GeForce Now için Tablet

Bu konuyu okuyanlar

zNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Screen share yapabileceğim smart tv ye bir tablet arıyorum discord youtube ve GeForce now kullanmak istiyorum interentimi yükselteceğim için sadece 1200 gibi bir bütçem var ve bir de ge force now la kullanacağım controller arıyorum şimdiden teşekkürler ?

zNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
sakin hocam 2.el almayacağım :sweatsmile:
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki sizce interentin iyi olduğunu düşünün xbox one s mi ge force now tablet mi

zNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
hocam xbox one s im var ama gerçekten oynayacak oyun yok r6 ve fortnite oynuyorum sadece fortnite de sıktı artık hikayelilerde çok pahalı

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
benimde cs oynamak için kıllandığım geforcenowu ele alarak yazıyorum tablet aldığınızda geforcenow da paralı paketimi alıcaksınız ve de hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz

zNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
paralı cs among us valhalla wd legion vb her tip şey siz pc denmi kullanıyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha çok multiplayer oyuncusuyum ama

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
paralı cs among us valhalla wd legion vb her tip şey siz pc denmi kullanıyorsunuz
Benim pcm çöp olduğu için cs yi yüklesem bile açmaz durumda kötü yani geforcenow pc free versiyonundan oynuyorum.

zNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
benimki 7 , 8 saat açık kalırsa patlıyo karıncalanıyo düzeliyo her an patlayabilir :tearsofjoy: derste bu pc den cs denedim 50 fps gibi açtı geforceden :tonguewink: neyse konuyu araştırırım