Gaziantepspor 2-0 Beşiktaş - Turkcell Süper Lig 21. Hafta

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
news_manset_resim_nh_antep_bjk01.jpg

Paro puan!..

Sezon başında Tabata ve İsmail Köybaşı transferleriyle Gaziantepspor'a toplamda 13 milyon Euro bedel ödeyen Beşiktaş, sezonun ilk yarısında 0-0 berabere kaldığı rakibi karşısında bu kez puanı bile kurtaramadı!..

Ligde Antalyaspor ve Gençlerbirliği karşısında aldığı üst üste galibiyetlerle moral bulan Kara Kartal, Gaziantep deplasmanında yine irtifa kaybetti!... İki takımın da formasını giyen bir çok oyuncuyu karşı karşıya getiren maçta Olcan, yaptığı iki asistle yıldızlaşırken Beşiktaş için tehlike çanları yeniden çalmaya başladı!..

Turkcell Süper Lig'in 20. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Gaziantepspor'a 2-0 mağlup oldu. Maça kontrollü başlayan siyah beyazlı ekip, iyi kapanan Gaziantep savunmasını bir türlü açamazken çok geçmeden kalesinde golü gördü. 11. dakikada Olcan'ın soldan çevirdiği topu ön direkte tamamlayan Julio Cesar, Gaziantepspor'u 1-0 öne geçirdi.İlk yarıda iki net gol pozisyonun daha yakalayan ev sahibi ekip ilk yarıyı 1-0 önde tamamlarken ikinci yarıda da senaryo değişmedi. 51. dakikada Olcan'ın kullandığı köşe vurşunda ön direkte kafayı nefis vuran Deumi skoru 2-0'a getirdi. İkinci yarıda Julio Cesar'ın bir topu da direkten döndü.

Kalan dakikalarında Bobo, Tabata ve Nobre'yle etkili olmaya çalışan Beşiktaş aradığı golü bulamayınca karşılaşma 2-0 sona erdi.​
Bu sonucun ardında Beşiktaş 38 puanda kaldı.

GAZİANTEPSPOR: 2 - BEŞİKTAŞ: 0

STAT: Kamil Ocak

HAKEMLER: Kuddusi Müftüoğlu, Cem Satman, Volkan Narinç

GAZİANTEPSPOR: Mahmut, Cenk, Tomas, Deumi, Ivan, Serdar kurtuluş, Zurita, Murat Ceylan (Dk. 88 Hakan Bayraktar), Olcan (Dk. 78 Erman), Cesar, Beto

TEKNİK DİREKTÖR: Jose Couceiro

BEŞİKTAŞ: Rüştü, Ekrem, İbrahim Üzülmez, Sivok, İbrahim Toraman, Fink (Dk. 68 Nobre), Ernst, İsmail (Dk. 46 Yusuf), Holosko (Dk. 68 Tello), Tabata, Bobo

TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Denizli

SARI KARTLAR: Sivok, Ernsr (Beşiktaş), Serdar Kurtuluş (Gaziantepspor)

GOLLER: Dk. 11 Julio Cesar, Dk. 51 Deumi

KAYNAK

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Beklenen bir sonuç. :) Şaşırmadım.

feerleas

Profesör
Reaksiyon puanı
15
helal demıroren helal futbolcu bozuntuları

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Oynamıştım spor toto kuponumda.Bi sürpriz de Manisaspordan bekliyorum:)

gece_mavisi1

Asistan
Reaksiyon puanı
4
tabatayı gecen hafta fazla fazla ovenler bır kere daha dusunmeli sanırım.tebrıkler g.antep...

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Geçmiş Olsun Beşiktaş'a...
Helal olsun G.Antep'e...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Keşke iddada Gaziantepe verseydim.:D

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Zaten deplasmanlarda Bjk galibiyeti sürpriz ev sahibi takımlar banko sayılabilir :D

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İki büyük savunma hatası Antep'e golleri getirdi. Sivok ve İbrahim Toraman kendilerine yakışmayan hatalar yaptılar.

Bakalım haftaya İnönü'de neler olacak.

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Gaziantep'in bugün oynadığı futbolunun 3 büyükler yarısını bile lig boyunca oynamadı.
Bugün fenerbahçe ya da galatasaray anteple oynasaydı sonuç gene değişmezdi.

Bir BJK li olarak tebrik ediyorum. Bileklerinin hakkı ile kazandılar.

chausin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben bu Denizli'nin varya keşke gelmeseydi :D

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Kartalımıza yakışmadı ama G.Antep'i tebrik ediyorum.
Hakkıydı zaten.

A|dem

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Maçı izlemedim. Gaziantep'e tebrikler.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Uzuun süre sonra 90 dk izleme fırsatım oldu.Takımda eksik olan ''Ruh'' Demiröerene de ona oy verene de!!!!!!!!!!!!!!!!!

M.Denizliye de...!!!!

Ruhsuz futbolculara da!!!

İnşallah 5 maç üst üste yeniliriz ..Baştan aşağı herşey değişmeli!!!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Haftaya bir de biz yensek iyi olur. :)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Denizli kontrole ne zaman gidecek:)

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Rıdvan Dilmenin Ntv'deki programında yorumlarını dinlerseniz ne olduğunu anlarsınız. Yerinizde olsam insan içine çıkamazdım :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Perşembenin geleceği çarşambadan belli olurmuş.Geçen hafta bu hafta için normale döneriz demiştim.Şaşırtıcı bir sonuç değil..!Yayında ve yapımda emeği geçenlere saygılar!!!

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Sivok'un hareketi gören varmı Hakemlerin nasıl taraf tuttuğunun göstergesi gözünün önündeki 100%100 kırmızı vermedi
içlerinde insanlıktan eser kalmamış bunların türk hakemleriymiş fiyatlarını açıklasınlarda ona göre hangi takım fazla verirse o takım galip gelsin milleti sahada ziyan etmenin anlamı yok.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Galatasaray ı yenin geri kalan tüm maçları kaybedin... Yönetim teknik heyet futbolcu ne varsa defolsun gitsin...

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Yönetim gitmez el birliğiyle Demirören başa geldi yine :).Ne yapsınlar adam borçlandırdı takımı kendine,seçenlerede birşey dememek lazım ama Demirören başta olduğu sürece bu takım böyle gider.

Bu arada tebrikler Gaziantepspor'a :)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Futbolcuyla yönetim gönderecek ne varki bu maçta?Gol pozisyonu da var oynanan oyunda var sadece nobre 2 tane %100 kaçırmış,şanssız günündeydi bence Beşiktaş hepsi bu... Oynadığı bütün maçları kazanacak hali yok.Gaziantep de he deyince yenilecek takım değil...

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Haftaya bir de biz yensek iyi olur. :)

Bjk'nin Gs'ı yenmesini isterim çünkü. Gs zorlu bir rakip zor puan kaybediyor ama Bjk kendi kendine bile durduk yere puan kaybedebiliyor zaten şampiyonluk yolunda pek şansları olduğunu da düşünmüyorum.