Gelmiş Geçmiş En iyi Oyun ?

Gelmiş geçmiş en iyi oyun ?

• Kullanılan toplam oy
    43

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4,113
SÜPER MUHTEŞEM diye bir kavram yoktur bu herşeyde geçerli ne oyun muhteşem ne oyun rezalet herşeyin iyi ve kötü yanları vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

NOT: illa beritmem gerekiyorsada şaşırıcaksınız AC UNİTY derdim çünkü oyun elime geç geldi ve ben oynadığımda bug vardı ama az vardı ve oyunun mekaniklerini sevdim dövüş animasyonları filan tok hissettiriyordu ama hatalarını say deseniz sonuna kadar sayarım NOT:merak ediyorsanız evet oyun eleştirmeniyim
hocam o türde başka oyunlar oynadınızmı tamam bende ac unity oynadım ve sevdim de yani en iyi oyun da değiil bence

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Tabii ki Skyrim , en gerçek RPG :)
Atla dağa tırmanmak bana pek gerçekci gelmiyor ya bide çok kolay oyun :D

Kingdom come bence en iyi rpg dir ve çok gerçekci oyundur oyunda hiç bir özelliğiniz yok sıradan bir demircinin çocuğusunuz ve bir anda yaşadığınız köy basılıyor ailemiz ölüyor intikam isteğiyle karakterimizin son hali sizi çok şaşırtacak kesinlikle oynayın :)

kesinlikle god of war. ben psp'yi biraz geç almış olsam da god of warın eski oyunlarının verdiği tadı başka oyunlarda hiç göremedim. kendisi gerçekten uğraşılmış güzel bir oyun serisi
telefona psp emülatör kurabilirdiniz daha iyi oluyor

LastX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
God Of war hayranıyım, ama crysis e de hayır diyemem.

Reaksiyon puanı
150
Ben PUBG'ye verdim ama en iyi oyun olduğu için değil. Hatta en iyi oyun bile değil. Sadece uzun süredir sıkılmadan oynuyorum ve sarıyor. Gayet hoş. Ama bence en iyi oyun God Of War.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Atla dağa tırmanmak bana pek gerçekci gelmiyor ya bide çok kolay oyun :D

Kingdom come bence en iyi rpg dir ve çok gerçekci oyundur oyunda hiç bir özelliğiniz yok sıradan bir demircinin çocuğusunuz ve bir anda yaşadığınız köy basılıyor ailemiz ölüyor intikam isteğiyle karakterimizin son hali sizi çok şaşırtacak kesinlikle oynayın :)

telefona psp emülatör kurabilirdiniz daha iyi oluyor
Master veya Legendary oynamamışsın Skyrim'i belli :D