Gandalf'ın son pozu!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
15 yıldır 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Hobbit' filmlerinin efsaneleşmiş karakteri Gandalf'ı canlandıran Ian McKellen, çekimlerin sona ermesiyle rolüne veda etti.

130701_gandalf.hlarge.jpg

Aktör Ian McKellen, 'Hobbit filminin' setine veda etti. 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Hobbit' film serilerinin 1999'dan bu yana yönetmenliğini üstlenen Peter Jackson, Facebook sayfasında Ian McKellen'la fotoğrafını paylaşarak "Birkaç saniye önce Gandalf ile son çekimimizi tamamladık. 15 yıldır devam eden efsane serüvenin sonuna geldiğimiz için çok üzgünüm" sözleriyle duygularını ifade etti.

Hayranlarının yoğun taleplerine rağmen, Jackson 'Hobbit' üçlemesinin devamını çekmeyeceğini kararlı bir şekilde dile getirdi.

Üçlemenin ikinci filmi olan "The Desolation of Smaug" 14 Aralık'ta seyircilerle buluşacak. Üçüncü filmin Aralık 2014’de ayında yayınlanacağı bildirildi.

ntvmsnbc

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kötü oldu üçleme olsaydı ama adamda 74 yaşında ölmeyi unutmuş :p
Çok iyi bir oyuncu :)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Çok kaliteli oyuncu keşke devam etse film serisi

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kesinlikle katilmiyorum. Bence 3 film fazla hatta belki 2 bile.. Yani uzattikca suyu cikiyor. Ben yuzuklerin efendisi hayraniyim ve defaatle box set'ini izledim ama kesinlikle the hobbit, lotr kadar tat vermedi. yani ilk filmi.. gereksiz uzatilmis. ben kitabinida okumustum o yuzden pek acmadi.
bknz:
the-hobbit.jpg