Öneri Galaxy Watch 5 Pro mu, GT 3 Pro mu?

Bu konuyu okuyanlar

İronMan...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Galaxy Watch5 Pro Bluetooth
HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanyum
Bu iki saat arasında kaldım. Kullandığım cihaz Xiaomi note 9 pro.

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Ağabeyimde alt serisi olan GT 2 var. Kendisi saatinden çok memnun. Geçenlerde, ben de GT 3 alacağım dedim, o da ben sana kendi saatimi vereyim ben GT 3 alırım, dedi.
Yani saatinden memnun ve üst modeline geçebiliyor.
Ha tabi karşılaştırma olarak bilemem. İkisini de kullanmadım.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
GT 3 Pro daha mantıklı bir tercih olur. Samsung, Watch 4 serisinin üzerine pek bir şey koymadı. 4 ve 5 arasında aman aman bir fark yok.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Xiaomi watch s1 al derim, ekosistemi bozma ?

Ben en son note 10 pro ile watch s1 active kullandım o dönem yeni çıktığı için bileklikten halliceydi mesaj cevaplama vs yoktu, şuan çok özellik açılmış diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum.

Eğer mesaj cevaplama google play store vs özellikler geldiyse güncelleme ile net watch s1 al derim ?

İronMan...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xiaomi watch s1 al derim, ekosistemi bozma ?

Ben en son note 10 pro ile watch s1 active kullandım o dönem yeni çıktığı için bileklikten halliceydi mesaj cevaplama vs yoktu, şuan çok özellik açılmış diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum.

Eğer mesaj cevaplama google play store vs özellikler geldiyse güncelleme ile net watch s1 al derim ?
Ekosistemi bozucam ya çünkü telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O yüzden samsung galaxy watch 5 pro ya da
Huawei watch gt 3 pro titanyum bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. Sanki özellikle vb olsun Samsung'un saati daha iyi

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Ekosistemi bozucam ya çünkü telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.

O yüzden samsung galaxy watch 5 pro ya da
Huawei watch gt 3 pro titanyum bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. Sanki özellikle vb olsun Samsung'un saati daha iyi
Watch 5 pro daha iyi olur google play store mevcut vs huawei daha iyi ama onun ekosistemi farklı apple gibi, yanına nova 10 pro vs çekerim dersen bet huawei watch

İronMan...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Peki Huawei Watch D modeli çıktı o nasıl? Tansiyon ölçmesi harici ekstra özelliği var mı

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Watch GT3 Pro kullanıyorum, kesinlikle alınır. Yoğun kullanımda 4 günde bir şarj ediyorum. Samsung’u günde bir şarja takarsın ? Ayrıca Watch 4’ün görüntüsü daha hoştu. O bezeli kaldırmayacaklardı, içine ettiler.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Watch GT3 Pro kullanıyorum, kesinlikle alınır. Yoğun kullanımda 4 günde bir şarj ediyorum. Samsung’u günde bir şarja takarsın ? Ayrıca Watch 4’ün görüntüsü daha hoştu. O bezeli kaldırmayacaklardı, içine ettiler.
Telefon ne

İronMan...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dediğim modeller arasında ciddi fark var mı o önemli. Uzun şarj benim için aradığım özellik değil. 1 gün gitse okyim

Hâla kararsızım. Araştırmaya devam. 3 modelde çok iyi

Şimdi epeyden baktım.
•huawei watch gt 3 pro
•galaxy watch 5 pro
Her iki saatinden özellikleri çok iyi.
Ben gündelik kullancam. Bu yüzden yürüyüşü takip etsin, sağlık ölçümlerini yapsın, uygulamaları fazla olsun yani telefondaki önemli uygulamalar saatte de olsun bu tarz özellikler önemli. Sanki Samsung bu konu bu tık daha iyi geldi. Saatleri fazla bilmem o yüzden fikrinizi yazmanız önemli benim için.

Son düzenleme:

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Dediğim modeller arasında ciddi fark var mı o önemli. Uzun şarj benim için aradığım özellik değil. 1 gün gitse okyim

Hâla kararsızım. Araştırmaya devam. 3 modelde çok iyi

Şimdi epeyden baktım.
•huawei watch gt 3 pro
•galaxy watch 5 pro
Her iki saatinden özellikleri çok iyi.
Ben gündelik kullancam. Bu yüzden yürüyüşü takip etsin, sağlık ölçümlerini yapsın, uygulamaları fazla olsun yani telefondaki önemli uygulamalar saatte de olsun bu tarz özellikler önemli. Sanki Samsung bu konu bu tık daha iyi geldi. Saatleri fazla bilmem o yüzden fikrinizi yazmanız önemli benim için.

En tutarlı sensörler Huawei’nin elinde. Aklında bulunsun.

İphone 11 Pro. Önceden iPhone 13 Pro Max ile kullanıyordum.

İronMan...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İkiside çok iyi yukarda dediğim gibi Samsung ileri geçiyor ama Huawei de çok iyi kararsızım

Huawei'nin Titanyum kasa siyah modeli de çok şık ben daha düşünücem. Herkese teşekkürler

Son düzenleme:

seyfooo4343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağlık sensörleri için huawei tercih ediyorum o konuda benim de kafam karıştı

Son mesajlar