Gece aktifliği.

_Zaur_

Dekan
Malum gece uyumamıştan önce bazılarımız hatta çoğumuz yatakta olurken herşeyi analiz edip kararlar vermeye kalkışırız.

Ama farkettinizmi bilemem gece düşünebileceğimiz mantıklı kararları sabah açıldımı düşünemiyoruz.

Böyle hakkatten gece oldumu Sanki beyinde kanal bant genişliği 8 katına çıkıyor.

Sizdede oluyormu? Olmadık şeyleride analiz edebiliyorum. Yani bendemi Sorun nedir?

Mustafa Deliktaş

Super Moderator
Yönetici
Super Moderator
Malum gece uyumamıştan önce bazılarımız hatta çoğumuz yatakta olurken herşeyi analiz edip kararlar vermeye kalkışırız.

Ama farkettinizmi bilemem gece düşünebileceğimiz mantıklı kararları sabah açıldımı düşünemiyoruz.

Böyle hakkatten gece oldumu Sanki beyinde kanal bant genişliği 8 katına çıkıyor.

Sizdede oluyormu? Olmadık şeyleride analiz edebiliyorum. Yani bendemi Sorun nedir?
Bende de var biraz o ama kişinin biyolojik saatiyle alakalı bir durum diye biliyorum. Nasıl bir yaşama düzenine adapte olunmuşsa ona göre reaksiyon veriyor vücut.

nixc0r

Profesör
bendede oluyo mesala ben ilk okuldayken hocamız hep şiir falan ezberletirdi ben sabah çalışırdım hiç bişey hatırlamazdım ama akşam olunca bi anda şiir aklıma gelirdi

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Katılıyorum gece yaratıcılığım ve kalemim daha iyi oluyor gibi geliyor bana da.