Gel l*n sevinelim!

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Gel lan sevinelim! - Bana lan diyemezsin!

Hamit, o gole Emre'den daha çok sevindi. Beraber sevinmeyişinin tek sebebi Emre'nin o çirkin sözleri 'Gel lan buraya' sözüne fena takılmış. O da bir kaptan doğal olarak tepkisi 'Bana lan diyemezsin' sözü oldu.

129264.jpg

A Milli Futbol Takımımız'ın Hollanda'ya 2-0 kaybettiği maçta Abdullah Avcı'nın kadro tercihi sorgulanmıştı. 'Selçuk İnan'ı niye oynatmadın?' diye yerden yere vurulmuştu Avcı. O tartışma 3 gün sürdü. Yetmedi bu kez başkası çıktı ortaya... Ay-Yıldızlıların zayıf rakibi Estonya'yı 3-0 yendiği karşılaşmada da Emre'nin gol sevincine katılmayan Hamit Altıntop vardı sırada. Milli duyguları üst düzey olan bir futbolcu nasıl olur da bir milli maçta golün sevincine katılmaz? Herkes bu sorunun yanıtını arıyor. AKŞAM, Hamit'in o gole neden sevinmediğini ortaya çıkardı.

'KULÜBEDEN ÇIK' DEMİŞTİ
EMRE Belözoğlu, 43. dakikada attığı golden sonra takım arkadaşlarını toplayarak yedek kulübesine koşmuş ve hocası Abdullah Avcı'ya sarılmıştı. Milliler, eleştirilerin odağındaki Avcı'nın etrafında çember oluştururken Emre birden kulübeye doğru fırlayıp birine sert hareketlerle bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. O kişi Hamit Altıntop'tu. Ve Emre, ona 'Kulübeden çık Hamit' diye bağırmıştı.

NİYE MALZEME VERİYOR?
KARŞILAŞMA sonrası NTV Spor'a konuşan Emre, Hamit'e yönelik eleştirilerde de bulundu: 'Oynamayanların tabii ki kırgınlıkları oluyor. Ben de yedek kaldım. Hamit'le maçtan önce görüşmemiz oldu. İkimiz de bu takımın kaptanıyız. Zaten sıkıntımız varsa kendi içimizde hallederiz. Malzeme vermemeliydi.'

RÖVANŞ MI?
Tarih 9 Şubat 2011... Güney Kore’yle oynanan hazırlık maçında Emre kırmızı kart görmüş, Hamit Altıntop 90 dakika sonrası, “Herkesin daha dikkatli olması gerek” diyerek Belözoğlu’nu işaret etmişti. İddialara göre Emre’nin ilk golden sonra yerinden bile kıpırdamayan Hamit Altıntop’a dikkat çekmesi aslında bir rövanştı!

Kaynak
Kaynak

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adama lan denirmi ayıp etmiş en azından la diyeymiş iyimiş :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
haberi biraz da komik bulduğum için açtım. :mrgreen:

lagaoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herşeyi büyütmemek lazım, olur böyle şeyler.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
emre belezoğlu gibi terbiyesiz bir futbolcu daha tanımıyorum çok gereksiz bir hareket

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
trabzonun baskanı demıstı.. EMRE Belözoğlu Türkiye'nin ciddi bir sorunu...hakkaten oyle

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Alınmamalı bu sözlere, sonuçta o sevinç hiç bir şeye değişilemez.

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
herkes kulubeden cıkmıs sevınmek ıcın sen nıye cıkmıyosun ekmeyını yedıgın takımın ulkenın golunde sevınmıceksın lana alınacaksın

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu emre FB den ayrıldığından beri takıma karşı sinirim azaldı.Volkan da oynamıyor hazır bu aralar hiç sinirlenemiyorum FB ye :) Bu arada bir bu laftan çıkmaz o sıkıntı eğer haber doğruysa gerisinde vardır birşeyler .

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hamit'ide anlamak guc.arkadas GS'deki ve Hollanda macindaki performansin ortada,formsuzsun abi sen yedek kalmayacanda kim kalacak.yedek kaldin madem,ulkenin takimi gol atiyor niye sevinmiyorsun?orasi kulup takimi degil,milli takim! kadroya bile alinmasan tirubunden destek verecen arkaraslarina,ama maalesef yeni moda cikti Turk Futbolunda yedek kalanin tribe girme modasi.

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Hem egolusunuz hem egitimsizsiniz hemde tonlarca paranız var daha fazlasını bunlardan beklemeyin sanki messi de yedek kaldıgna üzlüyor..Hic bir turnuvaya bu karekterinizle katılamazsınız.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bu kadar sığmısınız ?
mevzu yedek kalmak değil...
mevzu hedef yapılmak...

ayrıca patron bir emre mı ? hoca mı ?

Emre de bir oyuncu Hamitde Nuride kaldı ki Hamit takımın kaptanlarından ..
dolayısıyla Emrenin bu oyunculara artistlik yapmaya patronluk yapmaya hakkı yok.. işide değil...
hoca var , disiplin onun işi...

kulüp takımınında isteyen istediği pisliği yapabilir , istediği gibi patronluk yapabilir amaaaa

milli takımda patronluk yapamaz....

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
emre hamitin saçını çekti avcı :D bu ne ya çocuk kavgası gibi :D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Emre Belezoğlunu karakteri itibariyle hiç sevmem ama bu olay bence abartılmış fazlaca...

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
abartmayın be hiç mi arkadaşlar arasında lan filan demiyorsunuz ? ayıptır be sanki ana avrat küfür etmiş gibi =) altı üstü argo lan yani

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kimi zaman birisi size sen dediğinde bile ortam gerginlesir..
mevzu kelime değil tavır..

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kimi zaman birisi size sen dediğinde bile ortam gerginlesir..
mevzu kelime değil tavır..

dediğiniz doğru abicim ama sizin dediğiniz ortamlar ciddi olamayı gerektiren ortamlar orda bir aile ortamı gibi olması gerekmiyor mu ? ki öyle bir ortamda lan kelimesine bu kadar takılacaklarınıda sanmıyorum bence hamitin çıkmamasının sebebide ayrı olabilir

selçuğun attıktan sonra sevinmemesi gibi onunda oynamadığı için sevinmemesi gibi acaba selçukla hamit aynı odada mı kaldı =)

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hangi ortam olursa olsun isterseniz Dünya savaşını türkiye kazansın ben benden büyük birisine LAN diyemem bunu anlamalısınız..Aile ortamı haklısınız ama saygı sonsuz olmalı... Bu arada Hamit hiç sevinmedi diyenler yanılıyor.Oturduğu yerden gol anında sevindi.Kalkma gereği duymadı.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
o zaman hamitin milli duyguların şüphe ederim kusura bakma @ProgramLama41 ! golde kalkma gereği duymuyor nede olsa

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] : Gel Ulan Sevinek :p

Reaksiyon puanı
10,325
'KULÜBEDEN ÇIK' DEMİŞTİ
EMRE Belözoğlu, 43. dakikada attığı golden sonra takım arkadaşlarını toplayarak yedek kulübesine koşmuş ve hocası Abdullah Avcı'ya sarılmıştı. Milliler, eleştirilerin odağındaki Avcı'nın etrafında çember oluştururken Emre birden kulübeye doğru fırlayıp birine sert hareketlerle bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. O kişi Hamit Altıntop'tu. Ve Emre, ona 'Kulübeden çık Hamit' diye bağırmıştı.

Akşam gazetesinde bu haberi yapan sıddık adlı gazeteci resmen iftira etmiş adama...
emre'nin tavrını bende rijit buldum, gereksiz gördüm ama öyle lan lun diye laf ettiğini kimse söylemedi şimdiye kadar...

kaldı ki alıntıladığım kısımda aynı gazeteci kendisi de itiraf ediyor, lan lun olmadığını...

aslında bu ülkede sorun çok satma hesabına bütün insani değerleri ayaklar altına alan herzel gazetecilik anlayışıdır.

tamam kardeşim, vurun emreye, canına ot tıkayın, madem o kadar nefret ediyorsunuz... da, ama bari iftira etmeyin ya!

bu kadar mı olur nefret, kin, düşmanlık?

hiç mi kalmadı adalet duygunuz, nasıl olsa düşmüş diye vurduğunuz tekmelerin yanında bari bir de kurşun sıkmayın be!

ya ne kadar zorlaştı bu ülkede yaşamak,

vur deyince linç ediyor, yetmiyor bir de üstüne kurşunlar sıkıyoruz ki kazara nefes alamasın diye.

yarattığımız bu büyük kin ve öfke denizinde sonunda hepimiz boğulabiliriz arkadaşlar,

bu anafor hepimizi çekiyor kendine, yutmak için...

boğuluyoruz,

farkında olmadan!

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
dediğiniz doğru abicim ama sizin dediğiniz ortamlar ciddi olamayı gerektiren ortamlar orda bir aile ortamı gibi olması gerekmiyor mu ? ki öyle bir ortamda lan kelimesine bu kadar takılacaklarınıda sanmıyorum bence hamitin çıkmamasının sebebide ayrı olabilir

selçuğun attıktan sonra sevinmemesi gibi onunda oynamadığı için sevinmemesi gibi acaba selçukla hamit aynı odada mı kaldı =)

hala aynı şey hocam...
oratmı, kelimesi v.s. filan önemli değil, sonuçta tavır önemli ... bir oyuncunun başka bir oyuncuya bu şekilde bir tavır göstermeye hakkı yok..bunu canlı yayında yapıyorsa bunda art niyet ararım... orada hoca var, idareciler var, gerekliyse onlar maç sonu yaptırım uygular...

Sevinme muhabbetide ayrı bir konu herkesin aynı şekilde , enerjiyle sevinmesini beklemek yanlış olur..
kaldı ki ilk gol sevinci , gayet yapmacık biryerlere mesaj gönderme gayretinde olan bir sevinçti.. doğal bir sevinç değildi... bence kulubedekiler bu gösteriye dahil olmak istemedi.. gol sevinciçlerini zaten yaşamışlardır...
heleki bunu milli duyguya bağlamak , komik olur...

juk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Hamit altıntop atarlarda