Gallery Lock şifremi unuttum yardım

Bu konuyu okuyanlar

Ömer Faruk Yamak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamün Aleyküm shiftdelete ailesi

Lg G5 telefonum var içine gallery lock yükledim bazı özel resim-videoları gizlemek için şifresini unuttum şifremi unuttum diyorum aktivasyon kodu maili için mail atmıyor resimleri nasıl kurtacağım yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Pc den ulasilabiliyordu diye biliyorum yanilmiyorsam ayrica google drive yada google fotograf uygulamalarina senkorize ise cihaz oradanda ulasabilirsin..

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Selamün Aleyküm shiftdelete ailesi

Lg G5 telefonum var içine gallery lock yükledim bazı özel resim-videoları gizlemek için şifresini unuttum şifremi unuttum diyorum aktivasyon kodu maili için mail atmıyor resimleri nasıl kurtacağım yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim
Uygulamayı silin. Şifre de kalksın

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Hayır gallery lock uygulamasını silebilir.
Ayrı degil lg nin kendi galeri uygulamasina gömülü bir ozellik bu
Edit: lg nin gallery ugulamasindan yola çıktım ben baska uygulama kullanmis arkadas lg lerdeki bu sekilde
tmp_22817-Screenshot_2016-10-05-14-37-06443687658.png

Son düzenleme:

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Cihazın kendi galerisinden ulaşamaz uygulamayı silince. Çünkü o gizlenen dosyaların sadece program okuyacak şekilde formatı değiştiriliyor. Uygulama silinse dahi gizli kalır. Uygulamayı tekrar kurup herkese görünür yapmalı

Ömer Faruk Yamak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pc den ulasilabiliyordu diye biliyorum yanilmiyorsam ayrica google drive yada google fotograf uygulamalarina senkorize ise cihaz oradanda ulasabilirsin..

pc nin içinden data/gallerylock/protected içinden resim videolara ulaştımda resimlere şifre koymuş videoları kurtardım en azından :) saolun tekrardan yardım için