Game of Thrones Sezon 3 - 2013

tolgatk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sezon finalinde jofrey ölsün artık inşallah ölür :D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
@pilger izledim bitti dizi :(

Kim bekleyecek aylarca ya..

Daenerys Targaryen özleyeceğim seni...
p0n7r.jpg

p0n89.jpg

p0n9t.jpg

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
az önce izledim ne bilem bende bi hayal kırıklığı oldu :) 9. bölümden sonra bekletimi fazla yükselttim galiba :)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] hocam sizi beklerken arkadaşlar ile oyun oynayalım dedik yenilince sinirlenip uyudum bende :D Nasıl beğendiniz mi beklediğinize değmiş mi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

az önce izledim ne bilem bende bi hayal kırıklığı oldu :) 9. bölümden sonra bekletimi fazla yükselttim galiba :)

Bu final yeni sezona geçiş olmadığı için durgun bir final oldu mevzuların kralı bu sezonun devamında :D 9 10 ay sonra yani :)

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
@friendly hocam sizi beklerken arkadaşlar ile oyun oynayalım dedik yenilince sinirlenip uyudum bende :D Nasıl beğendiniz mi beklediğinize değmiş mi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu final yeni sezona geçiş olmadığı için durgun bir final oldu mevzuların kralı bu sezonun devamında :D 9 10 ay sonra yani :)
Durgun final beklenen bir şeydi çünkü Game of Thrones yapımcıları bunu bilerek yapıyor. Diğer tüm dizilerde vurucu sahne sezon finalinde olur ancak Game of Thrones dizisinde dikkat ettiyseniz ki etmişsinizdir en heyecanlı ve vurucu sahnelerin yer aldığı bölümlerin sezon finalinden bir önceki bölüm olduğunu görürsünüz. Bunun bir çeşit pazarlama stratejisi olduğunu düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse 'The Red Wedding' internette fenomen oldu, her yerde konuşuldu, adına bloglar, makaleler yayınlandı bir sürü bu da haliyle sezon finaline daha fazla izleyici çekti ...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
friendly hocam sizi beklerken arkadaşlar ile oyun oynayalım dedik yenilince sinirlenip uyudum bende :D Nasıl beğendiniz mi beklediğinize değmiş mi :)

Ben diziden genel olarak memnunum zaten,
Kimileri uzun diyaloglardan çok sıkıldığını ifade ediyorken bilakis benim daha çok hoşuma gidiyor.

Evet durgun bir Sezon Finaliydi. İlk defa acaba kitaplarını okusam mı diye düşündüm, sonra vazgeçtim. :)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Ben diziden genel olarak memnunum zaten,
Kimileri uzun diyaloglardan çok sıkıldığını ifade ediyorken bilakis benim daha çok hoşuma gidiyor.

Evet durgun bir Sezon Finaliydi. İlk defa acaba kitaplarını okusam mı diye düşündüm, sonra vazgeçtim. :)

Benimde hoşuma gidiyor tabiki dizinin diyalogları çünkü sonuçta naptın nettin işler nasıl muhabbeti yapmıyorlar her konuşmada ayrı bir mesaj gizli :) Fakat bu sezon finali bir hayli durgun oldu seneye çıkacak bölümlerin bomba niteliğinde olacağının garantisini ben veriyorum size :D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Benimde hoşuma gidiyor tabiki dizinin diyalogları çünkü sonuçta naptın nettin işler nasıl muhabbeti yapmıyorlar her konuşmada ayrı bir mesaj gizli :) Fakat bu sezon finali bir hayli durgun oldu seneye çıkacak bölümlerin bomba niteliğinde olacağının garantisini ben veriyorum size :D

Çok süre bekliyorlar ya,
Neden o kadar uzun ara veriyorlar.
Her dizide yok bu çok fazla hit alan diziler genelde böyle.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Boyle bolum olmaz arkadas. S03E09 son sahnelerde kalbim yerinden cikiyordu yaa..

nightfall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tyrion Lannister'ın Joffrey'e verdiği ayarlar için bile izlenebilir bu dizi :D
Ayrıca Walder Frey'i yolda görsem dalarım. Ne biçim bir şeysin la sen? Akşam akşam tepemi attırdı.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kitaba göre,4 karakterin daha ölmesi gerekiyordu.Sevileyen karakterler de var,4.sezona sakladılar diye düşünüyorum.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Kitaba göre,4 karakterin daha ölmesi gerekiyordu.Sevileyen karakterler de var,4.sezona sakladılar diye düşünüyorum.

Sanırsam 3.sezonu devam ettirecekler çünkü 4.sezonu kökten değiştirecek olayları göstermediler

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Walder Frey and Roose Bolton'a ne olacağını merak etmiyor değilim ama,birinin ölümü çok kötü olacak.

İkisinden birini Lanister ailesi indirir. Diğerini de Jon Snow indirir gibi. :) (Spoiler gibi oldu ama değil, sadece tahmin.) :D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
şştt Kitabı okuyup burada spoiler vermeyin sakın. :)

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İsteyenler okuyabilir,bir yerde okumuştum teori gibi bir şeydir.

Bence Eddard Stark'ı tıpkı Tyrion'ı kaçırdığı gibi Varys kaçırdı. Kafası kesilen adam bir dublördü. Kitaba göre kimse Lord Stark'ın yüzünü yakından görmüyor. Sansa, kraliçe ve Joffery arkasında. Karşıdan gören sadece Arya ve o da babasının çökmüş ve kısalmış olduğunu söylüyor. Daha sonra kafası kesilip Sansa'ya gösterildiğinde Joffery kafasının taze kalamsı- çürümemesi için zifte bulandığını söylüyor. Yine cesedi Catelyn'e yollandığında Catelyn iskeletin Eddard Stark'tan daha kısa olduğunu belirtiyor. Kimse öldüğünü yakından görmedi, kaçış yolu var, kaçıracak kişi gönüllü, ceset kendine benzemiyor... Yorum sizin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4. sezon 3. kitabın sonunu ve 4. kitabın neredeyse tamamını içerecek 4. sezonda stark ları sevenler için iyi şeyler olacak

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
İsteyenler okuyabilir,bir yerde okumuştum teori gibi bir şeydir.

Spoiler sağ taraftaki yeni mesajlarda görünüyor.
Onu geçersek, hiç bu açıdan düşünmemiştim. Şimdi kitaplarını alıp okusam mı diye düşünmedim değil. :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
[video=youtube;jybESxesupI]http://www.youtube.com/watch?v=jybESxesupI[/video]

: )

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Şu da 9. bölüm izleyici reaksiyonlarıymış
[video=youtube;78juOpTM3tE]http://www.youtube.com/watch?v=78juOpTM3tE[/video]

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Adamlar her bölümünü sinema tadında çekiyor hd indirip tv de izlemek ayrıca zevkli oluyor ama o vurucu sahneler yüzünden aile varken seyredilmiyor .

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben bu sezondan hiç birşey anlamadım. Ne zaman başladı, ne zaman bitti...

ppsrx.jpg

Birisi şu jeffery'i öldürmese bile en azından evire çevire sağlam bir dövseydi yav :D

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
9. Bölümde kafayı yedim zaten :D