Soru Galaxy Watch 3 Nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar merhaba. Akıllı saat almayı düşünüyorum. Huawei'nin GT2 Pro modelinin 42mm versiyonu olmadığı için Galaxy Watch 3 almayı düşünüyorum. Acaba kullanan var mı ya da bilgi sahibi olan? Bu saati önerir misiniz?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Bayan için akıllı saat bakıyorsunuz galiba? Burada birkaç önemli nokta var.
Mesela saatin kullanım amacın nasıl olacak?
Kaç gün gidecek bir şarj süresi bekliyorsunuz?
Bütçeniz tam olarak nedir?
Telefon olarak Iphone mu android bir cihaz mı kullanıyorsunuz?
Akıllı saatte olmasını istediğiniz özellikler nelerdir?

Mesela ben honor magicwatch 2 ve Samsung galaxy watch active 2 saatlerini deneyimledim. Huawei modellerinde uzun bir süre şarj etmeden kullanabilirken arayüz akıcılığında ufak takılmalara katlanmanız gerekiyor. Galaxy watch active 2 ise ihtiyaçlarımı görebilen bir cihaz oldu. Bu saat bahsettiğiniz saatin ufak bir kırpılmış versiyonu diyebiliriz. Aralarında yazılmsal olarak bir iki tane fark bulunuyor.

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bayan için akıllı saat bakıyorsunuz galiba? Burada birkaç önemli nokta var.
Mesela saatin kullanım amacın nasıl olacak?
Kaç gün gidecek bir şarj süresi bekliyorsunuz?
Bütçeniz tam olarak nedir?
Telefon olarak Iphone mu android bir cihaz mı kullanıyorsunuz?
Akıllı saatte olmasını istediğiniz özellikler nelerdir?

Mesela ben honor magicwatch 2 ve Samsung galaxy watch active 2 saatlerini deneyimledim. Huawei modellerinde uzun bir süre şarj etmeden kullanabilirken arayüz akıcılığında ufak takılmalara katlanmanız gerekiyor. Galaxy watch active 2 ise ihtiyaçlarımı görebilen bir cihaz oldu. Bu saat bahsettiğiniz saatin ufak bir kırpılmış versiyonu diyebiliriz. Aralarında yazılmsal olarak bir iki tane fark bulunuyor.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Bayan için değil kendim için alacağım. Maalesef bileklerim ince olduğundan anca 42mm uygun oluyor. Saati genel olarak günlük amaçlar için kullanacağım çok sporla uğraşan biri değilim. Şarj süresi olarak 2-3 gün idare etse yeter çünkü en iyi şarj deneyimi Huawei'lerde fakat bana uygun bir modeli yok. Bütçem maksimum 2000 TL. Bu arada telefonumda Galaxy S8.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
O zaman linkteki ürünleri size tavsiye edebilirim. Tabi renk tercihinize göre fiyatlarda değişecektir. Ben sizinle en ucuz olanların linklerini paylaşıyorum.

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
O zaman linkteki ürünleri size tavsiye edebilirim. Tabi renk tercihinize göre fiyatlarda değişecektir. Ben sizinle en ucuz olanların linklerini paylaşıyorum.

Çok teşekkürler sağolun.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Akıllı saatlerde 42 mm yerine 44 mm olan büyük modellerini de alabilirsiniz. Boyut olarak çok aşırı bir fark olmuyor.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Akıllı saat olarak yuvarlak saatler bana hiç güzel görünmüyor köşeli çok daha iyi gözükmüyor mu? :)

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Akıllı saat olarak yuvarlak saatler bana hiç güzel görünmüyor köşeli çok daha iyi gözükmüyor mu? :)

Sizin aksinize köşeli görünüşleri de ben hiç sevmiyorum. Renkler zevkler :)

Arkadaşlar merhaba. Akıllı saat almayı düşünüyorum. Huawei'nin GT2 Pro modelinin 42mm versiyonu olmadığı için Galaxy Watch 3 almayı düşünüyorum. Acaba kullanan var mı ya da bilgi sahibi olan? Bu saati önerir misiniz?
Öneririz tabi başarılı bir model

Akıllı saatlerde 42 mm yerine 44 mm olan büyük modellerini de alabilirsiniz. Boyut olarak çok aşırı bir fark olmuyor.

Bu arada ek bir bilgi:
Akıllı saat yada normal kol saati alırken bilek ölçüsüne göre alınır. Örneğin;
Bileğiniz 15 santimden kısa ise kasa çapı 38 mm olan bir saat sizin için daha uygun olacaktır. Bilek boyunuz 15 ile 18 santim arasında ise 40mm ve 42 mm çaplı saatleri tercih etmelisiniz. 20 santim ve üzerinde ise 44-46 mm çaplı saatleri seçmeniz daha doğru olur. (Kaynak)

Yardımlarınız için teşekkürler. 41mm Galaxy Watch 3 aldım.
Hayırlı olsun :)