Gamepower Icarus 10000dpi alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

CaRDoX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan elim logitech g300s var fakat tıkla yeri bozuldu.Kısaca cs go oynarken sol tıkla basılı tuttuğumda 10 mermiden sonra ateş etmiyor.O yüzden yeni fare almayı düşünüyorum fiyatlara baktığım bana yeterli olabilecek olan gamepower icarus modeli gibi geldi sizce alınır mı?

Youtube izlediğim videolar var beğendim bir de sizden bilgi almak istediğim
İzlediğim videolar şunlar;

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Trust Xidon önerebilirim alternatif olarak.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Şuan elim logitech g300s var fakat tıkla yeri bozuldu.Kısaca cs go oynarken sol tıkla basılı tuttuğumda 10 mermiden sonra ateş etmiyor.O yüzden yeni fare almayı düşünüyorum fiyatlara baktığım bana yeterli olabilecek olan gamepower icarus modeli gibi geldi sizce alınır mı?

Youtube izlediğim videolar var beğendim bir de sizden bilgi almak istediğim
İzlediğim videolar şunlar;
Alacağınız ürünün uzun ömürlü olmasını istiyorsanız kesinlikle Gamepower vb. markaların ürünlerini almayın. Mouse alırken uzun ömürlü ve kaliteli olmasını istiyorsanız Fiyat-Performans oranı düşük bir ürün almalısınız Düşük fiyat bir mouse a yüksek DPI koyarak göz boyuyorlar. Aynı fiyata G102 Prodigy alabilirsiniz. Eğer sizin için DPI çok önemliyse G102 de fena değil 8000dpi sunuyor. 2 abimde uzun 3 yıldır bu mouse u kullanıyordu. Bende benim mouse bozulunca G102 aldım. Çok memnunum.