GeForce Now'ın Yerlisi Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

husenemre

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Öncelikle ürün çok iyi olacağa benziyor fakat reklamı iyi yapılmalı ve tek hedef pazar Türkiye olmamalı ilerleyen zamanlarda yurtdışına da açılmalı bence

Reaksiyon puanı
67
Yanlışlıkla indirdim umarım virüs yoktur.

güvenemiyorum kullanan varmı ?

Eğer iyi olursa pc elri ve internetleri kötü olanlar yaşadı programı ne zaman yayınlıyacaksınz merak ettim açıkcası

Ben anlamadım ne işe yarayacak?

10-) Forumu reklam aracı olarak kullanmak yasaktır.

Bu sistemin yapımcısı siz misiniz? @zübeyrfurkandenizhan

Şimdi bildiğim kadarıyla GeForce Now'da oyunu oynayabilmeniz için steam kütüphanenizde de olması gerekiyor, bu kurduğunuz sistem nasıl çalışacak, lisans kontrolleri nasıl yapılacak? Oyun yapımcılarından gerekli yasal izinler alındı mı? gibi bir çok soru var aslında şu anda cevaplanması gereken. Projenizi bu tip detaylara yer verecek şekilde anlatırsanız aslında hem konu reklam olarak algılanmaz hem de çeşitli yapıcı öneriler alabilirsiniz.

Sistem özellikleri neler olucak ve ücretli üyelik olucakmı ?

Vay patronum nabersiniz sizin işçiniz olduğum için kendimle gurur duyuyorum

Yapıyor musunuz? Bedava değilse...

Bana link özelden atar mısın?

Öncelikle ürün çok iyi olacağa benziyor fakat reklamı iyi yapılmalı ve tek hedef pazar Türkiye olmamalı ilerleyen zamanlarda yurtdışına da açılmalı bence

Ekran kartı hangisi?

Merakla bekliyorum.

Merhaba, proje aktif hale getirileli yaklaşık 6 ay oluyor. Maalesef maddi sorunlardan ötürü projeyi sonlandırmış olduğumuzu üzülerek belirtiyorum.

Sonrasında projeyi tekrar geliştirebiliriz. Veya gerekli masrafları karşılayacak bir yatırım almamız durumunda projeyi tekrar aktif edebiliriz.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Merhaba, proje aktif hale getirileli yaklaşık 6 ay oluyor. Maalesef maddi sorunlardan ötürü projeyi sonlandırmış olduğumuzu üzülerek belirtiyorum.

Sonrasında projeyi tekrar geliştirebiliriz. Veya gerekli masrafları karşılayacak bir yatırım almamız durumunda projeyi tekrar aktif edebiliriz.
Umarım tekrar proje geri gelir. Hayırlısı diyelim.