Galaxy S4'ün Ekran Görüntüleri Çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Yahu bir de buralarda "Samsung çok ciddi firma, son ana kadar her şeyi saklı tutuyor biz de merakla bekliyoruz." deniliyordu. Telefon 3-4 ay önce söylenenle aynı sadece 1.7 Ghz deniliyordu 1.8 Ghz geldi. Üstüne üstlük arayüzü de ortaya çıktı. Telefonun korsanını orijinalden önce sürerler piyasaya :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
beyaz arkaplanlı arayüze geçilmesini sabırsızlıkla bekliyorum. beyaz note 2 ile siyah arayüz biraz can sıkıyor

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
arayüzde çok büyük bir değişiklik göremedim
tasarımda çok büyük bir değişiklik göremedim
bunun yerine hTC one veya Xperia Z almamak için de bir neden göremiyorum ?

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bunlar sadece haberler,Samsung tanıtına kadar hiçbir şey kesinleşmez.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
S3 alanlar daha taksidini bitirmedi Samsung! :mrgreen:

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
o kadar büyük bir ekra 4x widget sistemi gel de delirme :(

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
sahsen galaxy nature arayuzunu kullaya nacagima gider apex yuklerim daha akillica,arayuzde htc baska hic biri degil ha unutmadam miui de arayuzu var o her yonlu degistirile bilirligi ile hepsinden faha farkli ama ben htc alacagim kaliteyi hissetmek farki hissetmenin basinda gelir yok samsung bilmem sukadar skor almis ,bir ara one x le s3 kiyasliyordular ne oldu ,hic bir anlami olmadi 1yillik omurleri oldu ki one x ile s3 arasinda oyle fark denecek kadar da fark yoktu ,ama kalite hep htc iledi ekrani olsun tasarim olsun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ha birde samsung kasmasiyla unlendi hele telefon kitabina girmemesi ayrii bir kasmasi htc one x alipa kasiyor diyen kac kisi var

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bekliyoruz bakalım nasıl

ozkansmsk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam çak pahalı orjinali :d korsanı destekliyormuşum gbi olacak ama korsanı 500 tl :D

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
arayuzun şekline bakılarak mı arayuz çok ıyı oluyor geçişler fps hzı nasıl bılmeden yorum yapamam

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
sahsen galaxy nature arayuzunu kullaya nacagima gider apex yuklerim daha akillica,arayuzde htc baska hic biri degil ha unutmadam miui de arayuzu var o her yonlu degistirile bilirligi ile hepsinden faha farkli ama ben htc alacagim kaliteyi hissetmek farki hissetmenin basinda gelir yok samsung bilmem sukadar skor almis ,bir ara one x le s3 kiyasliyordular ne oldu ,hic bir anlami olmadi 1yillik omurleri oldu ki one x ile s3 arasinda oyle fark denecek kadar da fark yoktu ,ama kalite hep htc iledi ekrani olsun tasarim olsun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ha birde samsung kasmasiyla unlendi hele telefon kitabina girmemesi ayrii bir kasmasi htc one x alipa kasiyor diyen kac kisi var
Kesinlikle geçen kasmaya başladı 3 haftadır bir ekrandan diğer ekrana geçemedi. Android 1.5 Cupcake kullanıyorum. O yüzden 4.1.2 dede kesin kasıyordur.

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Hangimiz her yıl bilgisayarını değiştiriyor? Özelikle dizüstü? Hemen hemen hiçbirimiz. Çünkü kullandığımız donanım kullanmak istediğimiz yazılımlar için yeterli oluyor. Ne zamanki oynayamadığımız ve çok istediğimiz bir oyun vs. çıkarsa o zaman değişeme/yenilemeye gidiyoruz. Peki mobil cihazımız günümüzdeki uygulamaları zaten rahat çalıştıracak kapasiteye sahip. O halde neden değiştirelim ki? Windows kullanan 2 çekirdekli bir bilgisayardan neden yine Windows kullanan 4 çekirdekli bir bilgisayara geçelim? Bizi şaşırtan, heyecanlandıran hiçbirşey olmayacak. Öyle bir cihaz yapmalılar ki, şu an ki en iyi cihazı kullanan birisi bile "ben bunu almalıyım" demeli. Ama şu an S2,S3,HTC One X vs. kullananların bence son çıkan/çıkacak HTC One, Xperia Z, S4 gibi telefonları geçmesi için elle tutulur bir gelişme yok.

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hangimiz her yıl bilgisayarını değiştiriyor? Özelikle dizüstü? Hemen hemen hiçbirimiz. Çünkü kullandığımız donanım kullanmak istediğimiz yazılımlar için yeterli oluyor. Ne zamanki oynayamadığımız ve çok istediğimiz bir oyun vs. çıkarsa o zaman değişeme/yenilemeye gidiyoruz. Peki mobil cihazımız günümüzdeki uygulamaları zaten rahat çalıştıracak kapasiteye sahip. O halde neden değiştirelim ki? Windows kullanan 2 çekirdekli bir bilgisayardan neden yine Windows kullanan 4 çekirdekli bir bilgisayara geçelim? Bizi şaşırtan, heyecanlandıran hiçbirşey olmayacak. Öyle bir cihaz yapmalılar ki, şu an ki en iyi cihazı kullanan birisi bile "ben bunu almalıyım" demeli. Ama şu an S2,S3,HTC One X vs. kullananların bence son çıkan/çıkacak HTC One, Xperia Z, S4 gibi telefonları geçmesi için elle tutulur bir gelişme yok.
o sözün sadece galaxy s4 için diğer şirketlerin suçu yok :)

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Yok ya [MENTION=75799]ahmetfx[/MENTION] e ben de katılıyorum, popülariteye düşmemek lazım, insanlar cihazı hava atma aracı olarak kullanıyor. Özelliklerini kullanmayacaksan Note 2 neyine? Hele kadınlar. S3 ve Note II ya da o sınıftan cihazlar alıyorlar. İsraf gibi. iPhone alsın ona lafım yok ama Android diyorsa o kadar üst seviye cihaz neyine? 35+ teyzelerden bahsediyorum özellikle.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Yok ya @ahmetfx e ben de katılıyorum, popülariteye düşmemek lazım, insanlar cihazı hava atma aracı olarak kullanıyor. Özelliklerini kullanmayacaksan Note 2 neyine? Hele kadınlar. S3 ve Note II ya da o sınıftan cihazlar alıyorlar. İsraf gibi. iPhone alsın ona lafım yok ama Android diyorsa o kadar üst seviye cihaz neyine? 35+ teyzelerden bahsediyorum özellikle.

iPhone haricinde üst seviye Android cihaz kullanan kadınlardan çok hoşlanıyorum ve saygı duyuyorum:biggrin:

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sırf göşterişine alıyorlar ya, kafası kadar telefonu ne yapacak? Neylerine yetmez Desire C, S3 Mini :D
aynı sorun annemde de var daha görev yöneticisi nedir bilmez akşam geldiğinde açık bıraktıklarını ben kapatırım ama gözüne kestirdiği telefon xperia z :D

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
aynı sorun annemde de var daha görev yöneticisi nedir bilmez akşam geldiğinde açık bıraktıklarını ben kapatırım ama gözüne kestirdiği telefon xperia z :D

Sadece çağrı ve müzik dinlemek için kullanıyorlar ama yine de "Aman pahalısı olsun" diye alıyorlar cihazları. Yine oyun falan oynuyorlarsa bi derece. Bu konuda annemi tebrik ediyorum ben değiştirince benim eski telefonumu alıyor :D

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Ziyaretçi 07.03.2013 20:39

GSM-israel adlı bir sitenin yayınladığı fotoğraflara göre diye haberimizde yazmışız zaten. Kaynak istiyorsan, o sitenin içine girersin, oradaki haberi bulur girersin. Haber içine alınan yeri yazmasak bir nebze ama biz haberleri biryerden alıyorsak, aldıgğımız yerin adını yazıyoruz.

Son mesajlar