GDrive Su Yüzüne Çıktı!

Google'ın internet tabanlı depolama sistemi GDrive, kodların içinde kendisini gösterdi. Peki GDrive nasıl ve nerede kullanılacak?

Google'ın geniş depolama alanı sunan e-posta hizmetini internet sürücüsü haline getirenler sanırız bu haberle daha da rahatlayacaklar. GDrive isimli hizmet, kullanıcıların bilgilerini internet üzerinde depolamalarına izin verecek bir online sürücü sistemi olacak. Her ne kadar Google konuyla ilgili olarak bir açıklama yapmamışsa da, bazı çeviri dosyaları bu ürünü ele vermiş durumda.
GDrive ile Ne Yapacağız?

GDrive, zamanında Gmail FS ile yapılan işi, Google araç ve hizmetlerinin bir araya geldiği paketlerde yapacak. GDrive, kullanıcıların istedikleri zaman dosya gönderebilecekleri ve yedekleme işlemlerini yapabilecekleri bir konum olarak internetteki veri deposu olacak. Şu an için Google Pack içinde bulunmayan bu hizmetin sadece adı var.

:: Google Pack içindeki uygulamaları kullanıyor musunuz?

Bilgi için: Google Pack
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 

Alesstyle

Asistan
Gdrive falan bizim için hayal şeyler bu baglantı hızlarıyla bırakın yedek almayı fotograf bile upload ederken dakikalarca bekliyoruz :)
 

Jerusalem

Profesör
GDrive meselesi önceleride vardı ve bence mükemmel bi' Google hizmetiydi. C'den kopyalağınız dosya ya da klasörü Bilgisayarım'a girip, GDrive sürücüsüne yapıştırabiliyordunuz, en güzelide kopyaladığın dosya hooooop GMAIL'de.
 
Üst