Gamepowe ogre alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Link atmalısın, model yazmalı en azından... ama marka iyi değil, baştan söyleyeyim.

• Beğen
Reactions: STB

STB

Profesör
Reaksiyon puanı
740
Link atmalısın, model yazmalı en azından... ama marka iyi değil, baştan söyleyeyim.
aynen, başka markalara yönelmeniz daha iyi olur mesela corsair , coller master, asus, msı gibi markalara.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçe nedir.

Eresbos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gamepower ogre RGB red switch olan modeli ve monster k3 pro nasıl

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
1601150079944.png

Bu fiyat sıfır için gayet iyi... Monster kalite demektir.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Ama blue switch, kırmızının çıkması beklenir mi
Marka güvenilmez, risk yani... Bu riski alabilirim dersen gamepower düşünürsün... (Ben yanına bile yaklaşma derim, satış sitelerindeki yorumlar taraflı, maksatlı yorumlardır..)

Eresbos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Marka güvenilmez, risk yani... Bu riski alabilirim dersen gamepower düşünürsün... (Ben yanına bile yaklaşma derim, satış sitelerindeki yorumlar taraflı, maksatlı yorumlardır..)
Ne önerirsin

Bu klavyeyu kullandın mı ki bu kadar emin
sin

Klavye
Eti kullandın mı ki bu kadar eminsin

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Ne önerirsin

Bu klavyeyu kullandın mı ki bu kadar emin
sin

Klavye
Eti kullandın mı ki bu kadar eminsin
Çin malı ucuz ama cazibeli reklamlı ürünlerden ben de alıp kullandım ama özelde bu klavyeyi kullanmadım... Ben de monster mekanik var ve çok iyi, kaliteli... Şu zamana kadar parasal açıdan ucuz ama kalite bakımından şüpheli ne kullandım ise pişman olmuşumdur, o yüzden tavsiye etmiyorum.

Ha bir de bir cihazı değerlendirmek için bile baya ayrıntı bilmen gerekir, herkes herşeyi de bilemeyeceği için güvenilir kişilerden beyanat almalısın :D

Eresbos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çin malı ucuz ama cazibeli reklamlı ürünlerden ben de alıp kullandım ama özelde bu klavyeyi kullanmadım... Ben de monster mekanik var ve çok iyi, kaliteli... Şu zamana kadar parasal açıdan ucuz ama kalite bakımından şüpheli ne kullandım ise pişman olmuşumdur, o yüzden tavsiye etmiyorum.

Ha bir de bir cihazı değerlendirmek için bile baya ayrıntı bilmen gerekir, herkes herşeyi de bilemeyeceği için güvenilir kişilerden beyanat almalısın :D
Monster k3 pro iyi midir ben aslında onu düşündüm ama mavi switch kırmızı olsa düşünmem bile ve parmağınız yoruluyor mu