General Mobile 5 Plus mı Galaxy A7 (2016) mı

beyzauzunlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu konuda cidden yardıma ihtiyacım var. Telefonun tasarımı, batarya kullanım süresinin uzun olması ve kameranın iyi olması benim için önemli olan şeyler. aralarında 800 civarı bir fiyat farkı var ama hangi telefonu alacak olursam olayım pişman olmak istemiyorum. yardımcı olabilir misiniz?

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
A7 2016 tasarım, batarya gibi konularda bence daha üstün bi telefon ama 1600 lira biraz fazla sanki o telefona...

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Samsung telefonları hiç beğenmemişimdir ama bu iki telefondan a7'yi öneririm.Çünkü GM 5 Plus'tan şikayet edenler var ve a7'nin kamera parmak izi okuyucu gibi özellikleri de gayet iyi.Ama a7 yerine a5 çok daha iyi bence.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
a7 1600 lira verilir güzel telefon açıkcası kaliteli geliyor ama 100 tl daha ekleyip kesinlikle pişman etmeyecek note4 almanızı öneririm,

gm 5p pek tavsiye etmediğim telefon ilk bunu alacaktım baya araştırdım ilk seri çok sorunlu geldi kimi telefonda ölü pikseller 5 i geçmediği için kabul edilmedi vs vs bir sürü olay oldu ben bu sorunlar çözülse bile 617 ve andreno 405 e para vermem açıkcası birçok zayıf bir işlemci ekran kartı kombinasyonu 652 ile gelseydi kesin alırdım ama 617 405 bazı yerlerde tıkanacak o kesin.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Bu konuda cidden yardıma ihtiyacım var. Telefonun tasarımı, batarya kullanım süresinin uzun olması ve kameranın iyi olması benim için önemli olan şeyler. aralarında 800 civarı bir fiyat farkı var ama hangi telefonu alacak olursam olayım pişman olmak istemiyorum. yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba,

Batarya, kamera performansi, kasa malzeme kalitesi konularinda samsung a7 2016 modeli daha basarili.

Gm5plus modeli daha uygun fiyata a7 2016'dan daha iyi bir performans sergilemekte. Ayrica gm5plus'in bir diger arti noktasi ekran performansi. Bu konuda oldukca iyi fakat modelin pil suresini kisaltan baslica sebep ekranin ta kendisi. Gm5plus android one platforumuna mensup bir model oldugu icin guncelleme konusunda suan en iyi model olma unvanina sahip.

Tavsiye;

Uygun fiyatli bir urun almak istiyorsani gm5plua 1000 tl bandinda guzel ozellikle sunan bir cihaz. Ama tam anlamiysa kamera konusunda bir basari yakalamia degil.

Size tavsiyem fazla para verip samsung a7 2016 almak yerine, samsung note 4 almanizi tavsiye ederim. Samsung note 4 performans, ekran, kamera, pik suresi konularinsa cok basarili bir model. Ayrica piyasada a7 2016 fiyatina yakin veya ayni fiyat bandinda satiliyor. Tavsiyem note 4 almaniz yonunde.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Ya kardeşim biraz daha para biriktir note 5 al bana kalırsa

Faruk.F

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
GM kendini kanıtlamış bi firma değil GM alma ne alırsan al gardaş

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
550

Tanıtıldığından beri GM5 Plus'ı araştırır oldum, adeta kafayı taktım o telefona. Kullanan 1-2 kişiyle de görüştüm kimse hiç bir sorundan bahsetmedi. Tanıtıldığından bu yana 2-3 tane inceleme videosu izledim bi yerindeki sorundan bahsetmediler, GM müdürünün röportajını izledim, adamın cümlesi şu şekildeydi 'kimseyi teknik servise getirmek istemiyoruz fakat geldiklerinde en kötü sorunu bile artık 1 saatte çözebilecek alt yapıya sahibiz.' Bu cümle bana güven aşıladı bilemiyorum.

Samsung cephesinde diyeceklerim de samsung marka hiç bir telefona bir türlü ısınamadım. Bilmiyorum neden. Yani çekilişten S7 Edge Plus falan çıksa satarım giderim HTC 10 alırım yani. Ben GM konusunda takıntılı bir halde olduğum için o yönden baktım soruna =) Eğer GM almaya karar verirsen ya da çoktan aldıysan görüşlerini yazar mısın ? Haziran'da bende alacağım...

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Note 4 alın rahat edin

xvanko

Asistan
Reaksiyon puanı
25

Arkadaşları dediği gibi samsung önermem normalde ama ısınma, şarj problemi nedeni ile gm5 plus almazdım kesinlikle.

a7 alırdım. Samsung Galaxy A7 2016 (4.5g) A710 F Ds Cep Telefonu 701 - n11.com

@@@ LG G4 bu telefondan da daha güzeldir şarj kamera stabilite güncelleme olarak ve Çok daha ucuz a7 ye göre a7 nin grafik perfomansıda kötüdür bu arada.
LG G4 32 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar,
A7 tasarım ve pilde bana başarılı geliyor.
ses konusundada A7 ile gelen kulaklık başarılı.
100 TL ekleme imkanınız var ise; tabiki Note4 işinizi görür.
Note4 bana bana ASamsung'un en başarılı ve stabil cihazı gibi geliyor.
GM 5Plus'a gelirsek,
batarya da A7'den 200 mAh düşük bir orana sahip.
GM 5Plus'un kamerası bana göre başarılı.
arkada çift flaş ve önde tek flaş kamerayı güzelleştiren özelliklerden.
Android One platformunu desteklemeside cihazın bir diğer avantajı.
ben bu durumda 100 TL ekler Note4 alırdım.
ve ya 1000 TL'ye GM5 Plus alırdım.
Samsung'un cihazlarında fazla varsayılan uygulama geliyor.
root yapmak gereğinde kalıyoruz.

umutozguryildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gm 5 Plus öneririm aralarındaki fiyat farkının fazla olmasına rağmen çok bir fark olacağını düşünmüyorum.

Kemal969

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung a5 2016 1 ay kullandim.Bana gore basarili bir telefon,agir oyun oynamam diyorsan senin ihtiyacini kesikle karsilar.1 ay boyunca 2 defa 3-5 saniyelik donmalar oldu sanirim yazilimsal.Android 6 yla cozulur.Tasarimi,kamerasi,ses,parmak okuma basarili..Samsung a7 2016 A5 2016 dan 1gb daha fazla ram a sahip buda bir arti.

Son düzenleme:

firtinax

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Dizayn istiyorsan a7
fiyat/performans diyorsa gm5+

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
direkt hiç düşünme note 4