Genel Huawei Hakkında Sorum

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hocam bi ara Google yaptırım felan yapmıştı da Google yoktu ya huawei telefonlarda
O hala devam mı
P30 u beğendim de o sorun olur mu varsa çözümü ne olur

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hocam bi ara Google yaptırım felan yapmıştı da Google yoktu ya huawei telefonlarda
O hala devam mı

P30 yaptırımlar başlamadan önce çıkmış bir model. O telefonda Google Youtube Sosyal medya vb bütün uygulamalar sorunsuz bulunur ve kurulu gelir. Hiçbir sorun olmaz.

Ama şöyle bir handikap var o telefon artık 2. senesine gelecek neredeyse üstüne p40 çıktı P50 çıkacak 3-5 ay sonra. Bence 5000 TL bandına çıkıp onu alacağaına.

Oneplus 7T alman olur hem daha iyi ve donanımlı bir telefon hemde daya yeni.

mehmeteren001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O hala devam mı
Gönül rahatlıgı ile kullanabilirsin.Telefonu aldıgında güncelleme gelcek o güncellemeyi yaparsan google uygulamaları felan geliyor zaten normal Android 10 gibi kullanıyorsun

Mehmet Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
P30 yaptırımlar başlamadan önce çıkmış bir model. O telefonda Google Youtube Sosyal medya vb bütün uygulamalar sorunsuz bulunur ve kurulu gelir. Hiçbir sorun olmaz.

Ama şöyle bir handikap var o telefon artık 2. senesine gelecek neredeyse üstüne p40 çıktı P50 çıkacak 3-5 ay sonra. Bence 5000 TL bandına çıkıp onu alacağaına.

hocam kayserideyim avm lerde felan olur mu ki o telefon ben görüp almak zorundayım internet üzerinden alamam maalesef

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
hocam kayserideyim avm lerde felan olur mu ki o telefon ben görüp almak zorundayım internet üzerinden alamam maalesef

Çok büyük yanlış yaparsın yazık günah o telefona heleki mağazada Allah bilir 5500-6000 TL verecen.

Hepsiburada gayet güvenilir bir sitedir sıkıntı olmaz. Satıcıda direk Hepsiburada zaten.

Mehmet Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Çok büyük yanlış yaparsın yazık günah o telefona heleki mağazada Allah bilir 5500-6000 TL verecen.

Hepsiburada gayet güvenilir bir sitedir sıkıntı olmaz. Satıcıda direk Hepsiburada zaten.
valla emin ol ben de isterim internetten almak ama ailem gözümüz görsün alacağımız şeyi tutumu içerisindeler yani o nedenle öyle oldu ben de biliyorum toksa 7t nin daha iyi seçim olacağını

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
valla emin ol ben de isterim internetten almak ama ailem gözümüz görsün alacağımız şeyi tutumu içerisindeler yani o nedenle öyle oldu ben de biliyorum toksa 7t nin daha iyi seçim olacağını

Bu algıyı yıkın artık :( Son 6 senedir. Eş dost akrabalar ile en az 10 kişi Hepsiburada'dan telefon aldık hiçbirinden en ufak bir sorun sıkıntı olmadı.
Daha yeni ve donanımlı telefonu almak varken yanlış yaparsın benden uyarması sen bilirsin kalanını.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423

P30, 26 mart 2019 da çıkmış bir model. 7T ise 26 Eylül. Arada 6 ay var. Daha eski demek zor. P30 gibi daha kompakt bir telefon da 400 TL az verilerek tercih edilebilir.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
O hala devam mı
Google yaptırımı Mate 30 Pro ve sonrası için geçerli.P30 da Google servisleri olduğu için sorun olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam telefoncuları dolaş 0 P30 al keyfine bak.Yok internet yok mağaza aman o toplara hiç girme.Telefoncudan fiyat olarak daha uyguna alırsın.