Garanti'den değişen iphone

Arkadaşlar İphone garanti den değişen telefon 0 mıdır refurbished midir?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

ietemyalim52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar 2 ay olmadı telefon aldım hatalı çıkdı ve garantiye verdim değişim yapdılar değişim cihazı da aynı sorunla karşılaşdım yine değişim alacam gelen telefon refurbished mdir Sıfır yeni midir.(apple desteğe sordum kullanılmış parçaları yer verirmez Sıfır yenidir diyo)öylemidir.

bjkmert45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum öncelikle sorunun cevabını bilmiyorum ama merak ettiğim şey cihazdaki sorun neydi?

canhakangurdapx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar 2 ay olmadı telefon aldım hatalı çıkdı ve garantiye verdim değişim yapdılar değişim cihazı da aynı sorunla karşılaşdım yine değişim alacam gelen telefon refurbished mdir Sıfır yeni midir.(apple desteğe sordum kullanılmış parçaları yer verirmez Sıfır yenidir diyo)öylemidir.

Sıfır kardeşim sadece kutusunda vermiyorlar kutusuz ülkeye giriş yapıyorlar çünkü vergi vermiyorlar için rahat olsun verdileri cihazla SIFIRDIR

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Arizasi olan cihazlarin, arizali parcalarinin degistirilip, kasadaki deformasyonlarin giderilip yedek cihaz olarak teknik servislere gerektiginde degisim icin verilen telefonlardir. Sifir degildirler ama sifir ayarindadirlar. Zira degisen parcalarin testleri tamamlanir ve calistigi yuzde yuz emin olunduktan sonra yedek cihaz olarak stoklanirlar.

eskibloglarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Sıfırdır yabancı forumlarda buna benzer değişimlerde sıfır ürün verdiklerini yazıyor.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Ürün sıfır fakat toplamadır çünkü apple asla yedek parça üretmez cam mı değişecek söker başka bir iPhone'dan buna takar :)