Soru Gamesir t4w vs monster pusat

Bu konuyu okuyanlar

nylo94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şu gamepad ile
monster pusat arasında kaldım. Tabi vergileri ekleyince gamesir in fiyatı artıyor türkiyeye gelişi de ay sonunu buluyor sizce bu iki gamepad arasında buna değecek kadar fark var mı? Performans ve rahatlık olarak büyük farklar yoksa pusat almaya daha sıcak bakıyorum. Gamepadden anlayan arkadaşlar ikisi arasındaki önemli farkları da belirtirse sevinirim. Bunlar dışında 300tl bandında önerdiğiniz gamepadler varsa onlara da bakabilirim

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Sanırım xbox oyun kolu tarzında bir kol bakıyorsunuz. Eğer kol şekli önemli değilse üçüncü parti PS4 kollarını da PC'de kullanabilirsiniz.

nylo94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım xbox oyun kolu tarzında bir kol bakıyorsunuz. Eğer kol şekli önemli değilse üçüncü parti PS4 kollarını da PC'de kullanabilirsiniz.
Kol şekli önemli değil hatta ps kollarına daha aşinayım ancak 3. parti ps4 kolları kaliteli oluyor mu? veya önerebileceğiniz var mı? Oynayacağım oyunlar daha çok sekiro, nier, dark souls vb. olacak o yüzden analog benim için çok önemli

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Ben Polosmart PSG05 PS4 kolunu kullanıyorum. DS4Windows uygulaması ile kol sorunsuz çalışıyor. GTA 5, Forza Horizon 4 oynarken kullanıyorum. Titreşimi güzel şekilde çalışıyor. 3. parti ürünlerin tek eksisi dahili olan bataryanın orijinal koldan daha kısa bir kablosuz oynama süresi sunmasıdır. Bunun yerine de herhangi bir micro usb kablo ile kablolu şekilde de kullanmak mümkün.

nylo94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
R2 L2 tuşlarında hassasiyet var mı peki. Tuşa basma şiddetimize göre gaz şiddeti değişiyor mu yarışlarda.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Evet değişiyor.Bastıkça araca verdiğin gaz da artıyor.