Galaxy S7 Root Hatası

Bu konuyu okuyanlar

NightAngel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar, telefonum yazdığım gibi S7 (SM-G930F). Uzun zaman önce Root işlemi yapmıştım. Samsung S7 için Android 8.0 yayınlayacağını söylediği zaman custom romu kaldırmak için Sammobile sitesinden en son sürümü indirdim ve kurdum. Samsung Android 8.0 güncellemesini önce İngiltere için yayınladı ben de denemek amacıyla Odin ile o romu yükledim bi sorun olmadı. Haftalar sonra Türkiye için yayınlanınca Sammobile'dan indirdim ve Odin ile kurdum. Telefonu kontrol ederken S Health uygulamasında kök hatası aldım
Screenshot_20180707-091528_Samsung Health.jpg
. Play Store'dan Root var mı diye bakmak için indirdim ve sonuç fotoğraftaki gibi
Screenshot_20180707-091548_Root Checker Basic.jpg
. Neden bilmiyorum. Telefonun garantisini geri getirmem gerekiyor. Çünkü arka cam ile çerçeve arasındaki yapışkan atmış ve eğer götürmezsem su geçirmesinden korkuyorum. Aynı zamanda garantinin bitmesine de 1 ay kaldı. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
5,172
Öncelikle merhabalar, telefonum yazdığım gibi S7 (SM-G930F). Uzun zaman önce Root işlemi yapmıştım. Samsung S7 için Android 8.0 yayınlayacağını söylediği zaman custom romu kaldırmak için Sammobile sitesinden en son sürümü indirdim ve kurdum. Samsung Android 8.0 güncellemesini önce İngiltere için yayınladı ben de denemek amacıyla Odin ile o romu yükledim bi sorun olmadı. Haftalar sonra Türkiye için yayınlanınca Sammobile'dan indirdim ve Odin ile kurdum. Telefonu kontrol ederken S Health uygulamasında kök hatası aldımEkli dosyayı görüntüle 44534. Play Store'dan Root var mı diye bakmak için indirdim ve sonuç fotoğraftaki gibiEkli dosyayı görüntüle 44533. Neden bilmiyorum. Telefonun garantisini geri getirmem gerekiyor. Çünkü arka cam ile çerçeve arasındaki yapışkan atmış ve eğer götürmezsem su geçirmesinden korkuyorum. Aynı zamanda garantinin bitmesine de 1 ay kaldı. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
/system dizininde değişiklik var. Stock fimware kur.