Galaxy s4 mü iphone 4s mi ? neden?

alpay034

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar öncelikle kurban bayramınız mübarek olsun arkadaşlar. galaxy s4 ve iphone 4s arasında kararsız kaldım . işletim sistemi bakımından, kullanışlılığıyla, artı ve eksileriyle ve diğer özellikleriyle kıyaslarsak sizce hangisini almalıym .? neden ?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Baska onerılere acık degılsen s4 derim. Tamam ios klasik tabirle stabil ama 4s in zamanı dolmak uzere. 4 zaten ios 7 ile pert 4s in de cok zamanı kalmadı.

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İos mi ? android mi ? ilk önce bunu şeçmen lazım
Ama kaba bi şeçim yapmak gerekirse tabiki s4 hız kamera donanım ekran büyüklüğü her açıdan s4. iphone 4s değilde 5 ile karşılaştırma yap derim ios 7 4s de sorun çıkarıyo diyolar.Artık 4s in vadesi doldu

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ek olarak s4 un rakibi 4s degildir.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Iphone 5 Olsa tamam derdim ama Iphone 4s, S4'ün rakibi bile değil. O yüzden S4. :)

alpay034

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baska onerılere acık degılsen s4 derim. Tamam ios klasik tabirle stabil ama 4s in zamanı dolmak uzere. 4 zaten ios 7 ile pert 4s in de cok zamanı kalmadı.
alakasız bir karsılaştırma yaptıgımın farkına biraz geç vardım . :) peki karsılastırmayı şöyle değiştirelim . s4 mü note2 mi . kullandıgım bir kıyaslama sitesinde pek bir fark göremedim.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
alakasız bir karsılaştırma yaptıgımın farkına biraz geç vardım . :) peki karsılastırmayı şöyle değiştirelim . s4 mü note2 mi . kullandıgım bir kıyaslama sitesinde pek bir fark göremedim.

Evet pek fark yok ama ben alacak olsam note 2 derim. 5.5 inc anca keser beni. :D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

katılıyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

note 2 ile kıysalarsan tabiki s4 dersin s4 yeni çıktı note 2 çıkalı nerdeyse 1 yıl geçti bu yüzden s4 çok daha iyi olacaktır s4 ün rakibi samsung cephesinden note 3 olcaktır ondada note 3 galip gelcektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung önermem bugun al 2 milayara yarın sat 1 milyar ıphoneyi biraz araştırın derim türkiyede merkez bankasından daha çok bi yatırımı var

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
S4 e vericeğin parayı LG G2 ye ver derim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:drool::dil:aslında arasında bende kaldım samsung mu iphone mu iphone için büsrü hazırlık yaptım ama samsung beni cezbetti o yüzden samsung

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm iphone 4 üm var ailemden s4 istiyorm ama almıyolar ne yapmalıyımm :(:confused1:

batuhan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu ikisi arasında s4 , tüm telefonlar arasında bu bütçeye g2

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung Galaxy s4 İphone 4s Den Daha İyidir Rakibi Bİle Değildir / SAmsung Galaxy s4 İphone 5s'i Bile Geçiyor Özelliklerine Alında Bakın :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende her ıkısıde var samsung s4 u sonradan aldım ama memnun degılım kullanımı ıphone a gore zor fotoğraf kalitesi ıphone dan cok daha kotu odaklamasıda cok gec bır kıtabı açıp sayfaların resımlerını cekmeyı deneyın her ıkı telefonlada ne demek ıstedıgımı anlarsınız s4 un menusunde anlamsız bır suru ayrıntı var ama dış görunuse bakarsanız s4 un ekranı buyuk bu bır avantaj ozellıkle oyun vs için alan kullanıcılara

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fotoğraf konusunda iphone bütün serisi yerlerde. Galaxy S4 ve İphoneyi bu konuda hiç kıyaslayamazsın. S4 Nikon d900 d7000 pro makinelerinle kıyaslarsın. Kendim kullanıyorum telefonu ve isterseniz fotoğraf konusunda kıyaslayabiliriz. Muhteşem bir odaklaması var. 1.4 -1.2 Exynos 4+4 bir işlemcisi mevcut. Evet android her yerde sıkıntı çıkarabiliyor fakat S4 ve devamında gelen S5 samsungun amiral gemileri. Bundan sonraki gelecek olan 4G HSPA+ destekli telefonlarında android donma kasma veya herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. İOS güzel bi işletim sistemi olsada samsungun s4 ve sonrası için hiçbir konuda kıyaslanamaz diye düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone 4s çift çekirdekli ama işletim sistemi ios olduğu için 8 çekirdekli rakipleriyle aynı performansta ve Samsung çok virüs yer İphonda virüs diye bişey olmaz Samsung un rami yüksek olabilir ama iphone nin vidgeti felan olmadığı için ram fazla kullanılmaz

iphone çok saglam bir telefondur kolay kolay çizilmez ve kenarları felan soyulmaz Samsungu düşürdügün zaman kenarları pulçuk pulçuk olur fakat iphonda kenarlar demir olduğu için düşünce bir şey olmaz

İphone nin ekranı samsunga göre çok daha nettir retina teknolojisini kullanır samsung ise amoled dir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne alalım kardeşim bende kararsızım yahu bana fotograf ve ıslemcı krıterı lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen öyle geçen yaz s3 mini aldım 900 tl şuan fiyatı 480 tl samsunglarda aşırı fiyat düşüyo ama i phone 4 s i yine iyi bi paraya satabilirim i phone 4s yatırım demektir çok yaşa apple :):D:p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone nin ölüsü yeter herşeyden önce artık iphone htc ve lg önde götürüyor samsung geride kaldı
ayrıca s4 nasıl oluyoda 5s ten iyi oluyo ne içtin sen :)
64
bit bikere kamera ve hızı ekranı yeter 5s in
4s mi s4 mü deseler yine 4s yine 4s reiss

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu yorumu yaparken daha iyi arastırmanı isterdim İphone 5s samsung galaxy s4 den kat kat iyi bir telefondur s4 ü 5s e rakip olarak görmeniz bile büyük bir hatadır yazılanlara değilde 2 telefonu kullandıktan sonra karar vermeni öneririm...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim iphone için ios7 de kaldı demişsin ama ios8,3 ü rahatlıkla kaldırıyor.