Soru Garry's mod internetten atölye öğesi indirme

Bu konuyu okuyanlar

ErenKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar. Garry's mod steam den aldım fakat internet üzerinde toplulukların oluşturduğu atölye öğeleri mevcut. Bu atölye öğelerini indirip garry's mod a nasıl ekleyebilirim.

sfc

Asistan
Reaksiyon puanı
26
direk abone ola basıncaekleniyor
diğer türlü steam workshop dowloaderdan indir

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Atölyedeki öğelere abone olacaksınız ve sonrasında Steam uygulamasında indirme sırasına eklendiğini görceceksiniz. Her öğenin boyutu farklı olduğu için indirme sırasında birden fazla olduğunu görebilirsiniz.

ErenKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Atölyedeki öğelere abone olacaksınız ve sonrasında Steam uygulamasında indirme sırasına eklendiğini görceceksiniz. Her öğenin boyutu farklı olduğu için indirme sırasında birden fazla olduğunu görebilirsiniz.
Onu biliyorum yazdığımı anlamamış olabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan addon ları indirip oyuna atabilir miyim? Atölye de olmayan güzel öğeler var ve indirmiştim de, ve gmod addons kısmına atınca görünmüyor. Yani demem o ki atölyeden değil internetteki toplulukların yaptığı dosyayı indirip oyuna atabiliyor muyum. Mesela araba addon ları var bazıları paralı fakat ücretsiz olanlar da var bunları indirince oyuna nasıl ekleyebilirim onu arıyorum.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Merhabalar. Garry's mod steam den aldım fakat internet üzerinde toplulukların oluşturduğu atölye öğeleri mevcut. Bu atölye öğelerini indirip garry's mod a nasıl ekleyebilirim.

Burada atölye öğeleri dediğiniz için yanlış anlaşılma oldu. İnternet üzerindeki toplulukların oluşturduğu ve steam atölyesindeki atölye öğelerine yönlendirildiğinizi düşündüm.