Bu konuyu okuyanlar

orcundanadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu videoda ki 15 diziden hangisi favoriniz yada sizin bu liste dışında önerebileceğiniz güzel diziler var mı ?

Reaksiyon puanı
160
Videoyu izlemedim fakat Yalan Dünya ve Leyla ile Mecnun benim için her zaman en iyi iki komedi dizisi yerli olarak.

Abdullah bulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bende izlemedim ama "how i met your mother" aşırı güzel imdb si 9 falandı yanlış hatırlamıyorsam

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Bu videoda ki 15 diziden hangisi favoriniz yada sizin bu liste dışında önerebileceğiniz güzel diziler var mı ?
Cennet Mahallesi ve Akasya Durağı. Küfürsüz güldürebilen ve harika esprileri olan harika diziler. Leyla ile Mecnun'da fena sayılmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende izlemedim ama "how i met your mother" aşırı güzel imdb si 9 falandı yanlış hatırlamıyorsam
Yerli*

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@Rizelimapper53, evet Cennet Mahallesi ve Akasya Durağı benim en sevdiklerimden. Şimdiki çoğu diziden kat kat iyilerdi. Ve hep güldürürlerdi. Bölümlerinde ne olacağını merak ederdim ben. ?

@Abdullah bulut, evet yerli diziler iyice bozdular. İzlememeniz normal. Komedi dediklerinde bir kez bile gülemedim ben, yeni dizilerde.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
@Rizelimapper53, evet Cennet Mahallesi ve Akasya Durağı benim en sevdiklerimden. Şimdiki çoğu diziden kat kat iyilerdi. Ve hep güldürürlerdi. Bölümlerinde ne olacağını merak ederdim ben. ?
Ama kısır döngü vardı. Cennet mahallesinde hep durum şu; pembe sultanı ferhata vermez ferhat başka kızla görüşünce (masumdur) sultan kıskanır menekşe yunus veya pembe dedikodu patlatır, pembe zengin kocayla tanısır, sultana zengin koca arar, karakola giderler pembe sultanı ferhata vericem der vermez ve tam evlenirken düğünü basar. Sonra sil baßtan.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Komik bir Türk dizisi izlediğimi pek hatırlamıyorum. Film olarak Kolpaçino baya güldürmüştü.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

@Abdullah bulut, evet yerli diziler iyice bozdular. İzlememeniz normal. Komedi dediklerinde bir kez bile gülemedim ben, yeni dizilerde.
Ama her zaman güldürmeye başarırdı.
-Kızım benim en sevdiğim insan kimdir biliyormusun?
-Yunus babamı?
-ben nesini seveyim o ayyaşın
-peki kim?
-bak bak. Doların üstündeki adam. Jorj wajingdın.
-aaaa...

Reaksiyon puanı
160
Cennet Mahallesi,Akasya Durağı,Yalan Dünya,Leyla ile Mecnun,Kardeş Payı(Küfürlü ama Sansürlü Bölümlerde Var) benim için en güzel diziler.Ama hepsinin üzücü bölümleride var.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Avrupa Yakası vardı tek sevdiğim. Ata Demirer sağolsun.