Galaxy S4 için Güncelleme Geliyor!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy S4 için Güncelleme Geliyor!

Samsung Galaxy S4 modeli için yakında bir güncelleme gelecek. Android Stagefright açığının giderileceği Galaxy S4 güncellemesi, bazı operatörler tarafından yayınlandı.

Galaxy S4 modeline güncelleme gelmesini istiyor musunuz? Samsung'un güncelleme politikası hakkında ne düşünüyorsunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu kadar satış rakamina ulaşan bir cihazın guncellemesinin bitmesi bence SAMSUNG için utandirici bir durum.GUNCELLEME LISTESINDE OLMALIYDI.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5.1 şart kardeşim böyle iş mi olur ya stabil olmayan bi sürümle bırakılmaz ki bu kadar saçma birşey görmedim ben telefonda istikrar kalmadı illa telefon mu değiştirecem daha yeni aldım

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Bekleyen çoktu... Samsung eski amiral gemilerine destek vermeli.

tosunkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android 6 versinler yeter. aurora s6 romundan da sıkıldım. :lol:

U

Ugrdmr1

SDN Okuru
Guncelleme gelmesi sart daha 2 senelik telefona guncelleme gelmemesi bence samsung musterileri icin hayal kirikligi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.5 g yi niye desteklemiyor anlamıyorum daha hala satış da olan bi cihaz

E

Engin Döğer

SDN Okuru
S4 ün Türkiye modeli (i9500) nde 4 g desteklenmiyor. Çünkü i9500 lar ilk çıktığında ülkemizde 4 g ye yönelik bi çalışma yok denecek kadar azdı. Yurtdışı modeli olan I9505 modelinde 4g var çünkü yurt dışında 4 kullanılıyordu.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arakdaşlar Galaxy S4'e android 5.0.1 geldi yükledik cevapsız çağrı olduğunda telefon sımgesının üzerinde cevapsız çağrı 1 gibi işaretlemeler göszükmüyor bildirim panelinde gözüküyor. Ekiden gözüktüğü gibi telefon simgesi üzerindeki bildirimleri nasıl eski haline çevirebiliriz?
Örnek resim altta bulunuyor arkadaşlar bunu gibi (eskisi gibi) nasıl yaparız?
buhe9uqy.jpg

M

Mervsn

SDN Okuru
Arkadaslar beklenen güncelleme geldi lakin telin home tüsunun sağ ve solunda ki tuşlar calismiyor

burak_ekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benzer bir sorunu ben de yasadim lakin yalnizca tuslardan biri dönüsümlu olarak calismiyordu. Zamanla sorun kendiliginden gecti. Jelly bean den lollipop a gectigi icin telefonun uyum sureci seklinde yorumluyorum. Duzelmezse belli bir sure icerisinde servise vermenizi tavsiye ederim. Ve guncellemeden sonra wipe islemlerini yapmayi unutmayin derim.

Versey66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aurora note 5 çıktı harika bişey yapmışlar :clap:

K

Koçak 68

SDN Okuru
Arkadaşlar samsungu adam eden cihaz s4 siz nasil ona guncelleme yapmazsiniz yakışmıyor samsunga lutfen tekrardan bunu gozden gecirin bunu...

A

aliosmany

SDN Okuru
Android 5.1 i versinler yeter 6 ya gerek yok..

Son mesajlar