Gelin 61 Damat 8 Yaşında!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,325
Gelin 61 Damat 8 Yaşında!

gelin_ic.jpg

Güney Afrika'da 61 yaşındaki kadınla 8 yaşındaki bir çocuk dedesinin vasiyeti nedeniyle evlendi.

Güney Afrika'da 8 yaşındaki Sanele Masilela, 61 yaşındaki ve 5 çocuk annesi Helen Shabangu ile evlendi. Bu evliliği hayatını kaybeden dedesinin son vasiyeti nedeniyle yaptı.

Düğüne gelinin kocası ve 5 çocuğu da katıldı. Aileler bunun sadece bir tören olduğunu, resmi bir imzanın atılmadığını ve 8 yaşındaki çocuğun ailesiyle birlikte yaşamaya devam edeceğini söyledi. Minik Sanele, büyüğünde kendi yaşından biriyle tekrar evleneceğini söyledi.

Küçük damadın 46 yaşındaki annesi, "Kayınbabam oğlumun evlenmesini çok istiyordu. Eğer vasiyetini yerine getirmeseydik ailemizin başına çok kötü şeyler gelirdi. Atalarımızı kızdırmaya gelmez" dedi.

kaynak

karasoy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Güne Afrika'da da 8 yaşındaki Sanele Masilela, 61 yaşındaki ve 5 çocuk annesi Helen Shabangu ile evlendi. Bu evliliği hayatını kaybeden dedesinin son vasiyeti nedeniyle yaptı.

Düğüne gelinin kocası ve 5 çocuğu da katıldı. Aileler bunun sadece bir tören olduğunu, resmi bir imzanın atılmadığını ve 8 yaşındaki çocuğun ailesiyle birlikte yaşamaya devam edeceğini söyledi. Minik Sanele, büyüğünde kendi yaşından biriyle tekrar evleneceğini söyledi.

Küçük damadın 46 yaşındaki annesi, "Kayınbabam oğlumun evlenmesini çok istiyordu. Eğer vasiyetini yerine getirmeseydik ailemizin başına çok kötü şeyler gelirdi. Atalarımızı kızdırmaya gelmez" dedi.

415091770559.jpg

Kaynak http://www.sabah.com.tr/Dunya/2013/03/11/gelin-61-damat-8-yasinda

karasoy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sevgililer gününde de ''baston'' alır artık damat bey hanımına :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
buram buram ilkellik kokuyor

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Resmi bir şey yok,vasiyet olarak formalite icabı yapılmış bir şey.

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Çocuğun resmen hayatı kararmış :D

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Atalarımızı kızdırmaya gelmez demiş :) inançları böyle demek ki onların da :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Gelin zengin ise hayatı kurtulmuştur çocuğun diye düşündüm ama.... değilmiş
a701958d.png

Dr.Yunus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam öteki tarafa giderken bile ne fantaziler peşindeymiş be :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
[MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION] sen de haklısın ama buraya yazmak yerine moderatöre bildir tuşuna basıp konuyu linkleyebilirdin, daha önce paylaşıldı verildi vs. diye mesaj yazmak forum kurallarına aykırı

Reaksiyon puanı
10,325
@|SeYYaH| sen de haklısın ama buraya yazmak yerine moderatöre bildir tuşuna basıp konuyu linkleyebilirdin, daha önce paylaşıldı verildi vs. diye mesaj yazmak forum kurallarına aykırı

bazen bu hataya düşüyorum [MENTION=7414]Jojoba[/MENTION], unutkanlık işte. yazdıktan sonra farkediyorum bunu, ne ki mesaj silme şansımız olmadığı için kalıyor öylece.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Cehalet denen İllet Böyle Bir şey işte...

karasoy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben yeni sandım bu haberi. Farklı bir sitede ilk haberdi,bende Sabah Gazetesinden aldım. Pardon |SeYYaH| :(

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
yazık çocuk hayata küsecek..

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Atası gitmeden çocuğa son tekmeyi atmış gibi bir şey olmuş bu ne ya :) O çocuk atasını ölene kadar saygıyla anacağından eminim :)

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hadi bu evlenenleri anlarım vasiyet atalarından korktular vs.. bunu vasiyet eden neyin kafasındaymış onu anlamadım

EthemSEL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Enteresan bir durum. Dede acaba ne diye vasiyet etmiş onu merak ediyorum. Bir arkadaşda buram buram ilkellik kokuyor ibaresinde bulunmuş bu ne kadar banel bir yorum arkadaş insanları küçümsemeyin kimse kendini zümrüdü anka zannetmesin. bu da onların inanışları atalarına olan bağlılıkları hemen ne kadar hakir görüyorsunuz.