Öneri Gaming Laptop Sizce Hangisi En Iyisi

Bu konuyu okuyanlar

Hmert01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Monster'ın bu kasaları çok kötü. 2 yıl sonra elinde bile kalabilir öyle diyeyim. O yüzden donanım ne kadar cezbetse de kesinlikle uzak dur derim. Asus'un TUF serisi de bir tık sorunlu. Acer alınabilir. İkinci ele sıcak bakıyor musun?

Hmert01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Monster'ın bu kasaları çok kötü. 2 yıl sonra elinde bile kalabilir öyle diyeyim. O yüzden donanım ne kadar cezbetse de kesinlikle uzak dur derim. Asus'un TUF serisi de bir tık sorunlu. Acer alınabilir. İkinci ele sıcak bakıyor musun?
yani çok sıcak bakmıyorum ama tuf baya baya iyi geliyor hem dayanıklı hem soğutma şeyisi var kendi kendini temizleyen fanı var iyi geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki bu stoğa gelirse? Tulpar T5 V19.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

pardon monster atmışım gene ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
yani çok sıcak bakmıyorum ama tuf baya baya iyi geliyor hem dayanıklı hem soğutma şeyisi var kendi kendini temizleyen fanı var iyi geliyor
Onlar şirketin pazarlama taktiği. Aynı özellikler geçen yılki TUF serisinde de vardı. Termal tasarım yüzünden yerden yere vuruldu. Bu yıl bir tık düzeltseler de yine de güven vermiyor. Bu üçü arasından Acer daha iyi. Eğer ikinci el alabilirim dersen ben kendi bilgisayarımı satıyorum. Kasa, ekran ve soğutma açısından bu üçüne göre çok daha önde.

Hmert01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Onlar şirketin pazarlama taktiği. Aynı özellikler geçen yılki TUF serisinde de vardı. Termal tasarım yüzünden yerden yere vuruldu. Bu yıl bir tık düzeltseler de yine de güven vermiyor. Bu üçü arasından Acer daha iyi. Eğer ikinci el alabilirim dersen ben kendi bilgisayarımı satıyorum. Kasa, ekran ve soğutma açısından bu üçüne göre çok daha önde.

bakacağım kesinlikle, önerebileceğin başka bir gaming laptop varmı
aşağı yukarı bu özelliklerde

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Hmert01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
12k ya zorlarım ancakn

peki monster tulpar yukarda bahsettiğiniz gibi midir?
O attıkların Tulpar olarak geçse de Abra kasası kullanıyor. Uzak dur derim kesinlikle. Kasa kaliteleri çok kötü maalesef.

Hmert01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O attıkların Tulpar olarak geçse de Abra kasası kullanıyor. Uzak dur derim kesinlikle. Kasa kaliteleri çok kötü maalesef.
başka bir yerde mesajınızı gördüm de bunu önermiştiniz Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

sanırım alüminyum kasa olduğu için

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
başka bir yerde mesajınızı gördüm de bunu önermiştiniz Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

sanırım alüminyum kasa olduğu için
Bu kasa yine bir tık daha iyi ama o zaman piyasada başka ürün olmadığı için önermiş olabilirim. Zaman zaman piyasada uygun fiyata ürün olmadığı zaman Monster önerdiğim oluyor. Şu an Monster alınacaksa bu kasalardan başkasına yönelme ki bunların fiyatları da bence abartı. O da bütçene uymuyor tabi.

Hmert01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu kasa yine bir tık daha iyi ama o zaman piyasada başka ürün olmadığı için önermiş olabilirim. Zaman zaman piyasada uygun fiyata ürün olmadığı zaman Monster önerdiğim oluyor. Şu an Monster alınacaksa bu kasalardan başkasına yönelme ki bunların fiyatları da bence abartı. O da bütçene uymuyor tabi.
evet, çok kapsamlı çok çeşit var ya napcam nasıl bulcam hepsinin eksisi artısı var acayip arada kaldım

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
evet, çok kapsamlı çok çeşit var ya napcam nasıl bulcam hepsinin eksisi artısı var acayip arada kaldım
Bu fiyatlarda sıfır bir üründe kusur bulmamak zor zaten. O yüzden artıları ve eksileri değerlendirip sana en uygun ürünü seçmen lazım.

Hmert01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
hey, bu işlemci daha düşük usb girişleri faha düşük ve thunderbolt 4 yok ama ekran kartı daha iyi Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar iyi midir yani 11. nesil için bundan vazgeçmelimiyim yani yukarıdakiler mi bu mu
Thunderbolt 4 kullanacağından emin misin? Thunderbolt harici ekran kartı bağlayacaksan veya bilgisayarında yeterli port yoksa Dock Station bağlamak için gerekli bir bağlantı türü. Normal bir kullanımda pek bir işine yaramaz yani. Birde attığın linkte ürün yok direkt Monster'ın sitesini atmışsın.