Galaxy store

Bu konuyu okuyanlar

Murat_mehmet.2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Lütfen beni yardım edin aynı bir uygulama veya oyun hem google play store ve galaxy store var buna bir örnek pubg hem google play store var hemde galaxy store var neden böyle acaba diyorum huawei başına gelen durum samsung başına gelmesinden korup huawei gibi önlem alıyor acaba

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bu uygulama mağazası 4-5 yıldır var. Samsung için kara liste durumu yok.

enesenesbera

Doçent
Reaksiyon puanı
232
Lütfen beni yardım edin aynı bir uygulama veya oyun hem google play store ve galaxy store var buna bir örnek pubg hem google play store var hemde galaxy store var neden böyle acaba diyorum huawei başına gelen durum samsung başına gelmesinden korup huawei gibi önlem alıyor acaba
evet bayadır var

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Samsung Google ile arasını iyi tutarken Google'a alternatif uygulamalar yapmayı da unutmuyor. Ayrıca bu mağazaya telefonlarına ve akıllı saatlerine özel tema ve uygulamaları da koyup satıyor. Samsung sadece herşeye hazırlıklı olan bir firma. Yarın bir gün olabilecek tüm değişimleri hesaba katarak hareket ediyor sadece.

Son Şövalye21

Asistan
Reaksiyon puanı
369
Google Play'de olmayan uygulamalar orda var. Yani Galaxy Store 5-6 yıldır var. İstersen oradan'da indirebilirsin. Çoğunlukla sistem ile ilgili uygulamalar var. Oradan da sistemindeki bazı uygulamalara güncelleme yapabilirsin.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Popüler uygulamaların çoğu bizim markette de var. Örneğin Fortnite, Google Play ile sorun yaşasa bile biz Samsung kullanıcılarını etkilemiyor. Dert edilecek bir şey değil. Bizim yararımıza.

Reaksiyon puanı
6,381
Galaxy Store sanırım milattan beri var. Kara liste durumu Samsung için potansiyel bir tehlike değil.