Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
şu güzel zannedilen performansı 1 sene sonrada övebiliyor musunuz bence bu önemli ama iphone da böyle değil hala 5s satılıyor ve performansı çok iyi bunu yapabilmek önemli...

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Galaxy s6'nın kulaklık çıkışı nasıl acaba bilen varmı

blgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bugün 10 Nisan da aldığım Galaxy S6 Edge 'imde bi şey fark ettim sağ elimi kullandığım ve parmak izi kilidini kullandığım için home yani ev tuşunun sağ tarafı sol tarafına göre daha aşağıya çökmüş sol taraf daha yukarıda kullananlarda böyle sorunlar oldu mu ya da diğer tuşlara alakalı sorunlar ?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Ayrıca S6 edge, ram kullanımı sürekli %84, temizliyorum %66 oluyor, 5 dk sonra yine aynı !!! Zaten SDN tanıtımında bundan bahsetmiş ve göstermiş. HTC one M7 KULLANIRKEN HİÇBİRŞEY YAPMADAN BELLEĞİ BİLE TEMİZLEMEDEN, RAM'i HEP % 60'larda kullanıyordum... Şu an kendim 7-8 uygulama kurmuşumdur, sorun devam ediyor malesef. Başka böyle sorun yaşayan yok mu arkadaşlar.
kardeş ram olayı android 5.1.1 le düzelecektir lolipop fazla ram tüketmektedir saf android telefonlar bile fazla ram kullanıyor düzelir o merak etmeyin....

patron271

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm arkadaşlar s6 kullanan arkadaşlar söyleyebilirler mi bildirim ledi falanda var mı bari s4 note 4 deki gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:arkadaşlar ben s6 edge alcam öneririmisiniz yada 6 plus mı alyım ne dersiniz cewaplarınız bekliyorummm

tylerdurden55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok hassas bir telefon bir düşüşte ekranı gitti türkiye de ekran yokmuş

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Android 5.0 sürümünü kullananlar memory leak durumu oluyor ve 5.1.1 ile düzeltilecek bu gönül rahatlığıyla s6 alabilirsiniz.

aomeroglum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ram olayı android 5.1.1 le düzelecektir lolipop fazla ram tüketmektedir saf android telefonlar bile fazla ram kullanıyor düzelir o merak etmeyin....

Teşekkürler dostum, bugün haber sitelerinded gördüm, s6 da bazı uygulamalar ram yüzünden kapanıyormuş, beklicez artık

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba arkadaşlar,

Samsung S6 edge ekran parlaklığını çok övüyorlar ancak note 3 ile karşılaştırdım note 3 daha parlak, birde iphone 5s ile karşılaştırdım 5s bayağı bi canlı benimki daha sarı duruyor, bilgisi olan varmı, teşekkürler

Merhaba arkadaşlar,

Samsung S6 edge ekran parlaklığını çok övüyorlar ancak note 3 ile karşılaştırdım note 3 daha parlak, birde iphone 5s ile karşılaştırdım 5s bayağı bi canlı benimki daha sarı duruyor, bilgisi olan varmı, teşekkürler

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Dün arkadaşa ankara merkezli bir siteden sipariş ettiğimiz s6 geldi, cihazın ekranında kılcal bir çizik vardı, cihaza sim kart bile takmadan samsung servise götürdü, değişim ya da iade ihtimali çok düşük ama gene de istanbul merkeze soralım dediler. Ayrıca aldığı firma da herhangi bir değişim ya da ia de kabul edemeyeceklerini söylüyor. Samsung servisi de büyük ihtimalle kulanıcı hatası diye döner istanbuldan diyorlar.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Dün arkadaşa ankara merkezli bir siteden sipariş ettiğimiz s6 geldi, cihazın ekranında kılcal bir çizik vardı, cihaza sim kart bile takmadan samsung servise götürdü, değişim ya da iade ihtimali çok düşük ama gene de istanbul merkeze soralım dediler. Ayrıca aldığı firma da herhangi bir değişim ya da ia de kabul edemeyeceklerini söylüyor. Samsung servisi de büyük ihtimalle kulanıcı hatası diye döner istanbuldan diyorlar.
Üzüldüm kötü olmuş.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Teşekkürler dostum, bugün haber sitelerinded gördüm, s6 da bazı uygulamalar ram yüzünden kapanıyormuş, beklicez artık

Merhaba arkadaşlar,

Merhaba arkadaşlar,

kardeş parlaklığa gelince ekran panel ayarlarından bak s6 nın ekranı note 3 ve 5s e fark atıyor ha beyaz dersen 5s beyazı daha iyi verir retina ekran beyazları iyi veriyor...

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Telefonu tam performansıyla kullanan biri yorum yapabilirmi acaba herkes birşeyler söylüyor ama cihazı tam olarak kullanan yok galiba.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
-Arkadaşlar acaba kulaklık çıkışı ile ilgili yorumunuz var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkdaslar telefon alıcam s6 edge düşünüyorum alırsam pişman olur muyum samsung aynı samsung mu?

blgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung aynı samsung kesinlikle değil kasası çok iyi çok hızlı şarj oluyor fakat uzun ömürlü bir pil sunmuyor onun dışında ben memnunum fakat bugün ekranda ufak bi çizik fark ettim moralimi çok bozdu

omer6463102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s6edge'yi birebir alıp kullanmayan arkadaşlar sırf marka uğruna kötüleme yapmasın!!. dün s6 edge aldım su ana kadar
kasma,donma hiç bir şey yok. eski telefon(note 2) den herşeyi oldugu gibi aktardım. yağ gibi kayıyor. böyle bir ekran netliği yok. her fırsatta tasarıma elestırı yapanlar içinde 10 numara tasarım olmuş. henuz 2 gunluk oldugu ıcın sarj konusunda yorum yapmıyorum. ancak yeni oldugu ıcın herşeyini kurcalamama ragmen 1 günü cok rahat geciriyor. normal zamanda 1.5 günü ultra save kullanmadan göreceğini tahmin ediyorum.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
s6edge'yi birebir alıp kullanmayan arkadaşlar sırf marka uğruna kötüleme yapmasın!!. dün s6 edge aldım su ana kadar
kasma,donma hiç bir şey yok. eski telefon(note 2) den herşeyi oldugu gibi aktardım. yağ gibi kayıyor. böyle bir ekran netliği yok. her fırsatta tasarıma elestırı yapanlar içinde 10 numara tasarım olmuş. henuz 2 gunluk oldugu ıcın sarj konusunda yorum yapmıyorum. ancak yeni oldugu ıcın herşeyini kurcalamama ragmen 1 günü cok rahat geciriyor. normal zamanda 1.5 günü ultra save kullanmadan göreceğini tahmin ediyorum.

Kardeş bundan tam 6-8 ay sonra soracam sana tamam mı? Sistem kullandıkça fazla şişiyor biraz yorumları oku!

aomeroglum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S6 edge clear view kapakEkli dosyayı görüntüle 10566Ekli dosyayı görüntüle 10566Ekli dosyayı görüntüle 10566Ekli dosyayı görüntüle 10566Ekli dosyayı görüntüle 10566 sakın almayın arkadaşlar, ekranı çiziyor. Aşağıdaki linkteki gibi bendede aynısı oldu, kendiminkinide ekledim ama fotoda tam belli olmuyor, ekran hep nokta nokta oldu başka olanlar varmı arkadaşlar ?

PqQZnQ.jpg
[/URL][/IMG]
http://www.haberturk.com/ekonomi/te...-clear-view-kilif-samsung-galaxy-s6yi-ciziyor

miracserdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 15 gün önce s6 aldım.Önceki telefonum GM Disvovery idi.Telefon çok iyi kesinlikle 15 gündür hiç bir kasma,uygulamaya geç girme gibi sorunlar yaşamadım yani çok stabil.Telefonun tek hoşuma gitmeyen yönü şarjı.Eğer sadece sosyal medyada takılan biriyseniz, oyun oynamıyosanız 1 günü rahat çıkarırsınız ama ekran süresi 4-5 saat arasında bişey olur yani eğer full elinizde olursa 4-5 saatte biter şarjı.Telefonun en çok hoşuma giden yönü ise erken şarj olması yani mesela şarjınız çok az okuldan eve geldiniz veya işten eve geldiniz yarım saate çıkıcaksınız telefonunuz o yarım saatte %55-60 arası doluyo geriye kalan %40 biraz daha geç sürede doluyo 40 dakida falan.Teelefonu aldım ama sırf bataryadan dolayı keşke xperia alsamıydım diye çok düşünüyorum çünkü bataryası istedğim gibi değil.Eğer illa samsung alıcam diyosanız gidin note 4 alın çünkü aralarında çok büyük fark yok en azından bataryadan kazanırsınız ..

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Şarjı cidden sıkıntılı ama inanılmaz hızlı doluyor

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
3 üncü şarjdan sonra da şarj şu gibi gidiyor çok can sıkıcı