bu cihazı aldığıma çok ama çok pişman oldum. Malzeme kalitesi, performans gibi konularda çok vasat. Şu anda kenara bıraktım SII yi kullanıyorum
sat bana discoveryi hocam :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
sat bana discoveryi hocam :)

Telefonda arıza var bende. Test yapıyorum, 2 çekirdek deaktif gözüküyor. Telefon 2 çekirdek sanki. Bu yüzden kasılıyor. Kimseyi kazıklamak istemiyorum, amacım bu olsa siteye 450 tl den koyardım, peynir ekmek gibi giderdi.

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonda arıza var bende. Test yapıyorum, 2 çekirdek deaktif gözüküyor. Telefon 2 çekirdek sanki. Bu yüzden kasılıyor. Kimseyi kazıklamak istemiyorum, amacım bu olsa siteye 450 tl den koyardım, peynir ekmek gibi giderdi.
biz senle el sıkışalım hocam anlaşalım :)
ayıplı mal alabilirim problem iştigal etmez benım için yeterki kutu fatura akseusarları tam olsun.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
biz senle el sıkışalım hocam anlaşalım :)
ayıplı mal alabilirim problem iştigal etmez benım için yeterki kutu fatura akseusarları tam olsun.

Telefonu tanıdık tan aldım, geri vereceğim. Kendisi bu telefonu buraya ithal ediyor. Istersen sana ve diger isteyen kişilere sıfır kutu sipariş verebilirim.