Gazi Üniversitesi Uemyo Ösymye Uydu

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gazi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü Öğrencisiyim Malum Vizeler Başladı Bütün Üniversitelerde Bugün Tam Tamına 3 Tane Sınava Girdim Kimine Çalıştım Kimine Çalışamadım Lakin Gelin Görünki Çalıştıklarım Dahil Hiçbirinin Notunu Alamadım Sistem Enaz 3 Defa Çöktü Sorular Hatalı Sınav Sistemi Berbat Gerçekten Keşke Gelmeseymiş Tercihlerimde Veya Ben Yer Vermeseymişim Her Yıl düzenli Olarak Yatırdığımız Bin liraya Yakın Harca Rağmen Ne Sistem İşlevsel Ne Verdiğimiz Çabanın Değerini Alabiliyoruz Bu Ülkede Hiçbirşey Doğru Gitmiyor Eğitime Dair Veya Bana Denk Gelmiyor Benden Size Tavsiye Özelliklede Üniversiteye Hazırlananlara Siz Siz Olun Önce Araştırın Tercih Edeceğiniz Üniversiteleri Hatta Bölümlerini Bile Benim Gibi Mağdur Olmayın en Azından Bütün Eğitim Azmim Ve Şevkim Kaçtı Doğrusu Rezalet Resmen Diyebilecek Başka Birşey Bulamıyorum

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Tavsiye için teşekkürler. Ben de sana bir tavsiyede bulunayım. İmla ve noktalama işaretlerine dikkat edersen anlatmak istediklerini daha rahat anlayabiliriz. Bir üniversite öğrencisine yakışmıyor bu şekilde yazmak.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tavsiye İçin Teşekkürler Kurşun Kalem. Ben Yazarken Noktalama İşaretlerini Kullanmıyorum. Bu Okuduğumu anlamıyorum Manasına Gelmez Değilmi. Birçok Üniversite Lisans Mezunu İnsanında Dikkat Ettiğini Sanmıyorum Ayrıca.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Seinin okuduğunu anlamaman hususunda bir yorum getirmedim. Bizim senin yazdıklarını okuyup anlamama konusunda bir eleştiri getirdim. Bir çok lisans mezununun buna dikkat etmemesi, bunun doğru olduğu manasına gelmez ki. Onlar dikkat etmiyor, sen dikkat et. İmla ve noktalama kuralları bize eziyet olsun diye var olan şeyler değil. Neyse, senin tercihindir ama bu önemli bir konudur.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eleştirinize Olumsuz Cevap Yazdığımı Sanmıyorum. Sadece Birçok Kişinin Dikkat Etmediğini Söylüyor, Ve Eğitim İle Alakalı Bir Durum Olmadığını İzah Ediyorum. Dikkat Eden, Ehemmiyet Verenler Olduğu Gibi, Vermeyen Veremeyenler de Var Maalesef. Konunun İçinde Anlatmak İstediklerim Farklıyken Biz Şuan Başka Bir Noktadayız.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Aslında eğitim ile alakalıdır da neyse. Hakkını helal et.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Haklık Bir Durum Yok, Ama Sonuç İtibari İle Din Kardeşliği Var. "Helal Olsun" Keşke Birsürü Gereksiz Şeyi Araştıran Araştırma Şirketleri, Bunuda Araştırsa % Kaçlık Kesim Dikkat Ediyor Öğrenmiş Olurduk Doğrusu.