Galaxy S7 Nougat Türkiye'de yayınlandı

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Android den bu yüzden nefret edihorum ya arkadaş bu güncelleme dedikleri şey kargo şirketiylemi geliyor posta kutusunamı konacak. Neden apple da böyle bişe yok. Ben s7 kullanıcısıyım fakat ios ile android kıyaslanamaz bile ios her zaman 1 tık önde. Madem güncelleme çıkarıyorsun anında olacak arkadaş bölge bölge dağıtılıyormuş peh boş işler...
niye s7 aldınız? s7 den önce android telefonunuz olmadı da mı bunları fark edemediniz?

Quardratum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Android den bu yüzden nefret edihorum ya arkadaş bu güncelleme dedikleri şey kargo şirketiylemi geliyor posta kutusunamı konacak. Neden apple da böyle bişe yok. Ben s7 kullanıcısıyım fakat ios ile android kıyaslanamaz bile ios her zaman 1 tık önde. Madem güncelleme çıkarıyorsun anında olacak arkadaş bölge bölge dağıtılıyormuş peh boş işler...
--- Gönderi Güncellendi ---
Buda shiftdelete ekibine kapak olsun...
Madem biliyordun neden s7 aldın. Madem bir tık önde android 7 gelince ne kadar tık önde olucak telefonun? yani neyi yapamıyordun ne kısıtlıyorduda şimdi yapıcaksın ?
-(eski iphone kullanıcısı, şuan s7 kullanıcısı) Sonuna kadar ANDROİD!

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bu haberde elinizde kalmasın cuma oldu nerde güncelleme

ravenas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme sitenizde yaptığınız güncelleme haberine göre Perşembe-Cuma günü dağıtılacak dediniz fakat henüz bir güncelleme gelmedi, Cuma günü oldu bekliyoruz hala. Bugün de gelmezse güncelleme artık sizden iyi bir açıklama ve özür bekliyoruz. Sırf tıklanma alsin diye haber yapmadığınıza dair.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
1. Olarak 7.0 güncellemesi zaten geç geldi.
2. Olarakta türkiyeye 1 hafta geç gelmeside ayrı bi yavaşlık. Yazılım tarafında samsungun hızlanması gerek
Halinize şükredin:) biz note 4 kullanıcıları 4.4.4 den 5.0.1 e geçişte 2 ay beklemiştik. Siz bir haftanın lafını yapıyorsunuz[emoji13]

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Halinize şükredin:) biz note 4 kullanıcıları 4.4.4 den 5.0.1 e geçişte 2 ay beklemiştik. Siz bir haftanın lafını yapıyorsunuz[emoji13]
1 hafta derken, android 7 çıkalı 1 hafta mı oldu acaba? ortalıkta bazı söylentiler oldu ve bunlar doğru çıkmadı. isyan buna

Cmszr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim kimse siteyi falan kötüleme çabası içerisinde değil o zman yarında s8 çıktı haberi yapsınlar ertesi gün türkler uzaya çıktı haberi yapsınlar mesele tamamen bu. Herkes herşeyi bilir hale gelmiş. Bizim Malezya ya da Hindistan dan farkımız mi var aynı telefon aynı yazılım. Kimseyi aklama çabasına girmeyin

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Evet bizim kizdigimiz şey güncelleme üzerinden kullanıcılarla dalga geçmeleri ortada tarih yokken bir tarih verip tıklama yaptırmak onca üye yı enayi yerine koyuyorlar bugün eğer gelmezse bir daha girmeyeceğim bu siteye yalan haber yüzünden

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
En yeni güncellemeler zaten yüklendi :) :(

ravenas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anlaşılan güncelleme bugün de gelmicek ve shiftdelete'nin ne diyeceğini gerçekten çok merak ediyorum. Gene bir güncelleme yaparlar habere ve yeni bir tarih derler. Tek sizin sitenizde perşembe cuma günü gelecek deniliyor. Diğer siteler net tarih vermiyor sammobile da bile yok Samsung Türkiye bilr net tarih vermiyor acaba sizin bilgiyi aldığınız bu üst düzey yönetici kim çok merak ettim.

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Anlaşılan güncelleme bugün de gelmicek ve shiftdelete'nin ne diyeceğini gerçekten çok merak ediyorum. Gene bir güncelleme yaparlar habere ve yeni bir tarih derler. Tek sizin sitenizde perşembe cuma günü gelecek deniliyor. Diğer siteler net tarih vermiyor sammobile da bile yok Samsung Türkiye bilr net tarih vermiyor acaba sizin bilgiyi aldığınız bu üst düzey yönetici kim çok merak ettim.
Sallıyorlar resmen tıklama rekoru kırsın diye yazıklar olsun vaktimizi hevesimizi çaldığınız için

ravenas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen öyle sırf tıklanma olsun haber okunsun diye haber yapıyorlar. Bu zamana kadar hep burayı takip ederdim çok güzel işler yapıyorlardı fakat bu güncelleme haberinden sonra bildiğin bizle dalga geçer gibiydiler. Bundan sonra bu siteye ne güvenirim ne takip ederim adam akıllı. Yalan söylemek yerine gerçeği söyleseniz açıklamayı yapsanız eyvallah ama açıklama dahi yapmaya tenezzül etmiyorlar. Bu kadar düştüyse shiftdelete yazıklar olsun.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Kaan bey yine sallıyor canlı yayında. Samsung Türkiye ile konuşmuş test sırasında bazı aksaklıklar oluşmuş bu yüzden 1 hafta daha erteleme gelmiş güncellemeye. bak bak baak!

Cmszr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kaan bey yine sallıyor canlı yayında. Samsung Türkiye ile konuşmuş test sırasında bazı aksaklıklar oluşmuş bu yüzden 1 hafta daha erteleme gelmiş güncellemeye. bak bak baak!

Çin deki bir telefon ile Türkiye deki bir telefon arasında yazılım olarak ne gibi bir fark olabilir

ravenas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almanya'ya veya başka ülkelere test sırasında sorun çıkmıyor tek Türkiye'ye yayınlanırken sıkıntı oluyor ne değişik bir olaymış.Ne güzel sallamış o arkadaş öyle baktı haberi yalan çıktı ne diyim dedi bunu salladı.

Cmszr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet yani kaç kişi s7 kullanıyor takip etmezseniz etmeyin muhabbetine girmesinler simdi

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Ayıptır kardeşim. Yani peki diğrr hiçbir sitede niye bu haber çıkmıyor. Bi burdaki arkadaş mı ulaşabiliyor samsungun üst düzey yöneticilerine. Bence de bi özür borçlular.

Cmszr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Suçlu yine belli önemli hata sadece burda mı var nerde açıklama kaynağı

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Hayatınız click bait olmuş ayıp bişey yav

Reaksiyon puanı
10,325
Helalsin Samsung, beni mahçup etmediğin için. Biliyordum, güncelleme dedin mi böyledir Samsung, SONDAN şampiyon olarak insanların heveslerinin içine böyle eder işte.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Sammobile'da da göremedim ben ama ilginç

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
1 hafta gecikmeli yayınlacakmış.haber tarihi 27 ocak.daha 1 hafta olmadı ki

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
1 haftalık olan gecikme süresinin içerisindeyiz hadi bakalım hayırlısı :)

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
13.02.2017 tarihi ile resmi olarak nougat güncellemesi ülkemize gelmiştir.

Reaksiyon puanı
10,325
Nihayet...
Bir aksilik(ki, aksilik Samsung'un ikiz kardeşi oluyor bu arada) olmazsa biz note5'çiler bir on gün daha bekliyecez.

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
güncelledim bu sabah telefonu arayüz falan çok güzel olmuş beğendim :)