General Mobile 5 Plus Tek Sim Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

sadx105kacar98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim maksimum bütçem 1100 TL. General Mobile'dan telefon alınırmı lütfen yardımcı olun. Özellikleri hoşuma gitti. Aslında benim aradığım telefon:
- işlemcisi MTK OLMAYACAK.
- Ram en az 2 GB olmalı
- Ağırlık ve kalınlık bakımından ele alınca cüsseli ve kaba birşey gibi hissettirmeyecek.
- Kamera performansı orta segment telefonlarına göre iyi olmalı.

Lütfen yardımcı olabilirmisiniz. Önerilerinizi bekliyorum.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

General mobile 5 plus 1000 tl bandinda gundelik islerde (webde gezinti, sosyal medya uyhulamalari, messenger uygulamalari, mail isleri vb..) fazlasiyla yeterli ve basarili isler ortaya koyuyor. Ozellikle fiyat segmentine gore 3gb ram, 32gb rom ozellikleri oldukca iyi detaylar. Urunun ekran performansi gercekten memnun edici. Sd617 islemcisi ile serin calisan, az guc tuketen bir yapida performansi. Ayrica urun zengin kutu icerigi ile de kullaniciyi fazlasiyla dusunmus. Ozetle 1000 tl bandinda guzel bir urun.

Tavsiye;

Eger butcenizi arttirabilirseniz 1200 tl'ye lg g4 urununu tavsiye ederim. Lg g4 sd808 islemcisi ile ust seviye bir urun. 3 gb ram ve 32gb rom ile guclu bir yapida. Urunun en guzel yani ise ekran ve kamera performansi. Bu konuda yeni nesil amiraller cikana kadar piyasanin en iyileri icinde yer aliyordu bu konuda. Pil performansi ortalama seviyelerde. G4 bu fiyat bandindaki en iyi urun. Oncelikli tavsiyem g4 olup begeezseniz gm5plus modelide guzel ozellikler sunan bir urun.

sadx105kacar98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

General mobile 5 plus 1000 tl bandinda gundelik islerde (webde gezinti, sosyal medya uyhulamalari, messenger uygulamalari, mail isleri vb..) fazlasiyla yeterli ve basarili isler ortaya koyuyor. Ozellikle fiyat segmentine gore 3gb ram, 32gb rom ozellikleri oldukca iyi detaylar. Urunun ekran performansi gercekten memnun edici. Sd617 islemcisi ile serin calisan, az guc tuketen bir yapida performansi. Ayrica urun zengin kutu icerigi ile de kullaniciyi fazlasiyla dusunmus. Ozetle 1000 tl bandinda guzel bir urun.

Tavsiye;

Eger butcenizi arttirabilirseniz 1200 tl'ye lg g4 urununu tavsiye ederim. Lg g4 sd808 islemcisi ile ust seviye bir urun. 3 gb ram ve 32gb rom ile guclu bir yapida. Urunun en guzel yani ise ekran ve kamera performansi. Bu konuda yeni nesil amiraller cikana kadar piyasanin en iyileri icinde yer aliyordu bu konuda. Pil performansi ortalama seviyelerde. G4 bu fiyat bandindaki en iyi urun. Oncelikli tavsiyem g4 olup begeezseniz gm5plus modelide guzel ozellikler sunan bir urun.

Öneriniz için teşekkür ederim. ama LG nin telefonları bana güven vermiyor. 1-2 yıl kullanıcam garanti bitecek servis sıkıntı çıkaracak. bana böyle şeyler lazım değil
bir telefonun servisi sıkıntı çıkaracaksa bile ben o telefonu servise göndermeden en az 3 yıl kullanmalıyım.
başka bi öneriniz varsa yazabilirmisiniz lütfen

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Öneriniz için teşekkür ederim. ama LG nin telefonları bana güven vermiyor. 1-2 yıl kullanıcam garanti bitecek servis sıkıntı çıkaracak. bana böyle şeyler lazım değil
bir telefonun servisi sıkıntı çıkaracaksa bile ben o telefonu servise göndermeden en az 3 yıl kullanmalıyım.
başka bi öneriniz varsa yazabilirmisiniz lütfen
Servis konusunu gercekten sans isi. Arkas 3 kere g4'u bozdu 3'unde de cihazi degisim yaptilar. Bu kotu bir servis muamelesimi? Tamir bile etmeyip kapali kutu cihaz gonderdiler.

Gm5plus modeli de guzel.. guncelleme konusunda uzmez, tasarimi guzel, fiyatina gore donanimi guzel iyi bir urun. Fakat Oyun oynucaksaniz gm5plus modeline girmeyin hic orta segment bir urun oldugu icin ust seviye oyunlardaki performansi zirvelerde degil hakli olarak. Ama onun disinda performansi on numara. Stok android bir cihaz oldugu icin uzerindeki donanim ona fazla fazla yetiyor. Ozellikle ekrani ve kasa malzeme kalitesini begendigimi belirteyim. Kamera konusunda sinifinin hakkini veriyor. Yani orta segment bir urun oldugu icin orta seviyelerde bir kamerasi var. Beklentiniz yuksek olmasin kamera konusunda. Ne kotu ne iyi bu konuda. Genel hatlariyla baktigimizda 1000 tl'ye alinabilcek iyi bir urun.

1200 tl'ye asus zenfone 2 32gb var. Lg g4 tadinda performansi var. Oldukca guclu bir yapida. Ust seviye oyunlarda basarili isler cikariyor. Ekraninin sundugu gorsel kalitede basarili. Arka kamerasi is gorur ama on kamerasini begenmiyorum. Batarya performasi ortalama degerlerde yani ne super ne kotu. Guclu bir uru yani. ZenUI arayuzu de guzel bir arayuz.

Ikinci el dusunurseniz 1200-1250 tl civarina samsung note 4'ler var. Daha bir yil garantisi devam eden temiz note 4 ler bu fiyattan gidiyor. Eger ikinci ele sicak bakiyorsan note 4 cok guzel bir urun. Her konuda basarilidir.

Faka bastada onerdigim g4'u bir aklinizda bulundurun genede. Sahsen bu fiyat bandinda sifir urun alcak olsam direk g4 alirdim. Cunku bu fiyat segmentindeki en iyi urun. Garanti kismi sans isi. Orasini kimse bilemez. Cokta takilmayin o noktaya millet dunyanin parasini verip ucuz diye yurt disindan mal getirip kullaniyor garantisi olmadan. Siz hem 1800-2000 liralik mali 1200'e alicaksiniz hemde 2 yil garantisi olacak. Genede karar sizin. Sundugum alternatiflerde guzel urunler.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Servis konusu canınızı sıkacaksa gm'yi şahsen tavsiye etmem.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar benim maksimum bütçem 1100 TL. General Mobile'dan telefon alınırmı lütfen yardımcı olun. Özellikleri hoşuma gitti. Aslında benim aradığım telefon:
- işlemcisi MTK OLMAYACAK.
- Ram en az 2 GB olmalı
- Ağırlık ve kalınlık bakımından ele alınca cüsseli ve kaba birşey gibi hissettirmeyecek.
- Kamera performansı orta segment telefonlarına göre iyi olmalı.

Lütfen yardımcı olabilirmisiniz. Önerilerinizi bekliyorum.
gm 5 plus alınır kardeşim işini görür