Genellikle 20-25 yaş üstü kişilerin oynadığı Online oyun tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Karsikomsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Merhaba arkadaşlar, uzun yıllar önce (2007-2008 yılları) Seafight oynardım. Aslında oyunu pek sevmezdim ama çok güzel bir filomuz (klan) vardı. Team Speak üzerinden görüşürdük, Olgun kişilerin olduğu, herkesin birbirine saygı duyduğu, eğlencenin, şakaların gırla döndüğü bir yerdi. Oyun ve arkadaşlık bir arada oldu mu çok keyifli oluyor. Genellikle akşam 8 den sabah 6 ya kadar bilgisayar başında olabiliyorum. Orta-Üst segment bir bilgisayarım var. Önerebileceğiniz Online oyunlar var mı?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
War Thunder Tanklarla :)
Oyun içinde Uçak, Helikopter, Deniz filosu, Küçük gemi savaşları var.

Bundan sonra Piyade savaşlarıda gelse şaşırmam.

Ayrıca küfür eden üyeler hiç göremezsin. Chat kısmında çoğu zaman hazır mesajlar kullanıyorlar ve herkez kendi oyununa bakıyo.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Merhaba arkadaşlar, uzun yıllar önce (2007-2008 yılları) Seafight oynardım. Aslında oyunu pek sevmezdim ama çok güzel bir filomuz (klan) vardı. Team Speak üzerinden görüşürdük, Olgun kişilerin olduğu, herkesin birbirine saygı duyduğu, eğlencenin, şakaların gırla döndüğü bir yerdi. Oyun ve arkadaşlık bir arada oldu mu çok keyifli oluyor. Genellikle akşam 8 den sabah 6 ya kadar bilgisayar başında olabiliyorum. Orta-Üst segment bir bilgisayarım var. Önerebileceğiniz Online oyunlar var mı?
tr1 ve tr3 de senelerim geçti. world of tanks tavsiye ederim. klan maçları vs istiyorsan

Karsikomsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
War Thunder Tanklarla :)
Oyun içinde Uçak, Helikopter, Deniz filosu, Küçük gemi savaşları var.

Bundan sonra Piyade savaşlarıda gelse şaşırmam.

Ayrıca küfür eden üyeler hiç göremezsin. Chat kısmında çoğu zaman hazır mesajlar kullanıyorlar ve herkez kendi oyununa bakıyo.
Peki klanlar halinde savaşlar oluyor mu ve oyun p2w tarzı mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende tr2 oynadım, geçenlerde oyuna tekrar bir bakayım dedim ama pek tadı-tuzu kalmamış sanırım, çok değişmiş. World of tanks p2w tarzında mı?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende tr2 oynadım, geçenlerde oyuna tekrar bir bakayım dedim ama pek tadı-tuzu kalmamış sanırım, çok değişmiş. World of tanks p2w tarzında mı?
War thunder daha çok simulasyon.
İyi oyunçu olursan Para harcayanları çıtlatırsın.
Yeter ki tankın zayıf noktaların bilesin.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
world of tanks p2w değil. beceri ve şans faktörü geçerli. şans faktörü ise şu şekilde; +- %25 bunun oranı. senin tankın mesela 100 vurdun normalde. şans faktörü ile max 125 de vurabilirsiniz min 75 de. aynı şekilde bu merminin delici gücü içinde geçerli. videolara bir bakın derim klan maçlarına vs.

Son mesajlar