Soru Geceye bir teknolojik isyan bırakın!

Bu konuyu okuyanlar

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
218
"Bu neden böyle oldu?" "Bunu böyle yapmalılardı?" dediğiniz ne varsa yazın!
Bence Sony telefonlarında lensleri ile çok daha üst seviyede olabilirdi neden olmadı anlamıyorum benim isyanımda bu!

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
"Bu neden böyle oldu?" "Bunu böyle yapmalılardı?" dediğiniz ne varsa yazın!
Bence Sony telefonlarında lensleri ile çok daha üst seviyede olabilirdi neden olmadı anlamıyorum benim isyanımda bu!
Xiaomi Allah seni bildiği gibi yapsın senden kurtulacağım günü iple çekiyorum
Elveda Xiaomi Merhaba İPhone diyeceğim gün yakındır
Bu da benim teknolojik isyanım çevremdeki insanlar İPhone kullanırken ben ampır ampır bakmayacam YETER ARTIK

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Benim derdim kablolarla. Evin her yerinin kablo olması o kadar sinir bozucu ki... Kurtulun artık şu kablolardan ey teknoloji devleri!

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Arkadaşlar şimdi çok saçma gelecek ama neden çok ama çok Ram kullanan Ubuntu tabanlı bir XFCE yok.

400-500 MB arası kullanan bir XFCE arıyorum Ubuntu olması şart.

İkincisi de Unity3D çok kasıyor Linux'ta.

Reaksiyon puanı
948
Allah'ın belaları ne istediniz şu 3.5 mm jacktan anlamıyorum 650 liraya aldığım Huawei freebuds se tws kulaklık benim zamanında a101den 35 liraya aldığım kablolu lenovo kulaklığımdan daha kötü resmen.
Ayrıca orda burda ağlayacağınıza yok dünya bu kadar nüfusu kaldırmıyor falan oturun cinsel istek yok eden ilaç yapın insanlığa bir faydanız olsun yeter be delirttiniz bizi.

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bu da benim teknolojik isyanım çevremdeki insanlar İPhone kullanırken ben ampır ampır bakmayacam YETER ARTIK
Bende xiaomi aldım pişmanım abi yazılım kötü. Bugün cihazım kapandı mesaj atıyordum arkadaşa kapandı ve yok açılmıyor. Daha önceden olmuştu anakart değişti gene oldu yeter 15 gün kullanamamistim gene kullanamıyorum. Eski 5 senelik j7primeden yazıyorum uzun çabalar sonucu

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Ah ah Microsoft... Niye güzelce yaptığın bir işletim sistemini diğer sürümünde mahvedersin ki? Niye işletim sistemini gereksiz özelliklerle donatırsın ki? Niye her güncellemen buglı olur? İşini düzgün yap Microsoft sana para ödüyoruz

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende xiaomi aldım pişmanım abi yazılım kötü. Bugün cihazım kapandı mesaj atıyordum arkadaşa kapandı ve yok açılmıyor. Daha önceden olmuştu anakart değişti gene oldu yeter 15 gün kullanamamistim gene kullanamıyorum. Eski 5 senelik j7primeden yazıyorum uzun çabalar sonucu
3 yıldır kullanıyorum keşke cortlasa da değiştirsem diyorum Mİ9T kullanıyorum güncelleme almıyor cihazın pabucu dama atıldı bildiğin bir de MIUI cidden rezil bir arayüz normalde ben İPhone'cuydum sırf ekran ve batarya için Xiaomi'ye geçtim 2021'de İPhone'u mumla aradım bu sene zor ama seneye İPhone alıp yoluma bakacam bir daha asla Xiaomi'ye bulaşmam diğer Çinli markalara da bulaşmam. Apple ve Samsung'tan başkası yalan ben bunu anladım

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
3 yıldır kullanıyorum keşke cortlasa da değiştirsem diyorum Mİ9T kullanıyorum güncelleme almıyor cihazın pabucu dama atıldı bildiğin bir de MIUI cidden rezil bir arayüz normalde ben İPhone'cuydum sırf ekran ve batarya için Xiaomi'ye geçtim 2021'de İPhone'u mumla aradım bu sene zor ama seneye İPhone alıp yoluma bakacam bir daha asla Xiaomi'ye bulaşmam diğer Çinli markalara da bulaşmam. Apple ve Samsung'tan başkası yalan ben bunu anladım
Bende öğrenci olmasam alırdım. Gelir kaynagim yok .

Reaksiyon puanı
948
Bizimki de aynıydı senle zamanında fp diye herkes öneriyor diye aldırdım.İphonebda iphone dedi yıllarca şimdi geçen sene sonlarında iPhone 11 aldı şimdi de 13 istiyorum diyo?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bizimki de aynıydı senle zamanında fp diye herkes öneriyor diye aldırdım.İphonebda iphone dedi yıllarca şimdi geçen sene sonlarında iPhone 11 aldı şimdi de 13 istiyorum diyo?
Adam haklı Çinli markaya bulaşıp pişman olacağına İPhone alayım kafam rahat olsun diyor üstelik 2019'dan sonra Çinli markalar f/p özelliğini kaybettiler ben neden 15 bine S21 FE varken gidip Xiaomi 12T alayım ?

Reaksiyon puanı
948
Eyyy Mitsubishi sen kimsin de lancer evo serisini bitiriyorsun sen japonsun zekisin dedik böyle mi oldu yani milletin müptelası olan seriyi bitirecek kadar ne yaşadınız ?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Apple firmalar ile anlaşıp kext driverlar ile birlikte Mac OS x i PC ler içinde satmalıydı. Off bee ne güzel olurdu. ??

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Apple firmalar ile anlaşıp kext driverlar ile birlikte Mac OS x i PC ler içinde satmalıydı. Off bee ne güzel olurdu. ??
Olmazdı bence. macOS yüksek sistem gereksinimleri istiyor. Herhangi bir PC, macOS çalıştırsa bile kasardı gibi duruyor buradan.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
8 Gen 1 neden böyle oldu? Trafo gibi 13W TDP'si var. Snapdragon 865'i O.C'layinca 9W'da geçiyor 8 Gen 1'i, aynı zamanda deli gibi throttle yiyen A14 Bionic'i de geçiyor tabii ki. (Genshin'i baz alıyorum)

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
218
üzüldüm bu duruma vallahi keşke hepimizin olsa

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Ya çevrendekiler Xiaomiye sahip olsaydı ve şuanki popülerite xiaomide olsaydı ? Bütün özellikleri aynı kalsın ama popülerite xiaomide olsun. Sen iphone kullan ve çevren xiaomi kullansın bu seferde xiaomi mi isteyecektin ??

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Allahsız Ninja Gaiden ne zorun varsa kolsuz çalışmıyorsun klavye neyine yetmiyor gidip bana kol aldıracak çakma bir markadan

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ya çevrendekiler Xiaomiye sahip olsaydı ve şuanki popülerite xiaomide olsaydı ? Bütün özellikleri aynı kalsın ama popülerite xiaomide olsun. Sen iphone kullan ve çevren xiaomi kullansın bu seferde xiaomi mi isteyecektin ??
O zaman ben Samsung alırdım ya da İPhone'dan devam ederdim Allah'a şükür popüler kültür kölesi değilim çevreden çok etkilenen biri değilim İPhone istememin sebebi IOS, tasarım, 2.el değeri ben hava atmak icin İPhone alan biri hiç olmadım böyle biri değilim zaten çünkü bu tip insanları hep ezik bulmuşumdur
Mesaj otomatik birleştirildi:

üzüldüm bu duruma vallahi keşke hepimizin olsa
Sen zaten SDN'de çalışıyorsun ofistekiler sana İPhone ayarlar ama herkesin şartları eşit değil malesef

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
948
O zaman ben Samsung alırdım Allah'a şükür popüler kültür kölesi değilim İPhone istememin sebebi IOS, tasarım, 2.el değeri ben hava atmak icin İPhone alan dangalaklardan biri hiç olmadım böyle biri değilim zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen zaten SDN'de çalışıyorsun ofistekiler sana İPhone ayarlar ama herkesin şartları eşit değil malesef
Benim yaşadığım yerde çevremdekiler hep öyle çok da överler sorunsuz falan derler ama asla inanmam almam da xiaomi.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Roketsan m60 ları modernize etmiş ama ne hikmetse namlular değişmemiş. Değişse daha iyi olur

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim yaşadığım yerde çevremdekiler hep öyle çok da överler sorunsuz falan derler ama asla inanmam almam da xiaomi.
Yav hocam onlar sen ben gibi teknoloji tutkunu değil ki çevrene sorsan telefonundaki işlemciyi bile söyleyemez sırf Xiaomi diye araştırmadan alır özellikle giriş seviyesi alanlar icin söylüyorum ??

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Dostum, neden senin için iPhone popülariteden ibaret? Her iPhone sahibi olmak isteyene bunu yazman saçmalık.