Galaxy s4 root (4.3) supersu kodlaması yok

Türker gercik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Super şu açtığımda kodlama yok uyarısını alıyorum sonra girdiğimde 4.3e yükselttiyseniz manuel olarak rootlayin yazısı çıkıyor

Türker gercik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben galiba 4.2 için olan root indirdim senin ilk yüklemende çalıştımı ilk 4.3 ile mi yükledin

Türker gercik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acil cevap bekliyorum telefon öyle kaldı unrootda edilmiyor telefon supersu da kalkmıyor

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Telefonu wipe yap sonra root yap ismuail in paylaştığı videodaki gibi şuan bende sorunsuz

hacker_236

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yükledim gayet güzel çalışıyor şu an için hiçbir sıkıntı yok hatta supersu güncelleme alınca knox u da devre dışı bıraktı çok mutluyum :lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cihaz Stabil calisiyor ve knox u devre disi birakabiliyorsunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cihazımı autoroot yaptıktan sonra resetlediğinde kasarak açılıyor. ve hiçbir şekilde kullanma imkanım olmuyor. sebebi ne olabilir.

PRO.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef tekrar rootlayip super su kodlamasi olusturman gerekiyor. Galiba supersu programini kaldirip tekrar kurmaya calistin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
General Mobile Discovery var bende . orjinal olarak 4.2.2 vardı ben buna 4.4.2 yükledim beta sürümü geri güklücem ama yükleyemiyorum usb calısmıyor bi yardımcı olurmusunuz ( şardayken üştü yolları kopmış kartın üstünede sadece şarj alıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrhaba tellefonumu sorunsuz rootladım lakın super su calımsıyor acıl yardımcı olurmusnuz