Galaxy S4 hd videoyu dusuk kalitede oynatiyor

Bu konuyu okuyanlar

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S4 kullaniyorum sabah netten izledigim yuksek cozunurluklu videolara suan girdigimde goruntu kalitesi dusmus ayarlardan bulamadim 3 tarayicidada boyle video oynaticisindanda degil tum sitelerde bu sorun var videyu aciyorum mesela 720 p ama cok dusuk goruntu oynatiyor

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilen yokmu lütfen.

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sabah netten hd okarak izledigim videolari simdi actigimda cozunurluk yerlerde yardim edin.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
bende s4 kullanıyorum ama bende böyle bir sorun yok telefonunu güncelle güncelse farklı tarayıcılarda dene yine aynı sorun olursa bi servise göster.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Büyük ihtimalle internetin yavaş o yüzden olabilit ve bunun s4 le alakası yok lütfen daha sakin daha açık başlık koyalım ben başlıkta onu görünce s4 3. Dünya savaşını çıkarmış sandım

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Büyük ihtimalle internetin yavaş o yüzden olabilit ve bunun s4 le alakası yok lütfen daha sakin daha açık başlık koyalım ben başlıkta onu görünce s4 3. Dünya savaşını çıkarmış sandım

Yok yok çok onemli bir işim vardi buda üstüne geldi acele konu. yoksa başka problem yok telefon güncel internet hızli

SDNTeknoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İnternet hızından kaynaklı olabiliyor,çok normaldir.Bilgisayarlarda dahi olabiliyor bu yüzden endişelenmemek lazım :)

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanmıyorum şanssızlık tam lazım oldugu zaman böyle olması

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Eger youtube videolari ise direk uygulama uzerinden kaliteli izleyebilirsin benim s3 de ornegin sdn videolarini kalitesiz acıyor ama youtubedan acinca sorun yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı şey bendede mevcut kardeşim telefona rom attı galaxy ace 2.3.6 androidi vardı 4.1 e yükselttim her şey çok hızlı çok güzel fakat videolar farklı oynatıcılar kullanmama rağmen en düşük seviyede açılıyor. :mellow: